با کروناویروس ناشی از شوک به اقتصاد فلج کسب و کار از تمام اندازه ها و خروج میلیون ها نفر از آمریکایی ها از کار بی خانمانی در ایالات متحده می تواند به رشد به اندازه 45 درصد در یک سال با توجه به تجزیه و تحلیل جدید انجام شده توسط یک استاد دانشگاه کلمبیا.

که به معنی اضافی 250,000 یا تا مردم خواهد بود و بدون سرپناه دائمی در مقایسه با 568,000 که بی خانمان ها در ژانویه 2019 با توجه به دولت داده است.

کالیفرنیا است که به احتمال زیاد برای دیدن کوچکتر افزایش بی خانمانی از ملت کلی تا 20 درصد از حدود 150000 به 180,000 مردم است. تحلیل متکی بر این تا حد زیادی ثابت افزایش بیکاری در سراسر ایالات متحده است. بنابراین متحده با کمتر از افراد بی خانمان هستند به احتمال زیاد برای دیدن بزرگتر درصد افزایش نسبت کالیفرنیا است که در حال حاضر در صفحه اصلی به یک چهارم از کشور جمعیت بی خانمان.

دن O’flaherty استاد که تجزیه و تحلیل انجام شده و مطالعه اقتصاد بی خانمانی برای چندین دهه می گوید: رکود تشدید, چه در حال حاضر یک بحران بهداشت عمومی در بسیاری از خیابان های آمریکا.

تبلیغات

“این بی سابقه است,” او گفت:. “هیچ یک زندگی است شاهد افزایش 10 درصد نرخ بیکاری در ماه است.”

این هفته اداره آمار کار گزارش داد که نرخ بیکاری در ماه آوریل به 14.7% — یک سطح دیده نمی شود پس از رکود بزرگ. و همانطور که از هفته گذشته نزدیک به 3 میلیون کارگر کاربردی برای مزایای بیکاری آوردن مجموع به 36.5 میلیون بیش از دو ماه گذشته.

روز پنجشنبه رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom ارائه شده حتی گریمر تصویر و چه برای کالیفرنیا پیش بینی است که نرخ بیکاری را به اوج در 24.5 درصد و تا پایان سال آینده با نرخ بیکاری 18 درصد.

بسیاری از اقتصاددانان بر این باورند آن را تنها بدتر خواهد شد.

تبلیغات

“در میان افرادی که مشغول به کار بودند در ماه فوریه تقریبا 40 درصد از کسانی که در خانواده های ساخت کمتر از $40,000 یک سال از دست داده بود در ماه مارس” فدرال رزرو صندلی جروم پاول گفت: روز شنبه با استناد به یک جداگانه فدرال رزرو نظرسنجی. “این واژگونی اقتصادی ثروت باعث شده است که یک سطح از درد است که سخت به تصرف در کلمات به عنوان زندگی طرح میتوانست به دلیل عدم اطمینان در مورد آینده است.”

دولت فدرال صرف تریلیون ها دلار تا کنون برای قرار دادن پول بیشتر در جیب مردم با محرک چک و وام کسب و کار کوچک اما بسیاری از آمریکایی ها همچنان به تلاش برای پایان می رسد دیدار به عنوان اقتصاد عمدتا توقیف به سرعت گسترش coronavirus.

در ضمن یک درهم آمیخته از محلی و دولتی اقدامات پدید آمده است به ارائه کمک به مستاجرها و مالکان است.

دموکرات کنگره منتشر شد پیشنهاد از $3 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی این هفته که شامل 100 میلیارد دلار در اورژانس اجاره کمک. این لایحه را فراهم می کند 11.5 میلیارد دلار به صندوق بی خانمان پیشگیری برنامه 75 میلیارد دلار برای کمک به مالکان مبارزه با صورتحساب خود را و گسترده تر اخراج مهلت قانونی نسبت به آنچه در قبل قانون.

تبلیغات

پاسخ از جمهوری خواهان شده است ولرم.

همچنین در این هفته Newsom اعلام کرد یک طرح به درخواست صاحبخانه ببخش پرداخت اجاره بها در ازای اندازه اعتبار مالیاتی گسترش بیش از یک دوره 10 ساله با شروع در سال 2024. اعتبار مالیاتی خواهد بود انتقال معنی صاحب ملک می تواند فروش آنها را به یک سرمایه گذار و دریافت پول نقد فوری.

