آیا زندگی از طریق یک بیماری همه گیر را به شما به صورت ساده تر ، چگونه در حدود 35 سال پیش زمانی که Larry McMurtry منتشر شده Lonesome Dove? یا شاید غرب از اواخر 1870s تنظیم برای McMurtry حماسه کتاب که به شرح زیر است دو تگزاس رنجرز در یک درایو گاو از این کشور جنوبی در مرز به حیات وحش مونتانا ؟

ماه های آینده ممکن است نگاه مانند تابستان از عدم قطعیت اما آن را نیز می توان تابستان Lonesome Dove. و به عنوان بخشی از جشن های لیکوود مبتنی بر کوه & دشت کتابفروشان مستقل انجمن انتخاب شده است McMurtry خود را برای سال 2020 روح غرب ادبی جایزه دستاورد.

این جایزه نیست سالانه افتخار; از MPIBA تاسیس خواندن غرب کتاب جوایز برنامه آن را به روح غرب جایزه هنگامی که MPIBA اعضا احساس می کنید که یک نویسنده است که به ویژه قرآن ، قبلی روح غرب آفرین عبارتند از: کنت Haruf لیندا Hogan, ساندرا کیسنرس جیم هریسون و تری طوفان ویلیامز.

کتاب فروشی ها در سراسر کشور در حال برنامه ریزی حوادث در طول تابستان از Lonesome Dove برای تشویق مردم به خواندن (و یا دوباره خواندن) McMurtry را برنده جایزه پولیتزر رمان ارائه شده است که الهام بخش برای سه کتاب در این سری (نه به ذکر است یک چهار قسمت تلویزیون و فیلم). McMurtry نوشته شده است بیش از سی کتاب (از جمله 29 رمان) و تابستان Lonesome Dove است اسپانسر شده از طرف دیرین خود ناشر Simon & Schuster.

اگر چه McMurtry افتخار فقط اعلام شد وجود دارد بیشتر خواندن غرب کتاب جوایز برندگان آمده است…و شما می تواند کمک به تعیین آنها. کتابفروشان در MPIBA منطقه سرپرستی shortlists از بیش از 150 نامزد; رای برای مورد علاقه خود را از طریق سهشنبه, مارس 17 در readingthewest.com.

برندگان اعلام خواهد شد ممکن است 20.

سازمان دیده بان MPIBA سایت برای تابستان آینده از Lonesome Dove حوادث در این منطقه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de