واشنگتن (AP) — به عنوان کسب و کار بازگشایی جمعه در بیشتر ایالات متحده بیش از 4 از 5 متحده هنوز هم سقوط کوتاه از COVID-19 تست سطح است که کارشناسان بهداشت عمومی می گویند لازم است با خیال راحت به سهولت مستندات و جلوگیری از موج مرگبار شیوع بیماری با توجه به خبر مربوط به تجزیه و تحلیل.

سریع و گسترده تست در نظر گرفته شده است ضروری برای ردیابی و حاوی coronavirus. اما 41 متحده موفق به تست به طور گسترده ای به اندازه کافی به درایو عفونت خود را زیر یک کلید معیار با توجه به یک AP تجزیه و تحلیل معیارهای طراحی و توسعه توسط دانشگاه هاروارد جهانی بهداشت موسسه.

در میان کشورهای در حال سقوط کوتاه در حال تگزاس و گرجستان که نقل مکان کرد و به شدت در ماه گذشته به بازگشایی فروشگاه ها و مراکز آرایشگری و کسب و کارهای دیگر.

به عنوان مقامات بهداشتی گسترش تست برای بیشتر مردم بخشی از نتایج مثبت باید کوچک در مقایسه با کل تعداد افراد آزمایش شده است. سازمان جهانی بهداشت و سلامت دیگر محققان گفته اند که یک درصد بالاتر از 10 ٪ نشان می دهد ناکافی تست. کره جنوبی یک کشور ستایش خود را برای پاسخ سریع به سرعت تحت فشار قرار دادند آن موارد مثبت به زیر 3 درصد است.

اکثر فرمانداران در حال حرکت به جلو با باز کردن کشورهای خود را حتی در مواردی که آنها نمی نشست گسترده دستورالعمل های توصیه شده توسط کاخ سفید است.

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت را تعیین کرده است هدف از 30,000 آزمون در هر روز به عنوان دولت خود را راه اندازی یکی از این کشور را تهاجمی ترین reopenings در مارس 1. او هرگز تنظیم تاریخ شرکت در زمانی که دولت خواهد رسید 30,000 علامت, اما برای بسیاری از ممکن است روزانه تست شماره افتاده اند به خوبی از آن است.

رهبران محلی می گویند آزمایش هنوز در تامین کوتاه مدت. ال پاسو رهبران باید التماس کرد با فرماندار به تعویق انداختن کاهش تا هر بیشتر محدودیت های کسب و کار در نور COVID-19 موارد وجود دارد کنگره 60% بیش از دو هفته گذشته.

مرحله اول بازگشایی در مریلند برنامه ریزی شده بود به اثر را جمعه شب زمانی که برخی از فروشگاه های خرده فروشی خواهد شد مجاز به بازگشایی و اقامت در خانه سفارش برداشته. اما برخی از سخت ترین ضربه بخش هایی از کشور از جمله حومه واشنگتن, تمدید محدودیت برای ساکنان و کسب و کار.

مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان عناوین ساخته شده در ماه گذشته زمانی که دولت به دست آورد 500,000 کیت های آزمایش از یک شرکت کره جنوبی در یک گفتگوی محرمانه مقابله اما مریلند نداشته است تمام اجزای مورد نیاز برای تست — مانند سواب — برای دیدار با تقاضا است. هوگان گفت: مریلند فقط دریافت سواب این هفته از سازمان مدیریت اضطراری فدرال.

“ما درخواست 350,000,” هوگان گفت. “آنها متعهد به 225,000 و من فکر می کنم ما 75,000 دیروز با یکی دیگر 125,000 که ظاهرا روز دور همراه با لوله و چیزهایی که با آنها می رود. پس از آن کافی نیست, اما آن را به ما کمک می کند.”

محققان در دانشگاه هاروارد محاسبه کرده اند که ایالات متحده نیاز به تست حداقل 900,000 مردم هر روز با خیال راحت به بازگشایی اقتصاد بر اساس 10% مثبت رای و دیگر معیارهای کلیدی. که هدف این است که نزدیک به سه برابر این کشور در حال حاضر روزانه تست شمارش حدود 360,000 با توجه به آمار و ارقام گردآوری شده توسط COVID پیگیری پروژه وب سایت.

“این واقعیت که تست تبدیل به پاشنه آشیل ساخته شده است که آن را سخت را برای ما به خوبی پاسخ ملی به این بیماری همه گیر است که یک تراژدی,” دکتر گفت: Ashish Jha مدیر هاروارد جهانی بهداشت موسسه. “من می خواهم ما را به یک مقدار عظیم از همه جا تست به طوری که از تمام چیزهایی که ما نیاز به نگرانی در مورد تست نیست یکی از آنها است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار دوباره این هفته که دولت او تا به حال “ملاقات لحظه ای” و “غالب” در آزمایش حتی به عنوان او ادامه داد: برای تغییر مسئولیت تلاش برای فرمانداران. مقامات دولت گفت: آنها را فراهم متحده با به اندازه کافی تست تجهیزات برای انجام حدود 400000 آزمون در روز در ماه مه و ژوئن. اما این هنوز کمتر از نیمی از مجموع توصیه شده توسط دانشگاه هاروارد تیم.

تنها نه متحده ملاقات میزان روزانه توصیه شده توسط Jha و همکاران خود را با توجه به AP تجزیه و تحلیل. بسیاری از کسانی که در کشورهای در حال بزرگ و روستایی مانند مونتانا, آلاسکا, داکوتای شمالی و وایومینگ. در ضمن متحده با برخی از بزرگترین آزمایش کمبود از جمله نیویورک و نیوجرسی نشان داده اند آنها را حفظ خواهد کرد stay-at-home سفارشات در محل.

“من واقعا احساس خطر وجود دارد در اینجا باز بدون به اندازه کافی آزمایش, اما من احساس می کنم آن را یک خطر در همه جا در کشور” جها گفت.

در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو اجازه خواهد داد که بسیاری از شهرهای کوچکتر و مناطق روستایی از شمال ایالت نیویورک به تدریج بازگشایی اولین, صنعت, صنعت در مناطق که در امان است فشار از شیوع کروناویروس. موج اول از کسب و کار شامل خرده فروشی — هر چند تنها برای منظقه و یا در فروشگاه وانت — همراه با ساخت و ساز و تولید است. کومو نیز اعلام کرد که سواحل اجازه داده می شود برای باز کردن در زمان برای آخر هفته روز یادبود.

در ویرجینیا برخی از کسب و کارهای غیر ضروری از جمله سالن مو بازگشایی جمعه زیر اصلاح محدودیت های تعیین شده در محل توسط رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم. فروشگاه های خرده فروشی می تواند گسترش ظرفیت خود را, اما سواحل هنوز از حد به sunbathers.

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی خواهد اجازه دهید فردی ساحل شهرها تصمیم می گیرید که آن را می آید به بازگشایی سواحل است. او مدتها در انتظار هدایت دوشنبه کارگردانی آنها را به مجموعه ای اشغال محدودیت نیاز به 6 فوت (2 متر) از فضای بین beachgoers به جز اعضای خانواده و یا زوج و منع گروه 10 یا بیشتر از تجمع در ساحل. سواحل نیز بازگشایی در این هفته در لس آنجلس با ماسک مورد نیاز است.

در جای دیگر در ایالات متحده گراند کانیون پارک ملی بازگشایی جمعه اجازه می دهد تا بازدید کننده در روز سفر اما نه یک شبه.

حجم تست نیست تنها نگرانی است. غذا و دارو گفت: در اواخر روز پنجشنبه که آن را بررسی داده های اولیه که پیشنهاد سریع COVID-19 تست استفاده می شود تهمت و دیگران هر روز می توانید عفونت و دروغ روشن بیماران آلوده. FDA کمیسر استیو هان روز جمعه گفت که آژانس او ارائه راهنمایی های جدید به کاخ سفید پس از داده ها پیشنهاد 15 دقیقه تست ممکن است اشتباهات و منفی کاذب.

این آزمون توسط Abbott Laboratories, است, استفاده روزانه در کاخ سفید برای تست تهمت و اعضای کلیدی خود را از کارکنان از جمله coronavirus نیروی کار.

FDA هشدار یک روز پس از پژوهشگران در دانشگاه نیویورک گزارش داد نتایج نشان می دهد ابوت آزمون می تواند دست به نیمی از عفونت با یک رقیب آزمون های ساخته شده توسط Cepheid. این پژوهش بوده است نه کارشناسی و یا منتشر شده در یک مجله پزشکی شد و بر اساس حدود 100 بيمار.

در دیگر coronavirus خبر مربوط به خرده فروشی در ایالات متحده در سقوط یک رکورد 16.4% از مارس تا آوریل به عنوان کسب و کار خاموش شدن ناگهانی ناشی از این بیماری همه گیر نگه داشته خریداران به دور از فروشگاه. بیشترین قطره شد در clothiers الکترونیک, فروشگاه مبلمان, فروشگاه ها و رستوران ها. طولانی مهاجرت از مصرف کنندگان به سمت خرید آنلاین شتاب گرفته است.

در واشنگتن دموکرات شروع به هل دادن از 3 تریلیون coronavirus امداد لایحه به سمت رود خانه عبور. رهبران دموکرات بودند فشار دادن پیش با وجود گله مند از حزب میانه رو leery از اندازه گیری گسترده برچسب قیمت و لیبرال ها که می خواستند جسورانه مراحل مانند پول برای پوشش کارگران حقوق. این لایحه که مطمئن شوید که برای رفتن به جایی در ایران به رهبری سنا اجازه دهید به تنهایی رسیدن به مغلوب ساختن پیشی جستن میز که در آن وعده داده شده حق وتو در انتظار.

در سراسر جهان وجود داشته است بیش از 4.4 میلیون coronavirus عفونت گزارش شده و مرگ و میر 300000 در حالی که نزدیک به 1.6 میلیون نفر بهبود یافته اند با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

___

Witte گزارش از آناپولیس مریلند. فرستر گزارش از شهر نیویورک است. آسوشیتد پرس نویسندگان گری رابرتسون در رالی کارولینای شمالی; Michael Kunzelman در سیلور اسپرینگ مریلند; و پل وبر در Austin, تگزاس نیز به این گزارش.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de