در شهر لس آنجلس صاحبخانه در حال حاضر مجاز به اخراج مستاجران که آسیب دیده اند و coronavirus. L. A. شهرستان هیئت ناظران گذشت مشابه برای حمایت از مستاجرها در unincorporated areas.

تبلیغات

دن شعله ور جمهور از میزگرد اقتصادی در L. A. گفت: این مقررات برای کمک به نگه داشتن برخی از افراد در خانه های خود را بیش از چند ماه آینده نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای.

“وجود خواهد داشت یک روز حسابداری,” او گفت:. “کسی که سه یا چهار ماه اجاره به علت آنچه که اتفاق می افتد و سپس؟”

شعله ور گفت که “قدرتمند ارتباط بین بیکاری و بی خانمانی است.” چه صنایع اخراج و کاهش دستمزد کارگران نیز تاثیر اندازه افزایش بی خانمانی. او همچنین اشاره کرد که عمومی استخدام برنامه تا حد زیادی به نفع کسانی که به زودی برای پیدا کردن خود را از کار.

O’flaherty گفت که این تحقیق مدل حساب نمی کند برای چه بی خانمانی ممکن است متاثر از اجاره امداد رسانی و یا تغییرات در بازار مسکن از جمله به عنوان یک کاهش در قیمت اجاره.

تبلیغات

هنوز تجزیه و تحلیل نشان می دهد که ممکن است مقیاس مشکل که لس آنجلس و دیگر شهرها و استان ها می تواند در صورت رفتن به جلو. بیشتر چه, شهرها, استان ها و کشورهای کمتری داشته باشد بودجه برای پاسخ دادن به بی خانمانی بحران به دلیل coronavirus-باعث کاهش در مالیات بر درآمد.

برای رسیدن به خود, برآورد, O’flaherty آغاز شده و با مواد منفجره افت در اشتغال است. او با استفاده از یک مطالعه قبلی که در بر داشت که در طول رکود بزرگ برای هر 1% پرش در نرخ بیکاری بی خانمانی در هر 10000 نفر رشد 0.65.

او سپس نگاه چند پیش بینی برای نرخ بیکاری در ماه جولای است که می تواند افزایش به 16 درصد و وارد در این واقعیت است که در مجموع از 800000 آمریکایی ها خواهد بود بی خانمان در تابستان.

“ما بهترین حدس در مورد آنچه در آینده خواهد بود این است که آنچه در گذشته بوده است” O’flaherty گفت: با اشاره به نحوه بی خانمانی رشد در گذشته در رکود است.

تبلیغات

در نمونه بار محلی و دولت برآورد تغییرات در جمعیت بی خانمان بر اساس فدرال نقطه در زمان شمارش. داده ها از L. A. شهرستان شمارش شده است و انتظار می رود در ماه ژوئن منتشر شد اما نمی منعکس کننده به سرعت در حال تغییر وضعیت بر روی زمین آن را به عنوان انجام شده در ماه ژانویه ماه قبل از تحول اقتصادی از این بیماری همه گیر و تلاش برای به دست آوردن آسیب پذیر افراد بی خانمان به پناهگاه ها و هتل ها.

هنوز شعله ور گفت: مهم نیست که چگونه سریع چرخش اقتصادی این upticks در بی خانمانی در اینجا به ماندن بگیرید.

“مردم همه چیز را در قدرت خود را به چسبیدن به پناهگاه و کامل فقر است عقب مانده نتیجه,” او گفت:. “بازیابی کامل از فقر نشدم حتی بیشتر بنابراین افزایش بی خانمانی که ما می بینیم به احتمال زیاد با ما در حالی که برای.”

بیشتر مردم در خیابان ها و در پناهگاه به معنی بیشتر افرادی که در معرض ابتلا به کروناویروس زیرا آنها می توانند پناهگاه در محل و منزوی.

تبلیغات

“ما قرار است به پناهگاه در خانه. ما قرار است برای شستن دست ما” O’flaherty گفت. “ما قرار است برای انجام تمام این کارها به افراد بی خانمان نمی تواند انجام دهد. این نه تنها یک تراژدی برای مردم درگیر است. این یک راه تغذیه COVID آتش کمی بیشتر.”

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de