در اینجا که در آن شما می توانید ببینید امروز Thunderbirds روگذر در جنوب کالیفرنیا

Air Force Thunderbirds دقت پرواز تیم را به آسمان بیش از کالیفرنیای جنوبی روز جمعه به صورت هوایی ادای احترام به کسانی که در خط مقدم مبارزه با کروناویروس.

شش F-16C/D مبارزه شاهین را به پرواز در شکل گیری بخشهایی از Los Angeles, San Diego, نارنجی, ونتورا و ریورساید شهرستان در طول روز به افتخار اولین پاسخ دهندگان مراقبت های بهداشتی کارگران و اعضای نظامی و دیگران.

سن دیگو روگذر شروع خواهد شد حدود ظهر جنوب شرقی چولا ویستا. از وجود این هواپیما را نمودار یک پیچ در پیچ اما به طور کلی به سوی شمال البته بیش از سن دیگو ال کاجون،, ساحل سولانا و انسینیتاس قبل از حلقه در نزدیکی حفرههای و زیپ شرق به Escondido.

که روگذر به طول انجامد حدود 25 دقیقه با توجه به Thunderbirds.

تبلیغات

دوم روگذر راه اندازی خواهد شد در مورد 1:35 بعد از ظهر در نزدیکی Laguna Niguel. جت زوم غرب گذشته Irvine, باغ بیشه و آناهایم قبل از بانکداری غرب در ال مونته. این Thunderbirds خواهد شد و سپس سر و صدا بیش از لس آنجلس به سمت سواحل و از بین بردن حدود سانتا مونیکا, El Segundo, منهتن ساحل و قبل از ساخت یک beeline برای ساحل.

پس از آن Thunderbirds پرواز بر روی آب در امتداد شمال اورنج کانتی ساحل قبل از تبدیل داخلی در نیوپورت بیچ. از وجود آنها خواهد شد بیش از کوستا مسا و سانتا آنا قبل از رفتن دورتر شرق برای نهایی حلقه در اطراف رودخانه بسته بندی تا حدود 2:10 بعد از ظهر

چهار کالیفرنیا گارد ملی هوایی F-15C Eagle جنگنده جت افزایش می یابد بیش از بیمارستانها و مراکز درمانی و ایستگاه آتش نشانی و ساختمان های دولتی در فرزنو.

تبلیغات

آخرین روگذر خواهد بود که کوتاه ترین — پنج دقیقه بسیارخوب از نزدیکی پورت هونیم بیش از Camarillo, Simi دره و سانتا کلاریتا. که شروع خواهد شد در حدود 3:05 بعد از ظهر

مقامات گفت: شهروندان باید در پلها از خانه های خود و هشدار داد در برابر سفر به سازمان دیده بان.

این Thunderbirds در حال همکاری با نیروی دریایی آبی فرشتگان و محلی هوایی گارد ملی واحد به مرحله مشابه عینک به عنوان بخشی از یک کشور نشان از همبستگی و حمایت COVID-19 پاسخ دوبله امریکا قوی است.

تبلیغات

Southland ساکنان ارسال عکس و یا فیلم ها به رسانه های اجتماعی را تشویق به استفاده از هشتگهای #AmericaStrong و #Thunderbirds.

“این یک افتخار برای تیم ما به سلام های بی شماری کالیفرنیا که متعهد به نگه داشتن جوامع امن در طول این زمان دشوار در ملت ما داد.” سرهنگ جان کلدول Thunderbirds فرمانده و رهبر است. “ما امیدواریم که به تماشاچیان لمس کردن صفحه نمایش از آمریکا حل و فصل که به افتخار کسانی که خدمت در خط مقدم در مبارزه ما با COVID-19.”

بار نویسنده کارکنان کالین Shalby کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de