خندق صفحه نمایش شما پس از تماشای الفبای ماندن در خانه

انیماتور جولی Reiters ایجاد یک انیمیشن با یک-به-Zs چگونه به صرف وقت خود را هنگامی که شما در حال اقامت امن در خانه. پیام او در نهایت این جادوها: خندق صفحه نمایش.

Reiters زندگی در دنور برای پنج سال گذشته بود و یک حرکت-طراح گرافیک در Craftsy برای سه سال قبل از شروع کوچک خود را حرکت-استودیو طراحی Ito + J با دوست او دن Ito.

یک سال پیش او کار بر روی یک ABC کودکان کتاب که معرفی کلمات سخت برای کودکان و نوجوانان از طریق شوخ طبعی است.

“من نوشت: یک مقاله و شروع به در حال توسعه, تصاویر, شد کمی دلسرد و از دست بخار پس از تحقق این مفهوم در حال حاضر منتشر شده در کودکان-کتاب فرم چند بار بیش از یکی از آنها که توسط جیمی لی کورتیس” Reiters توضیح می دهد. “پروژه و ایده رفت خفته تا چند هفته پیش وقتی که من دوباره همه چیز برای ایجاد یک قافیه جشن ساده و سرگرم کننده در خانه و فعالیت برای هر حرف از حروف الفبا.”

مانند بسیاری از Reiters متوجه شده چقدر مردم زمان روی صفحه نمایش افزایش یافته است و از آنجایی که ما شده ایم در خانه ماندن. در حالی که او به سختی داده (او یک انیماتور دیجیتال, بعد از همه, او می خواست برای تشویق مردم برای پیدا کردن همه چیز برای انجام با زندگی خود را دیگر از خیره در صفحه نمایش.

“انیمیشن نمی کند به صراحت محکوم کردن صفحه نمایش زمان بود اما برای من مهم برای استفاده از این به عنوان یک راه برای یادآوری همه ما وجود دارد که جوانی و آرامش بخش و خلاق چیزهایی که هر کسی می تواند از خانه خود را که نیازی به یک تلفن تلویزیون و یا قرص خود را,” او می گوید.

در اینجا نتیجه:

هنگامی که شما آن را تماشا خندق روی صفحه نمایش خود را و دیگری در حالی که برای.

“من امیدوارم که این انیمیشن الهام بخش مردم را به دوباره, پیر, سرگرمی جدید, آنهایی که دوستان تماس دانند که در سال و با قدردانی از درخت بیرون پنجره می گوید:” Reiters. “آن را واقعی خوب نگاه کنید.”

برای اطلاعات بیشتر در مورد کار خود را به جولی Reiters و Ito & J سایت.

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>