واشنگتن (AP) — دموکراتیک-کنترل خانه با فشار دادن جلوتر جمعه با رای عظیم دیگری را نجات لایحه که پمپ تقریبا $1 تریلیون دلار به دولت های ایالتی و محلی برای تجدید $1,200 پرداخت نقدی برای افراد و گسترش $600 هفتگی مکمل فدرال بیکاری بهره مند شوند.

چهار coronavirus پاسخ صورتحساب بودند دو حزبی اقدامات که گذشت جارو رای اما جمعه را اندازه گیری — با 3 تریلیون دلار-به همراه برچسب قیمت است که بیش از قبل از صورتحساب همراه — وعده به تصویب عمدتا در امتداد خط حزب.

مجلس نانسی پلوسی تا لود 1,815-صفحه اندازه گیری با کشت دموکراتیک اولویت های, از جمله کمک های مالی برای پوشش پرداخت اجاره بها و قبوض آب و برق, “hazard pay” برای کارگران ضروری و کمک به هزاران نفر از شهرداری دولت دست و پنجه نرم کردن با تضعیف درآمد.

اما آن را به دست آورده کاخ سفید به وتو تهدید و ارزیابی داغدار از بالا جمهوریخواهان مانند رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., که نام آن را “کاملا unserious تلاش است.” چند جمهوری خواهان انتظار می رود که برای رای دادن به این لایحه فردا علی رغم مقررات مانند کمک برای خدمات پستی و محلی مدارس $1,200 پرداخت به اکثر آمریکایی ها و $175 میلیارد دلار برای کمک به مالکان و اجاره اقامت در خانه های خود.

این قانون می آید که این کشور همچنان به مبارزه با سلامت و بحران اقتصادی ناشی از این ویروس بسیار مسری است که ادعا کرده بیش از 85,000 زندگی در ایالات متحده و باعث حداقل 36 میلیون نفر به از دست دادن شغل خود. فقط پنج شنبه, دولت گزارش داد که تقریبا 3 میلیون نفر ظ تعداد مدعیان بیکاری در هفته گذشته است.

پاسخ بوده است موج بی سابقه ای از کسری مالی فدرال کمک های اولیه با هدف propping تا کسب و کار حمایت از خانواده ترازنامه و پرداخت هزینه برای یک سیستم بهداشت و درمان پاسخ. روز چهارشنبه فدرال رزرو رئیس هیئت مدیره جروم پاول خواست قانونگذاران به عمل بیشتر هشدار داد که شوک اقتصادی است “به طور قابل توجهی بدتر” از هر رکود اقتصادی پس از رکود بزرگ.

دولت بودجه قرار بود $4.6 تریلیون حتی قبل از همه گیر رسید. پاسخ تا کنون اضافه شده تقریبا 3 تریلیون دلار به این, اما نه دستگیر اقتصاد را رها کنید. ساخته شده است که اوباما در دفاع از شاهین مضطرب در مورد چشم انداز کمک های بیشتر. و نظرسنجی ها نشان می دهد حزب جمهوری خواه رای دهندگان فکر می کنم که دولت به طور کلی انجام به اندازه کافی.

جمهوری خواهان در حال حاضر خواستار “توقف” قبل از توجه به کمک های بیشتر بازتاب تفرقه بین اصولگرایان که احساس می کنید به اندازه کافی انجام شده است و بیشتر عمل گرا نمایندگان مجلس که به نفع مراحل را مانند نجات خدمات پستی از بلندی عجز از پرداخت دیون در حالی که ارائه پول نقد به درآمد گرسنگی دولت های ایالتی و محلی.

تأکید بر مخاطرات آن را نیز روشن شدن که بعد از coronavirus پاسخ لایحه احتمالا آخرین.

“من فکر می کنم این لایحه ما عبور در ماه ژوئن به احتمال زیاد آخرین عمده لایحه” گفت: سناتور. Roy Blunt, R-Mo. “ممکن است برخی از تلاش برای تصویب یک لایحه در ماه سپتامبر یا اکتبر, اما از آن خواهد شد به طور فزاینده دشوار است.”

خانه دموکرات لایحه نادیده مغلوب ساختن پیشی جستن تقاضا برای برش در تامین اجتماعی حقوق و دستمزد مالیات آن را نیز نمی پر کردن حقوق و دستمزد برنامه حفاظت شده است که مورد علاقه از جمهوری خواهان و کسب و کار خود و متحدان.

اندازه گیری است به احتمال زیاد به تصویب جمعه در امتداد خط حزب هر چند تشکر. Kendra شاخ D-Okla., اعلام کرد مخالفان او در روز پنج شنبه در حالی که نیویورک جمهوریخواه پیتر کینگ می گوید که او از آن حمایت خواهد کرد.

زودتر لوایح مورد بحث به عنوان قدر از بحران تبدیل شد, روشن, ویژه جارو آرا و بحث های قابل توجه برای خود bipartisanship و احساس هدف مشترک. در حال حاضر اختلاف نظر در مورد بازگشایی اقتصاد است که به نظر می رسد جدا در امتداد خط حزب را رخنه کرد به بحث است.

در کنگره اخبار کنفرانس پلوسی D-کالیفرنیا lambasted جمهوری خواهان که گفته اید می خواهید آنها را نگه دارید در حال حاضر در بیشتر کمک هزینه. “این شگفت انگیز است برای من چقدر صبر و چقدر تحمل کسی می تواند برای درد دیگران” او گفت:.

پلوسی به خبرنگاران گفت: او اعتقاد داشت که هر دو طرف “و حتی پایین خیابان پنسیلوانیا” — یک مرجع به کاخ سفید — درک “سختی آمریکایی ها را احساس می کنند.” او به نام دموکرات پیشنهاد “پیشنهاد ما” و گفت: در حالی که او تا به حال هیچ مذاکرات اخیر با وزیر خزانه داری استیون Mnuchin دولت رئیس bargainer “من مطمئن هستم که آنها می آیند با چیزی.”

مقامات کاخ سفید به سرعت منتشر شد بیانیه خود را. آن گفت: این قانون پلوسی, پرده برداری از سه شنبه است “بیشتر در رابطه با ارائه در جلسات حزبی و ایدئولوژیک از لیست علاقه مندیهای با افزایش توانایی ملت ما برای مقابله با بهداشت عمومی و چالش های اقتصادی مواجه هستیم.”

مک کانل گفت: بعد از پنج شنبه عصر بود که یک “احتمال” کنگره را یکی دیگر از لایحه و گفت: این امر شامل ایران-به دنبال زبان محدود کردن مسئولیت حقوقی برای شرکت ها بازگشایی برای کسب و کار. اما او افزود: “آن را به 3 تریلیون دلار در جناح چپ مایل.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de