L. A. شهرستان وکیل شکایت ساز از تربچه چسباندن آگهی به عنوان حفاظت در برابر COVID-19

لس آنجلس شهر, دفتر دادستان در زمینه کت و شلوار شنبه در برابر یک داروی گیاهی متخصص متهم فروشگاه از تلاش برای تصویب یک تست نشده تربچه چسباندن به عنوان حفاظت در برابر coronavirus, مقامات گفت.

مدنی طرح دعوی در دادگاه متهم Insan شفا در Koreatown از شعار مورد را به عنوان یک “محصول باید برای حفاظت و پیشگیری” از coronavirus سرایت حتی اگر آن تست شده است توسط سازمان غذا و داروی آمریکا, دادگاه براده گفت.

تربچه رب هزینه $99.95 هر بطری و ساخته شده است از ترکیبی از “تربچه سفید برداشت در طول فراست” سیر و زنجبیل است که می تواند افزایش سیستم ایمنی بدن یک فرد با توجه به Insan شفا وب سایت.

اشاره به کروناویروس و COVID-19 گرفته شده توسط پنج شنبه بعد از ظهر پس از طرح دعوی در دادگاه واصل شد اما دادستان شهرستان را ارائه تصاویر نشان دادن ادعا می کند که رب می تواند کمک به کروناویروس پیشگیری است.

تبلیغات

“ما باید برای متوقف کردن کسانی که با استفاده از ترس سوخت COVID-19 بحران به شکار مردم از جان گذشته برای جلوگیری از ویروس” شهر Atty. مایک Feuer در بیانیه ای گفت. “امروز این تربچه رب که متهمان در حال دستفروشی به عنوان یک محصول باید برای حفاظت و پیشگیری از COVID-19 سرد و فصل آنفولانزا.’ ما ادعا که ادعا نادرست است و ما در حال گرفتن متهمان به دادگاه. در این اضطراری برای بهداشت عمومی مصرف کنندگان حق دارند به اطلاعات دقیق. زندگی خود را ممکن است بر روی آن بستگی دارد.”

کت و شلوار به دنبال یک دستور مسدود کردن فروش اقلام و جریمه تا 2500 دلار به ازای هر تخلف از کالیفرنیا رقابت ناعادلانه قانون که میله تبلیغات کاذب.

Insan شفا تاسیس شد و در سال 2013 توسط آنجلا K. اوه یک شهر ساکن براده با وزیر امور خارجه نشان می دهد. این شرکت مبادرت به فروش انواع محصولات شفا از جمله چای و مواد غذایی و کره ای بامبو نمک. اوه بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر پنج شنبه.

تلاش برای سرمایه گذاری بر روی نگرانی های مردم در مورد coronavirus را به خود جلب توجه از اجرای قانون در روزهای اخیر. سانتا مونیکا زن دستگیر شد شنبه برای دستفروشی ده ها تایید نشده COVID-19 انجام شد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید