تولید صنعتی کاهش بی سابقه 11.2 درصد در مارس

واشنگتن (AP) — صنعت آمریکا دچار شدید ترین شیرجه رفتن در رکورد ماه گذشته با کارخانه ها و معادن و آب و برق و توفان coronavirus بیماری همه گیر.

فدرال رزرو روز جمعه گفت که آن شاخص تولید صنعتی سقوط یک رکورد 11.2% در ماه آوریل است. تولید خروجی هم نوشته شده یک رکورد افت 13.7% — به عنوان تولید کامیون و قطعات خودرو کاهش یافت بیش از 70 ٪ است. تولید هوافضا و سایر محصولات حمل و نقل فلزات و مبلمان کاهش یافت و در حدود 20٪. خروجی کاهش یافته است 6.1% در معادن و 0.9 درصد در آب و برق.

قطره شد در مورد آنچه که اقتصاددانان انتظار “اما یکی نمی تواند کمک کند اما ادا و اصول,” Jennifer Lee اقتصاددان ارشد در BMO Capital Markets نوشت: در یک تحقیق گزارش شده است.

صنعت در حال اجرا بود در 64.9 درصد از ظرفیت ماه گذشته بسیار مخربی رکورد قبلی پایین مجموعه در رکود بزرگ سال 2009. کارخانه استفاده از ظرفیت نیز به یک رکورد کم 61.1%.

این مستندات و سفر از محدودیت های اعمال شده برای مبارزه با COVID-19 آورده اند فعالیت های اقتصادی نزدیک به وقفه. ایالات متحده آمریکا تولید ناخالص داخلی — گسترده ترین اندازه گیری تولید اقتصادی — انتظار می رود که به دهانه در 40 ٪ نرخ سالانه از ماه آوریل تا ژوئن بزرگترین افت در سوابق قدمت آن به سال 1947.

وزارت بازرگانی آمریکا روز جمعه گزارش داد که خرده فروشی کاهش یافته و به یک رکورد 16 درصد در ماه آوریل است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de