ماسک الزامی در L. A. چه چیزی شما را اگر شما سر خارج از ورزش ؟

با لوس آنجلس شهر و مسئولان شهرستان نیاز به پوشش صورت برای هر کسی که رفتن خارج جاگر دونده و دیگران خارش به خارج و ورزش در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه به ترکیب ماسک به تمرینات خود را.

گفت: بسیاری از آنها را می پوشند پوشش صورت به عنوان مورد نیاز به دلیل آن کمک خواهد کرد که سرعت گسترش coronavirus حتی اگر آنها استعفا داد و در عین حال یکی دیگر از چالش روزانه است.

L. A. شهردار اریک Garcetti به نام ماسک سفارش یک گام ضروری در نهایت به بازگشایی بیشتر از اقتصاد است. کسی که در خارج و در اطراف دیگران باید پوشیدن ماسک. کسانی که در مناطق بدون دیگر مردم در پیاده روی های انفرادی برای مثال لازم نیست به پوشیدن ماسک اما باید با آنها و آماده برای قرار دادن در L. A. شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر باربارا فرر گفت.

“خود را با شما هر زمان که شما خود را ترک صفحه اصلی” Garcetti گفت. “کمک خواهد کرد که ما بیشتر آزادی.”

تبلیغات

دستور بود و دیگر امیدی برای 35 ساله بیچوود دره ساکن ربیع Awssd که در حال اجرا بود بیچوود رانندگی در روز پنج شنبه بعد از ظهر با یک سربند سیاه در اطراف سر خود را. Awssd نمی پوشیدن ماسک در حدود پنج مایل مسیر را از طریق مسیرهای مختلف از هالیوود ثبت نام بازگشت به خانه اش در بیچوود درایو.

“من نمی تواند تنفس با ماسک زمانی که من کار کردن” Awssd گفت. “من نمی توانم از آن استفاده کنید.”

با بدنسازی بسته Awssd تا به حال برای تنظیم روال تناسب اندام خود را که شامل کار کردن با سنگ های بزرگ در اطراف دامنه کوه که او به عنوان “خالی است.”

Awssd گفت: او را نه در برابر ارضا روی صورت, پوشش, اما و قاطعانه بود که هر زمان که او می رود به یک فروشگاه و یا یک محل ممکن است مردم جمع آوری او همیشه می پوشد ،

تبلیغات

“به اعتقاد من در آنها و استفاده از آنها برای نگه داشتن همه امن” Awssd گفت: “اما زمانی که من کار کردن من معمولا خودم است و همیشه نگه داشتن یک فاصله از سایر دوندگان وجود دارد.”

در جای دیگر در بیچوود دره 26 ساله Javi چاد-فریدمن پا از خانه خود را با هدفون و صورت خود را با پوشش در جیب عقب خود را. پس از یک بلوک از سربالایی در حال اجرا چاد-فریدمن دیدم یک گروه از نزدیکی جاگر و به سرعت در خود قرار داده است.

“من پوشیدن ماسک, من انجام,” او گفت: خود را سیاه و سفید و زرد, ارضا روی صورت پوشش که شامل نشان از یک گروه دوستان. “این فقط زمانی که شما اجرا و یا انجام تمرینات فیزیکی دشوار است اما به عنوان به زودی به عنوان من می بینم هر کسی در نزدیکی من است.”

چاد-فریدمن مطمئن بود اگر او موافقت با این ایده نیاز به همین صورت پوشش بلافاصله پس از خروج از خانه خود را. به درک خود را بزرگترین تهدید شد قطرات از یک فرد آلوده که او باور نمی کند او را در معرض خطر از آینده در تماس با مگر اینکه او نزدیک بودند و دیگر دونده و دوچرخه سوار است.

تبلیغات

“من فکر می کنم زمانی که شما در حال گرفتن اقدامات دیگر مانند اجتماعی فاصله گرفتن و شستن دست های خود را, شما خوب,” او گفت:. “من فکر نمی کنم شما نیاز به ماسک, دوباره, مگر اینکه شما به یکی دیگر دونده.”

دوستان کارینا Delgado, 43 و جسیکا Gonzalez, 46, نیست, در نظر گرفتن هر گونه شانس خود را اجرا کنید. آنها سرش می دویم. در اطراف مسیرهای محلی و بر روی بیچوود درایو به طور کامل پوشانده است.

“من از آنچه که شهردار در حال انجام” گونزالس گفت. “این است همه چیز در مورد ایمنی و اطمینان ما جلوگیری از عفونت. فقط به این دلیل ما شاهد تعداد زیادی از عفونت ها مانند در نیویورک مردم فکر می کنم ما در حال رفتن به رفتن به برخی از نوع طبیعی است.

“این اتفاق نمی افتد,” او اضافه شده است. “ما نمی توانیم به حالت عادی بازگشت.”

تبلیغات

به عنوان جفت متوقف به کشش دو unmasked دوچرخه سواران گذشت در عرض 10 فوت از آنها.

“من که قرار بود به می گویند من تعجب نیست اما من از نوع am تعجب است که برخی از مردم نیست پس قوانین” گونزالس گفت. “هیچ کس گفت این آسان است اما کارشناسان مانند دکتر [آنتونی] Fauci هستند گفت: ما به اقدامات احتیاطی و پوشیدن یک ماسک صورت یکی از آنها است.”

دلگادو یک چشم انداز ساکن شهرستان گفت: او را دیده خستگی در جامعه و فراتر از آن در رابطه با ماسک و دیگر اقدامات ایمنی.

“مردم فقط خسته شده و آنها نمی خواهند به گوش دادن” او گفت:. “من تعجب نیست اما من امیدوارم که آنها در مورد مراقبت از افراد دیگر است. همه ما در حال رفتن به به از این طریق دریافت کنید.”

تبلیغات

که در آن شما باید پوشیدن صورت دهد ؟

  • اگر شما هر گونه کسب و کار خرده فروشی (به جز کسانی که در داخل مراکز که هنوز بسته) از جمله کسانی هستند که فقط برای منظقه و یا در فروشگاه وانت.
  • اگر شما ورزش در محله خود و یا در یک دنباله, زمین گلف و یا ساحل (که در آن شما باید از پوشیدن چهره و پوشش اگر شما از آب خارج کرد و مردم در این نزدیکی هست).
  • اگر شما سوار بر L. A. بخش حمل و نقل, حمل و نقل اتوبوس و مترو و اتوبوس و یا قطار و یا سفر از طریق فرودگاه بین المللی لس آنجلس.
  • دستورالعمل جدید در پوشش صورت معاف کودکان کمتر از 2 و افراد معلول خاص.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید