پلوسی ایران ارز barbs بیش جدید اقتصادی بسته امداد

واشنگتن (AP) — مجلس نانسی پلوسی شدت انتقاد کرد روز پنج شنبه در مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت و کنگره جمهوری خواهان به دنبال به سرعت کار بر روی یک دور تازه از coronavirus امداد. کاخ سفید در واکنش دقیقه بعد با یک تهدید که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حق وتو از 3 تریلیون دلار بسته اقتصادی دموکرات ها پیشنهاد کرده اند.

این لایحه در حال حاضر به صفر شانس عبور از ایران با کنترل سنا و رسیدن به مغلوب ساختن پیشی جستن ساخت وتو تهدید یک حرکت نمادین. همراه با مواد سوزاننده انتقاد رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل ارز تأکید عمیق در انتخابات سال دره گود و باریک بیش از آنچه در کنگره بعدی پاسخ به بحران باید باشد.

اما پلوسی پیشنهاد به عنوان یک حرکت باز است و به احتمال زیاد در نهایت به تولید و مذاکرات میان رهبران کنگره و کاخ سفید است.

در کنگره اخبار کنفرانس پلوسی D-کالیفرنیا lambasted جمهوری خواهان که گفته اید می خواهید آنها را نگه دارید در حال حاضر در بیشتر کمک هزینه. “این شگفت انگیز است برای من چقدر صبر و چقدر تحمل کسی می تواند برای درد دیگران” او گفت:.

پلوسی به خبرنگاران گفت: او اعتقاد داشت که هر دو طرف “و حتی پایین خیابان پنسیلوانیا” — یک مرجع به کاخ سفید — درک “سختی آمریکایی ها را احساس می کنند.” او به نام دموکرات پیشنهاد “پیشنهاد ما” و گفت: در حالی که او تا به حال هیچ مذاکرات اخیر با وزیر خزانه داری استیون Mnuchin دولت رئیس bargainer “من مطمئن هستم که آنها می آیند با چیزی.”

مقامات کاخ سفید به سرعت منتشر شد بیانیه خود را. آن گفت: این قانون پلوسی, پرده برداری از سه شنبه است “بیشتر در رابطه با ارائه در جلسات حزبی و ایدئولوژیک از لیست علاقه مندیهای با افزایش توانایی ملت ما برای مقابله با بهداشت عمومی و چالش های اقتصادی مواجه هستیم.”

مک کانل گفت: بعد از پنج شنبه عصر بود که یک “احتمال” کنگره را یکی دیگر از لایحه و گفت: این امر شامل ایران-به دنبال زبان محدود کردن مسئولیت حقوقی برای شرکت ها بازگشایی برای کسب و کار. او افزود: “اما آن را به 3 تریلیون دلار در جناح چپ مایل.”

دموکراتیک لایحه ارائه حدود 1 تریلیون دلار برای کمک مالی مبارزه دولت و دولت های محلی e xtend ویژه مزایای بیکاری و پرداخت های مستقیم به افراد و تقویت هزینه های مراقبت های بهداشتی و برنامه های ضروری کارگران است.

این خانه در روز جمعه برنامه ای برای تایید اندازه گیری خواهد بود که کنگره پنجم و بزرگترین لایحه با هدف پرستاری teetering اقتصاد از طریق coronavirus بحران است. اندازه گیری است به احتمال زیاد به تصویب در نزدیکی خط حزب رای و در نهایت منجر به مذاکرات است.

ایرادات ذکر شده توسط کاخ سفید و مجلس نمایندگان آمریکا شامل مقررات نورد ایران-تصویب افزایش مالیات بر ساکنان کشورهای با مالیات بالا و ساخت آن را آسان تر برای مردم را به رای دادن از طریق پست و برای مهاجران در ایالات متحده به طور غیر قانونی به برخی از دریافت کمک های فدرال.

کاخ سفید با انتقاد از 25 میلیارد دلار برای کمک به مبارزه خدمات پستی در مورد تهمت هدف است. مک کانل طور خاص به آنچه که او به نام “گیلاس در بالا” — مقررات کمک قانونی ماری جوانا کسب و کار.

کنگره را تایید کرده است حدود 3 تریلیون دلار در هفته های اخیر به آدرس کشور های دوقلو اقتصادی و بهداشت بحران از جمله پول برای coronavirus تست.

جمهوری خواهان ابراز نگرانی در مورد رو به رشد کسری بودجه و گفت: قانونگذاران باید چگونه ارزیابی اولیه دلار صرف شده بودن قبل از حرکت تازه قانون. آنها همچنین می خواهم برای دیدن اینکه آیا اقتصاد شروع به بهبود می یابند به عنوان برخی از ایالات آمریکا شروع به کاهش محدودیت های است که که بسیاری از کسب و کار توقیف.

روز جمعه مجلس رای خواهد آمد که 36 میلیون آمریکایی کاربردی برای مزایای بیکاری از ویروس آمار U. S.. در ضمن 1.4 میلیون نفر در ایالات متحده تایید کرده اند موارد از ویروس و بیش از 85,000 فوت کرده اند.

فدرال رزرو صندلی جروم پاول گفته است دردناک و طولانی مدت رکود اقتصادی می تواند نگه دارید مگر اینکه کنگره را فراهم می کند تازه کمک به تقویت همه-اما-خفته اقتصاد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در مدینه چه برای انجام بعدی شده اند مشخص نیست. او را تحت فشار قرار دادند برای کاهش مالیات حقوق و دستمزد که به دست آورده کمی حمایت در کنگره است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است همچنین هشدار داد, اوباما به قانونگذاران به جعبه خود را در مخالفت با کمک به دولت های ایالتی و محلی با توجه به بالا خواه کنگره aide که توصیف مغلوب ساختن پیشی جستن را مشاهده خواست نامش فاش نشود. بسیاری از دولت های محلی و مقامات هر دو طرف باید به دنبال بیشتر فدرال کمک به آنها در صورت فرسایش درآمد و هزینه های رو به رشد بیکاری و برنامه های بهداشت.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید