دنور نوازندگان را نابود شما با این Fleet Foxes پوشش

زرق و برق دار آهنگ آمده اند از نوازندگان همکاری آنلاین در طول چند هفته گذشته اما دنور هنرمندانی که تحت پوشش Fleet Foxes آهنگ “درماندگی بلوز” را birthed یکی از بهترین.

این پروژه برگزار شد با نوازنده Payden Widner گیتاریست برای در حال حاضر از بین رفته عامیانه باند Avenhart. که گروه های خواننده, Andrea Pares, طول می کشد در خواننده.

“من می دانستم که من می خواستم آن را به شروع با او و من و از وجود من فقط ساخته شده یک لیست از تمام دوستان من و دوستان از دوستان که من دوست دارم به انجام آهنگ با من” توضیح می دهد که Widner. “من با استفاده از FaceTime ساخته شده است تماس تلفنی و ارسال پیام های متنی و تصادفی Instagram و یا Facebook پیام به بیش از شصت نفر که من تحسین و احترام از این جامعه است. من فکر می کنم final تعداد از مردم که در واقع فرستاده شده چیزی بود 38 از جمله خودم که به پایان رسید تا بیش از پنجاه و ابزار های مختلف/صدای.”

نوازندگان شامل میشل Rocqet از شیر شکوفه اما کول از Wildermiss بری آزبورن و بسیاری دیگر.

Widner است که از دیرین فن Fleet Foxes نمی سقوط در عشق با “ناتوانی بلوز” تا زمانی که او را دیدم باند بازی آن را در سنگ قرمز چند سال به عقب.

“آن است که در پشت ذهن من برای پوشش این لحن اما معمولا من پوشش ویدئوها شامل فقط من و یا شاید یک نفر دیگر” او می گوید. “من شنیده ام آهنگ آخرین هفته از ماه مارس زمانی که قرنطینه جدی کردم و از دولت های جهان شد بسیار نامشخص است. این آهنگ فقط با صدای بلند طنین انداز با من در آن لحظه. این شعر در زمان در کل این معنی دیگر با این بیماری همه گیر و واکنش جهان. چیزی وجود دارد تا اطمینان بخش در مورد قدرت, جامعه, و, آهنگ, مذاکرات در مورد حسرت یک راه زندگی است که در خدمت خوب بیشتر از بیشتر فردگرا خودخواه طرز فکر که ما همه عادت کرده اند.”

Widner ثبت خراش آهنگ با Pares در مارس 7, گذاشته سپس آن را بیش از گوگل درایو با افرادی که حاضر به شرکت. مسیر طراحی شده بود به طوری که هر کسی می تواند رکورد در کنار آن این که آیا آنها تا به حال راه اندازی استودیو و یا به سادگی با استفاده از تلفن های خود را.

“من واقعا می خواستم تکنولوژی به کمک این امکان را به جای مردم دلسرد چون همه آنها تلفن خود را,” Widner می گوید. “من خوب تعداد انگشت شماری از تلفن های ارسالی که مشغول به کار شگفت انگیزی خوب است.”

او اجازه دهید هر نوازنده تصمیم می گیرید چه چیزی آنها را می خوانم و یا بازی و سپس قرار دادن آن همه با هم منتشر شد و در نتیجه در مارس 11. “من می خواستم همه به آن لذت ببرید با آن و اضافه کردن استعداد خود را با همان اندازه و یا به عنوان کمی به عنوان آنها می خواستند به کمک” او می گوید. “من احساس می کنم خیلی دنگ خوش به بخشی از چنین دیوانه با استعداد جامعه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de