لس آنجلس رئیس شورای شهر Nury مارتینز به نام شورای خوزه Huizar برای جلوگیری از حضور در جلسات شورای و یا مصاحبه آرا تا زمانی که “شفافیت قانونی” در فدرال اعتراض به فساد در سالن شهر یکی از دستیاران او در روز جمعه گفت.

مارتینز رئیس ستاد Ackley پدیللا گفت: councilwoman درخواست در نامه ای به Huizar. این بار درخواست یک کپی از این سند اما دفتر او نیست فورا آن را رها کنید.

Huizar پاسخ با بیانیه ای گفت که او “احترام رئیس شورای خواسته است که من در حد مشارکت من در شورای در حالی که کار برای پاسخگویی به نیازهای منطقه من.”

Huizar نیست توضیح دهد که چگونه او خود را محدود مشارکت گفت: از طریق یک سخنگوی که این اطلاعات هنوز در حال کار می کرد. در بیانیه Huizar گفت که او نمی خواست به عنوان یک “انحراف” به شورای اسلامی کار و در نظر دارد به ادامه انجام وظایف خود را به “محافظت از امنیت اقتصادی و رفاه ساکنان لس آنجلس” در طول COVID-19 بحران است.

تبلیغات

Huizar است که به نمایندگی از یک Eastside منطقه از سال 2005 بوده است دستگیر و یا علنا متهم به جرم و جنایت. اما دادستان فدرال را ساخته اند روشن است که او نام L. A. عضو شورای شهر گرفتار در پرداخت-به-بازی بازی های کاوشگر ارائه اطلاعات زندگی خود را در دادگاه براده که فقط به Huizar.

دیگر عضو شورای رفت و بیشتر از مارتینز: در بیانیه ای جمعه, عضو شورای باب Blumenfield گفت که از آنچه که او تا به حال به عنوان خوانده شده در دادگاه فدرال براده و گزارش های خبری Huizar “دیگر باید برگزاری یک کرسی در شورای شهر ما.”

“خون من جوش که من یادگیری جزئیات بیشتر در مورد این وحشتناک, داستان فساد” Blumenfield گفت. “این است که مطلق نقطه مقابل آنچه خدمات عمومی مورد تمام شده است.”

تبلیغات

فشار برای Huizar به جست و خیز جلسات و یا گام پایین می آید به طور کامل پس از یک drumbeat از آیات فدرال شد. املاک و مستغلات مشاور جورج چیانگ توافق در این هفته به اعتراف به گناه برای شرکت در یک طرح جنایی است که در آن چینی توسعه دهندگان املاک و مستغلات به اتهام رشوه یک عضو شورا در ازای کمک در هتل-و-پروژه مسکونی.

در ماه مارس املاک و مستغلات ارزیاب جاستین Jangwoo کیم بستری برای کمک به ترتیب 500 ، 000 دلار رشوه در نظر گرفته شده برای یک عضو شورا برای صاف کردن راه برای دیگر توسعه پروژه است. در هر دو مورد جزئیات کلیدی در فدرال براده نقطه به Huizar که وکلای بارها و بارها کاهش یافته است به نظر.

Huizar تا به حال مدت طولانی است که شناخته شده به تحت تحقیقات فدرال — اف بی آی عوامل حمله خود را در خانه و دفاتر در سال 2018 — اما براده روشن اتهامات درگیر در این پرونده است.

این عضو شورای محروم شد بسیاری از کمیته تکالیف مدت کوتاهی پس از حملات از جمله پنل قدرتمند که دامپزشکان تحولات املاک و مستغلات است اما همچنان به حضور در جلسات شورای, پیش نویس طرح ها و بازیگران آرا.

تبلیغات

مونیکا Alcaraz, یک فعال جامعه زندگی می کند که در پارک کوهستانی گفت: مارتینز باید خواستار آن شدند که Huizar جلوگیری از شرکت در جلسات شورای از او نیست متهم شده و یا با توجه به این فرصت ها به سمت خود را از داستان.

ساکنان در Huizar را Eastside منطقه نیاز او را به ادامه مصاحبه آرا در مسائلی مانند بی خانمانی اخراج و حمایت از آسیب پذیر و مستاجرها Alcaraz گفت.

“نیست که کسی به نمایندگی از نیازهای ما قابل قبول نیست,” او اضافه شده است.

Gerren Kelsaw بنیانگذار مرکز شهر, گروه حمایت FRANCES قوی, گفت:, آن را حس می کند برای Huizar برای جلوگیری از رفتن به جلسات شورای, با توجه به اتهامات “بی باک” سوء رفتار در دادگاه اسناد — و باید که او نیز استعفا دهد.

تبلیغات

اگر چه Huizar باید این فرصت را به مبارزه با اتهامات “واضح است که او نمی تواند تابع مرکز شهر محله در راه ما نیاز به او گفت:” Kelsaw, که گفت که او صحبت کردن را برای خود و سازمان خود را.

“ما می رویم به قحط و غلا از رهبری در حال حاضر به دلیل او می خواهد به آویزان بر روی کار؟” Kelsaw پرسید.

Huizar برنامه ریزی شده است را در پایان سال با توجه به محدودیت مدت. دولت سابق بهداشت ، Kevin de Leon در حال حاضر برنده انتخابات به جای او اما نه به سوگند تا دسامبر.

شهرستان منشور که به عنوان حاکم بر سند برای شهر لس آنجلس سالن اجازه می دهد تا یک عضو شورا به حالت تعلیق و اگر آنها در انتظار محاکمه جنایی برای “تخلف از وظایف رسمی.”

تبلیغات

این شورا همچنین می توانید عموم ملامت یکی از اعضای آن است. تحت منشور این شورا می تواند با تصویب قطعنامه ای از “سرزنش” با توجه به هر یک از اعضای شورای “که اقدامات تشکیل ناخالص شکست برای دیدار با چنین استانداردهای بالا, حتی اگر این اقدام تلقی نمی شود یک زمین برای حذف برای تحت منشور است.”

پرسید که آیا Huizar باید گام پایین و یا گرفتن یک مرخصی در نور اخیر وزارت دادگستری براده شهرستان Atty. مایک Feuer, که در حال اجرا است برای شهردار لوس آنجلس روز جمعه گفت که اگر هر عضو شورا است, تحت تعقیب “درست به انجام این کار خواهد بود به مرحله پایین.”

دادستان شهرستان و دفتر بود حمله کردند توسط ماموران اف بی آی در تابستان گذشته به عنوان بخشی از یک جداگانه بررسی مربوط به وزارت آب و برق. هیچ کس هر طور شده متهم که در تحقیقات.

عدم حضور در جلسات شورای می تواند تبدیل به یک موضوع حقوقی است. تحت منشور انتخاب می شوند زمانی که خالی مناظره “متوقف به تخلیه وظایف این دفتر به مدت 90 روز متوالی به جز زمانی که مانع بیماری و آسیب و یا دیگر علت معقول و منطقی.”

تبلیغات

شورای قوانین نیز دولت است که اعضا باید حضور منظم و ویژه جلسات مگر اینکه آنها بیمار هستند و یا آنها اعطا شده است مرخصی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net