پس از هفته ها از گفتن ساکنان به ماندن در خانه L. A. مقامات این هفته شروع به کاهش سخت اقامت در خانه قوانین.

اما Angelenos از جان گذشته برای بازگشت به سواحل کوه ها و مسیرهای پیاده روی به عنوان روش های تابستان فقط یاد گرفتن وجود دارد. هر دو شهرستان و مسئولان شهرستان گفت: ساکنان باید پوشیدن پوشش صورت در هنگام رفتن از منزل است.

قوانین درخواست “هر زمان شما و مردم در اطراف وجود دارد, آیا آن را در یک دنباله دار سر یا پارکینگ و یا یک پیاده رو” باربارا فرر لس آنجلس مدیر بهداشت عمومی خبر داد.

در شهر L. A., قانون جدید نیاز به پوشش صورت برای پیاده روی, در حال اجرا, دوچرخه سواری, رولر اسکیت, ورزش اسکیت بورد و تمام فعالیت های در فضای باز به جز برای کسانی که در آب با توجه به سفارش از شهردار اریک Garcetti. در جای دیگر در L. A. County, شما هنوز هم می تواند در خارج از منزل بدون پوشش چهره زمانی که وجود دارد هیچ کس دیگری در اطراف, اما باید آن را در زمانی که دیگران رویکرد فرر گفت.

تبلیغات

برای جاگر دونده و دیگران مشتاق به بازگشت به خود را ورزش منظم قوانین آمد و با پذیرش و نگرانی های خود را به عنوان به خوبی به عنوان سوال.

“من نمی تواند تنفس با ماسک زمانی که من کار به خارج گفت:” ربیع Awssd, 35, در حالی که گرفتن یک استراحت از پنج مایل اجرا کردن بیچوود درایو. “من نمی توانم از آن استفاده کنید.”

541097-me-masks-6-BRV.jpg

دوستان قدیمی برگزاری نمایشگاه درجات مختلفی از انطباق با L. A. جدید ماسک صورت سیاست بازی تخته نرد در اسپرک پارک در روز پنج شنبه.

(Brian van der Brug / لس آنجلس تایمز)

این حرکت باعث می شود لس آنجلس دقیقترین دولت بزرگترین شهرهای وقتی که می آید به صورت پوشانده اند. ساکنان San Diego سان فرانسیسکو و سن خوزه می توانید بدون آنها تا زمانی که آنها عمل اجتماعی فاصله. در سن دیگو است که به معنی ماندن شش پا از دیگر جاگر یا کالسکه.

تبلیغات

مقامات بهداشت عمومی و کارشناسان گفت: سیاست طراحی شده است که به سرعت گسترش coronavirus و آن امیدوار سرعت بازگشایی اقتصاد است. لس آنجلس باقی مانده کانون شیوع این بیماری در کالیفرنیا با بیش از 1700 کشته و 35,000 موارد تایید شده.

پارچه پوشش صورت کارشناسان می گویند یک جزء کلیدی در مبارزه با COVID-19 زیرا آنها می تواند کمک به جلوگیری از انتقال قطرات تنفسی است که انجام این بیماری است.

541085-la-me-mask-transit5-MAM.jpg

یک نقاب بل Vasquez, 28, از لس آنجلس او را طول می کشد, پسر, اسرائیل, 4, برای یک چرخش در حالی که بازدید از مرور در ساحل ونیز.

(Mel Melcon / لس آنجلس تایمز)

که فقط smart سیاست می گویند بسیاری از ساکنان از جمله کسانی که افتخار پوشیدن ماسک آغشته به عرق. پایین تپه از ورود تلفن های موبایل دوستان کارینا Delgado, 43 و جسیکا Gonzalez, 46, سرش می دویم. به طور کامل پوشانده و به طور کامل محافظت در مجاور خیابان.

تبلیغات

“من از آنچه که شهردار در حال انجام” گونزالس گفت. “این است همه چیز در مورد ایمنی و اطمینان ما جلوگیری از عفونت. فقط به این دلیل ما شاهد تعداد زیادی از عفونت ها مانند در نیویورک مردم فکر می کنم ما در حال رفتن به رفتن به برخی از نوع طبیعی است.”

به عنوان جفت متوقف به کشش دو unmasked دوچرخه سواران گذشت در عرض 10 فوت از آنها.

وجود دارد هیچ پلیس در چشم. در سن دیگو, دوچرخه سواران ممکن است دریافت مشاوره به جای احضار. کارگران برای حمل و نقل محلی منطقه شده اند توزیع ماسک در روزهای اخیر به سواران که دست انداختن قوانین است.

در لس آنجلس روز به دنیای جدید از ماسک های صورت برای تمام سطح اجرای یک سوال باز است. حتی برخی از افسران پلیس به نظر نمی رسد به پیروی از قوانین که در حال حاضر وجود برای کاربران داخل سالن موسسات.

تبلیغات

دو افسر باعث به هم بزنید در روز چهارشنبه هنگامی که یک شام در یک رستوران مواد غذایی سریع ضبط آنها را بدون ماسک ، از آنها خواسته شد که توسط یک کارمند در Chipotle در بلدوین تپه به همین دلیل آنها پوشیده نیست پوشانده اند.

“نه خانوم ما در تماس با چیزهای تند و زننده هر روز” یکی از پلیس ها گفت: با توجه به تصویری مشترک با بار.

دو افسر باعث به هم بزنید به تازگی هنگامی که یک شام در یک رستوران مواد غذایی سریع ثبت آنها با پوشیدن ماسک.

محدودیت های جدید نیاز به پوشش صورت هر زمان که افراد خانه را ترک. این امر به هر کس به جز کودکان و کسانی که معلول خاص. در برخی از جوامع رویکرد سخت نمی خواهد تغییر روال در حال حاضر به شکل همه گیر کنید.

تبلیغات

در Koreatown ترین همه بود و در حال حاضر با پوشیدن یک ماسک گفت: Bethany Leal معاون مدیر Koreatown کارگران مهاجر داد. حتی اگر پوشش صورت بوده است مدت طولانی است که موظف چند مشتریان در بازارهای رفت بدون ماسک, او گفت:. “صندوقداران احساس ترین آسیب پذیر است.”

اما قانون جدید ممکن است کمک کرده اند انطباق در سراسر هیئت مدیره Leal گفت. کارگران در Koreatown شد گزارش روز شنبه بود که هرگز هیچ یک صورت برهنه در معرض دید است.

که تبدیل شدن به امری عادی در سراسر جهان است. بیش از 70 کشور در حال حاضر نیاز به پوشش صورت در عمومی با توجه به Masks4All یک گروه از دانشمندان و محققان است که می بیند این عمل به عنوان ضروری برای کاهش گسترش ویروس.

در ایالات متحده بسیار سردرگمی باقی می ماند مورد هدف صورت پوشش. پزشکی-درجه ماسک مانند N95 ماسک برای حفاظت از پوشنده لباس است اما کارشناسان می گویند یک پارچه صورت پوشش است که در مورد حفاظت از دیگران است.

تبلیغات

تا 50 درصد از کسانی که مبتلا به COVID-19 ممکن است بدون علامت و در عین حال هنوز هم عفونی. چرا که هر کسی می تواند آلوده و بدون دانستن آن بسیاری از کارشناسان می گویند جهانی پوشش صورت تنها راه خروج از این بیماری همه گیر.

“هر کشور است که با استفاده از ماسک از اوایل در همه گیر شدن خیلی خیلی بهتر نتایج” گفت: Jeremy Howard, یک Masks4All سازمان. در ایالات متحده بسیاری متحده هنوز هم نیازی به ماسک قرار می دهد که آنها را در معرض خطر گفت: Howard برجسته دانشمند محقق در دانشگاه سان فرانسیسکو. “کشورهای در حال بیرون آمدن از مستند بدون ماسک مورد نیاز است که فقط به نظر می رسد مانند یک دستور برای موج دوم.”

