کلانتر watchdog به دنبال احضاریه برای اسناد ادعایی کوبه برایانت تصادف عکس پوشش

لس آنجلس ارشد اجرای قانون ناظر است به دنبال احضاریه اسناد و مدارک مربوط به اتهامات که کلانتر الکس بیانوبا کارگردانی پوشش تا پس از نمایندگان مشترک گرافیک عکس ها از خلبان جرمن وینگز که به کشته شدن Kobe Bryant او و هفت نفر دیگر.

“اسناد و مدارک مربوط به یک دستور پرس و جو به این اتهام که کلانتر به کارگردانی تخریب شواهد و سرکوب اداری بررسی برای جلوگیری از تبلیغات منفی,” بازرس کل حداکثر شکارچی گفت: در نامه ای این هفته به صندلی کلانتر غیر نظامی کمیسیون نظارت.

شکارچی گفت: Villanueva تا به حال کاهش یافته است به ارائه سوابق و درخواست شده است که مورد حکم قرار می گیرد در دستور کار کمیسیون مارس 21 نشست.

بیانوبا نمی تواند از نظر جمعه.

تبلیغات

درخواست آمد کمتر از یک هفته پس از ونسا برایانت ثبت یک ادعا در برابر کلانتر ادعا که آن را شکست خورده “به اندازه کافی بررسی میزان نمایندگان در آوریم.”

لس آنجلس تایمز برای اولین بار گزارش شده است که نمایندگان به اشتراک گذاشته شده عکس های گرفته شده در صحنه Jan. 26 تصادف در نزدیکی کالاباساس کسی که پس از ثبت یک شکایت کتبی به بخش کلانتر.

شکایت ثبت سه روز پس از این تصادف گفت که یک جوان معاون نمایش وحشتناک تصادف, صحنه, عکس, در, Baja California Bar & Grill در نورواک.

برای هفته های رهبری کلانتر تلاش به نگه داشتن درب ظرف را در این قسمت به جای زیر نرمال تحقیقی پروتکل — حتی پس از تعیین چند که بیشتر نمایندگان به دست آمده بود عکس.

تبلیغات

پس از آن گزارش شد عموم بیانوبا اذعان کرد که او دستور داد که نمایندگان به حذف عکس یک حرکت است که برخی در داخل گروه و همچنین کارشناسان حقوقی گفت: می تواند به مقدار تخریب شواهد. او گفت که او راه اندازی یک بررسی که از او پرسید: دفتر بازرس کل برای نظارت بر.

ماه گذشته درخواست یک لیست از اسناد و مدارک و اطلاعات از جمله هویت هر پرسنل که نمایش داده شده و یا دیدم این عکس ها به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که در تصمیم گیری چگونه این موضوع می تواند به کار گرفته شود. آن را نیز به دنبال اطلاعات در مورد تلفن های همراه که با آن عکس گرفته شد ذخیره می شود و یا نمایش داده شده تماس بگیرید و تاریخ متن برای همه گوشی های تلفن همراه از کارکنان در صحنه است.

بیانوبا در پاسخ نامه ای که محققان “را حفظ کنترل کامل از تحقیقات و تمام اطلاعات کشف شده تا اتمام است.” او افزود که بازرس کل دفتر ادامه خواهد داد برای دریافت به روز رسانی هفتگی تا زمانی که تحقیقات کامل شد.

بیانوبا گفت: اوایل این هفته است که در امور داخلی بررسی شد “نزدیک نتیجه آن” و منتشر خواهد شد publicly. او در پاسخ به سوال در مورد چگونه بسیاری از نمایندگان در دست بررسی برای چه سیاست نقض و چه نظم و انضباط نقض آن ادامه می دهند.

تبلیغات

شکارچی گفت: در احضاریه درخواست که شهرستان وکلای نیاز به اطلاعات قابل اعتماد در مورد بیانوبا رفتار به پاسخ مناسب به ونسا برایانت را ادعا می کنند.

با توجه به این ادعا بیانوبا “شخصا مطمئن” ونسا برایانت که نمایندگان شد تامین امنیت محل سقوط برای اطمینان از حفظ حریم خصوصی او.

“در واقعیت هیچ کمتر از هشت معاونین کلانتر شد و در صحنه خوراکی تلفن همراه, عکس از کودکان مرده پدر و مادر و مربیان گفت:” ادعا می کنند که یک پیشرو به طرح دعوی در دادگاه. “به عنوان گروه بعدها اعتراف وجود دارد هیچ تحقیقی هدف نمایندگان برای گرفتن عکس در محل سقوط. بلکه نمایندگان در زمان عکس های خود را برای اهداف شخصی است.”

این ادعا نیز متحده بخش پاسخ به رسوایی شده است “به شدت ناکافی است.”

تبلیغات

“خانم برایانت بود مضطرب به یاد بگیرند که بخش نیست آغاز یک تحقیق رسمی تا پس از L. A. Times شکست داستان” آن را گفت. این سند گفت: نمایندگان پنج و سه کارآموزان و یا رزرو نمایندگان در زمان و یا به اشتراک گذاشته شده عکس هایی از صحنه است.

این ادعا مدعی است که این نمایندگان که در زمان و به اشتراک گذاشته شده عکس ها در قبال سهل انگاری عمدی از پریشانی روحی و تهاجم از حق خود برای حفظ حریم خصوصی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>