همیشه قبل از تمرین به عنوان یک گروه و نوشتن آهنگ و یا در آینده با یک نام بوت تفنگ رزرو کرده بود یک گیگ. آن را تقریبا مخالف چگونه گروههای معمولا شروع, اما آن را سقوط در خط با بوت تفنگ “شلیک اولین سوال بعد” شعار این گروه پس از تشکیل در اوایل سال 2018 است.

در آن گیتاریست و خواننده لارنس و کیت درامر کودی هارت صحبت کرده بود در مورد شروع خوب قدیمی از مد افتاده rock-and-roll band. قبل از این دو حتی یک فرصت را به بازی با هم هارت انتظارنشسته بودند فرفره باز برای نیویورک duo, سایه جگوار در سیاه Buzzard. زمانی که این دو در نهایت به حال فرصت را به بازی با هم هارت اتاقی دعاوی Landry شنیده ام آنها را تمرین رفت طبقه پایین و گفت: “هی من می توانید بازی باس ؟ من خسته هستم.’

سه نوازنده تا به حال سرگرم کننده نشان دادن هر یک از دیگر آهنگ ها نوشته بودند و متراکم; آنها حتی با چند ایده های جدید حق کردن خفاش. زمانی که برای اولین بار عمل شد, آنها فکر سلطه بر جهان. اما در عین حال آنها تا به حال یک ماه برای آماده سازی 45 دقیقه ای مجموعه برای اولین اجرای خود.

و آنها تا به حال به فکر می کنم از یک نام است.

Landry, که در اصل از Dallas می پوشد کلاه و چکمه. او همیشه فرض بر این است که اگر او تا به حال به یک تفنگ او می خواهم آن را می پوشند در داخل گاوچران خود را بوت. او نوشت: از واژه “بوت تفنگ” بچه ها دوست راه آن نگاه کرد و آن را متناسب با موسیقی آنها نوشتن در این زمان آن را تا به حال کمی صدای تودماغی بود اما نوع تهاجمی مثل تگزاس رنجر. این bandmates در آغوش نام ترین و حتی تا به حال اسلحه خالکوبی روی مچ پا خود را.

تنها عضو که نمی باید یکی از جدید ترین گیتاریست, سام Janik که او نیز آواز می خواند در حالی که پشتیبان گیری Landry و لارنس خود را هر دو به عنوان سرب خوانندگان گاهی اوقات به اشتراک گذاری صدای خواننده روی آهنگ ها در حالی که تقسیم آنها بر دیگران.

در حال حاضر یک کوارتت بوت تفنگ در اولین آلبوم را در آنچه به شما کردمکه این گروه را جشن می گیرند با یک زندگی جریان کنسرت در جمعه, مه 15 صالح نمایندگی از این گروه با نام تجاری بالا-انرژی راک اند رول.

این آلبوم شامل یک نوک کلاه به سنگ نورد با “ویرجینیا” که این گروه نیز منتشر شد به عنوان یک واحد و یک ویدیو در سال گذشته است.

“ما همه یک ویرجینیا در زندگی ما” لارنس می گوید. “همه شناخته شده از ویرجینیا است. و این چیزی است که شما همیشه در آرزوی بیشتر. این یک محل است. آن را به یک فرد است. یک احساس است. و موزیک ویدئو برای این نوع ارضا بسیاری از کسانی که احساس — فقط فسق طبیعت فقط زندگی با پدال به فلز.”

در حالی که بوت تفنگ نیز منتشر شد: “احساس می کند مانند یک طوفان” به عنوان B-side به “ویرجینیا” آنچه را به شما نیز شامل سه جدید کاهش است. Landry می گوید زمانی که او نوشت: باز برش “هی! هی!,” او می خواست چیزی واقعا جاذب با اوایل 60s دیو کلارک فایو/Beatles احساس.

لارنس-گذراند آهنگ “گوزن مغز” الهام گرفته از اوایل ’90s سنگ مانند Kyuss نشان می دهد چقدر سنگین عمل می توانید دریافت کنید. این آهنگ در مورد چگونه شما می توانید ببینید از طرف یک فرد که در سایه.

“از آن نوع را به شما می دهد دیدگاه های مختلف [شما کمک می کند] متوجه است که شما می توانید بیش از شروع مانند پایان را پایان نیست,” او می گوید. “‘آن را هرگز خیلی دیر شده برای شروع همه را دوباره و دوباره’ یکی از اشعار در گروه کر. بنابراین آن را فقط به نوع به شما می دهد یک شانس دوم. و من حدس می زنم که روابط ما با هر یک از دیگر اگر ما همچنان به یکدیگر را بهتر ساخت هر یک از دیگر.”

“هنوز هم زندگی” اشاره ای به تام رابینز کتاب هنوز هم زندگی با دارکوبآغاز شده توسط Landry نشان لارنس آهنگ او نوشته بودم بیش از یک “کابوی جلسه” جایی که آنها هر دو بازی گیتار آکوستیک. به عنوان Landry به او نشان داد آهنگ لارنس آن را در یک ریتم های مختلف تبدیل “غمگین-ارشد کابوی آهنگ” به چیزی بسیار بیشتر تاب.

لارنس می گوید: “هنوز هم زندگی” از آلبوم آخرین ترانه است ترانه ای از امید دامن زدن به آتش برای دسته بعدی از موسیقی است.

نگاهی به آنچه به شما کردم “نشان می دهد که در آن ما می توانید بروید و آنچه ما انجام می دهیم” لارنس می گوید. “و چگونه جهان ما صدف و هیچ چیز را برای رفتن به نگه داشتن ما. ما نه یک نوع از موسیقی است. ما بازی سخت و ما یک مقدار زیادی از سرگرم کننده است. و آن را فقط نشان می دهد شخصیت بوت تفنگ که در آن ما در سراسر نقشه. این چیزی است که ما می خواهیم. ما نمی خواهیم به پایین به یک چیز.”

بوت تفنگ را تعمید آلبوم جدید خود را با یک زندگی جریان Facebook کنسرت از سیلو استودیوهای صدا در 4:55 بعد از ظهر, جمعه, مه 15.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de