کالیفرنیا اقدامات علیه این رمان coronavirus شده اند نسبتا سریع به عنوان دولت بزرگترین شهرستانها و استان ها تحمیل کرده اند سطوح مختلف محدودیت.

در سن دیگو, ماسک مورد نیاز در مکان عمومی,, اما تنها زمانی که پوشنده لباس است ظرف شش پا از دیگران است. آهسته دویدن دوچرخه سواری و دیگر فعالیت های در فضای باز معاف هستند هر چند این شهر نیاز به ساکنان برای حمل یک ماسک در خارج از منزل و آن را به راحتی در دسترس در مورد افراد دیگر ظاهر می شود.

تبلیغات

Virus Outbreak California

کریس و پاملا مکدانل هر دو با پوشیدن محافظ پوشش صورت را سگ خود را در یک بسته کشش از بزرگراه در ساحل اقیانوس در سان فرانسیسکو.

(جف Chiu / آسوشیتد پرس)

در سان فرانسیسکو پوشش صورت نیاز در داخل ساختمان و تاسیسات در خارج از منزل در هنگام انتظار در خط برای حمل و نقل عمومی و یا ورود به یک فروشگاه. اما ورزش در فضای باز مانند پیاده روی و دویدن و دوچرخه سواری را می توان با هوای تازه در کشف مواجه است.

در لس آنجلس صورت پوشش می تواند هر چیزی از یک سربند به در خانه ماسک های پارچه ای. پزشکی-درجه ماسک و ماسک های جراحی در تامین کوتاه مدت مقامات اصرار ساکنان به استفاده از هر آنچه که آنها در دست دارند حتی اگر آن را فقط یک تی شرت.

در دریاچه نقره ای مخزن در روز پنج شنبه بعد از ظهر انطباق با قانون جدید به طور کامل مخلوط شده است. در حالی که اکثریت واکر جاگر و دوچرخه سواران عینک صورت پوشش — ماسک bandannas و انواع پارچه موارد — ده ها تن نیز اعمال بدون تجهیزات حفاظتی.

تبلیغات

لورا Burhenn, 40, حال سرش می دویم. در مورد یک بلوک از خانه اش به دریاچه نقره ای مرکز تفریح و سرگرمی با نجات سگ زمانی که او متوجه او ندارد و از لحاظ فنی بود نقض قوانین جدید. او به رسمیت شناخته شده نیاز به افزایش اقدامات ایمنی اما فکر قانون جدید بود که “نفس بیش از حد.”

“اگر شما در حال فاصله گرفتن و در باز که بسیار امن… این یک چیز را هنگامی که شما در داخل خانه اما من نمی بینم که نیاز به زمانی که شما در خارج توسط خودتان,” او گفت:.

همکار دریاچه نقره ای ساکن آلیسون لی, 34 همچنین نمی پوشیدن ماسک در حالی که خواندن یک نرم پرتاب پتو در سایه grasspatch در نزدیکی مرکز تفریح و سرگرمی. هر چند او تا به حال یک ماسک در کیف پول خود را Lei نمی احساس نیاز به پوشش چهره او پس آینده نزدیک ترین فرد در حدود 20 فوت دور.

“این درک من دلیل شما به پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش COVID-19 به افراد دیگر” لی گفت. “اما اگر هیچ کس در اطراف است پس چرا باید من پوشیدن ماسک?”

تبلیغات

بسیاری از ساکنان به نظر می رسید به دنبال همین رویکرد, نرم, سخت, قیمومیت با نیاز به بیشتر ملاحظات عملی.

Javi چاد-فریدمن یک 26 ساله بیچوود دره ساکن دویدن لخت رو هنگامی که او را دیدم دیگر دونده در این نزدیکی هست. او بلافاصله متوقف رسیده به جیب عقب خود را بیرون کشیده و خود را سیاه و زرد ماسک را شامل میشود که نشان از یک گروه دوستان.

“من پوشیدن ماسک, من انجام,” او گفت: “این فقط زمانی که شما اجرا و یا انجام تمرینات فیزیکی دشوار است اما به عنوان به زودی به عنوان من می بینم هر کسی در نزدیکی من است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de