آن را در اوایل ماه فوریه هنگامی که نشانه هایی از چیزی نگران کننده تبدیل شده تا در در قلب دره سیلیکون. شهرستان سانتا کلارا اتاق اورژانس به حال موجی از بیماران با علائم شبه آنفولانزا. هنوز 30 درصد از آنها آزمایش منفی برای آنفلوانزا سه گانه معمول هستند.

چیزی دیگری بود مردم بیمار.

که چیزی است که برخی از محققان در حال حاضر مشکوک بود COVID-19 که کمین در منطقه خلیج سان فرانسیسکو برای هفته ها قبل از هر کسی مشکوک به آن وارد شده بود در ایالات متحده است. تلاش برای ردیابی این ویروس رو به عقب در زمان با این حال نا امید شده توسط موانع: تاخیر در تنظیم سیاست های تست مرده یک واحد ملی آزمایشگاه قادر به انجام این کار, و یک fractionalized پزشکی قانونی سیستم است که باعث ایجاد نقاط کور زیادی در شکار برای ریشه های این بیماری همه گیر.

آن زمان 11 هفته از به دنبال در جای دیگر و آزمایشگاه تاخیر قبل از مقامات بهداشت تایید کرد که یک سان خوزه زن فوت Feb. 6 از COVID-19 — ساخت اولین مستند مرگ و میر ناشی از این ویروس در ایالات متحده است.

تبلیغات

آن را یک هفته دیگر قبل از کالیفرنیا مقامات بهداشتی به دنبال از طریق در مارس 22 وعده های فرماندار و دستور خو یش به دنبال بیشتر موارد از دست رفته.

هفته بعد از این کار در حال حاضر آغاز شده در شهرستان سانتا کلارا وجود ندارد و شواهد هر پزشکی قانونی است و در عین حال انجام است. برخی از خو یش را به مطمئن شوید که آنها را کالبد شکافی نمونه از راست اندام و حفظ راه حق.

“اگر من می توانم ارسال مناسب بافت, من نمی توانم آزمون گفت:” ساکرامنتو پزشکی قانونی کیم جین.

تبلیغات

دیگران نیستید آنها را از حق قانونی تحت قانون دولت برای باز کردن بسته موارد است.

“رفتن پژوهش است که تخطی بدون مجوز گفت:” سن متعو پزشکی قانونی رابرت Foucrault قرار دادن او را در مخالفت با دیگری خو یش مصاحبه با بار.

حتی اگر آنها شروع به ارسال نمونه به آزمایشگاه در ایالات متحده در دسترس به آنها را برای تست کالبد شکافی برای بافت COVID-19 اکثریت کالیفرنیا بازرسان پزشکی و خو یش در نظر گرفتن مرگ و میر بیمارستان و پزشکی حضور داشتند و میر خارج از صلاحیت این دادگاه ها. خو یش مسئول تعیین علت مرگ برای کسانی که می میرند خارج از سیستم پزشکی از قبیل قتل و یا افراد مرده در خیابان هر چند دولت قانون شامل بیماری مسری مرگ و میر تحت قدرت خود را.

“بله COVID-19 یک بیماری مسری تشکیل یک خطر اما خطر تخفیف است در این [بیمارستان] مرگ و میر,” گفت: دکتر کریستوفر جوان شهرستان ونتورا معاینات پزشکی. با شناسایی بیماران مبتلا به این ویروس جوان گفت: بیمارستان ها هشدار اعضای خانواده بیشتر و جلوگیری از قرار گرفتن در معرض.

تبلیغات

اما موارد مورد بررسی قرار توسط بار نشان می دهد که چگونه به راحتی این ویروس ورقه گذشته سیستم های پزشکی, ترک قربانیان خود را به مردن در خانه. آنها عبارتند از: آلفونسو یه 25 ساله تکنسین داروخانه که به دنبال درمان برای تب بالا و جادوها غش در سن دیگو بیمارستان در 17 مارس است. او آزمایش منفی برای آنفلوانزا و تشخیص داده شد با یک عفونت ویروسی در ریه های خود و خانه فرستاده شد با استامینوفن و ایبوپروفن. او در خانه مادرش هفت روز بعد; پزشکی قانونی مشخص شد که COVID-19 بوده است علت مرگ.

محققان بر این باورند بزرگ وجود دارد undercount از COVID-19 مرگ و میر. CDC در این هفته منتشر یافته است که بیش از 5,300 مردم ممکن است فوت کرده اند در شهر نیویورک از ماه مارس تا ماه مه تشخیص داده نشده COVID-19. محققان دانشگاه ییل محاسبه یکی از سه COVID-19 مرگ و میر در نیویورک در حال از دست رفته و توسط مارس نزدیک به 1000 کالیفرنیا درگذشت ویروس بدون تشخیص آن است.

COVID-19 موارد در حال گسترش به طور یکنواخت در کالیفرنیا, خوشه, در بخش هایی از دولت و پرش دیگران است. دانشگاه ییل در مطالعه نویسنده دانیل Weinberger گفت: از جمله “سر و صدا” در دولت اطلاعات در سطح احتمال دارد ماسک چه اتفاق می افتد در مناطق مانند شهرستان سانتا کلارا.

تبلیغات

جستجو برای از دست رفته از موارد بسیار مهم است برای کشف منشاء این ویروس در ایالات متحده و درک نرخ آن از گسترش و کوشندگی. همچنین تغذیه عمومی سیاست و سیاست است. کالیفرنیا در این هفته آغاز شد پایگاه تصمیم گیری اجازه می دهد شهرستانهای استان برای بازگشایی توقیف کسب و کار در مورد اینکه آیا آنها تا به حال هر گونه تشخیص داده COVID-19 مرگ و میر در قبل از دو هفته است.

“اگر ما نادرست اعداد اگر ما undercounting هر دو مرگ و عفونت های ما در حال رفتن به بد بهداشت عمومی تصمیم گیری در مورد بازگشایی” گفت: جودی Melinek یک آسیب شناس که قرارداد کار شامل آالمدا کانتی را به پزشکی قانونی ، او طرفداران تهاجمی تلاش برای تست به عقب در زمان برای ویروس.

“و پس از آن اگر ما بد اعداد آن را نیز بدان معنی است هنگامی که ما بودند و ما در حال رفتن به انتخاب ثانویه افزایش است.”

Melinek بررسی کالبد شکافی از پاتریشیا Boland از 57 سال که از مرگ در خانه در حال حاضر به عنوان اولین COVID-19 مرگ و میر در ایالات متحده است. او گفت: میزان آسیب به Boland است عضله قلب را نشان می دهد این ویروس در حال ویران بدن او را برای هفته. قرار داده است که Boland این عفونت در یک جدول زمانی نشان می دهد که او در معرض ویروس در اوایل ژانویه در عرض یک هفته از چین Dec. 31 اعلام هرگز قبل دیده می شود ویروس باعث مردم را به بیمار شدن در شهر ووهان.

تبلیغات

مطالعات ژنتیکی در حال حاضر گمان ویروس ساخته شده هاپ — به احتمال زیاد از خفاش به انسان به عنوان اوایل به عنوان در اواخر ماه نوامبر سال 2019.

تلاش برای مهار این ویروس در اواخر ماه ژانویه ایالات متحده از طریق فرودگاه غربالگری شکست خورده است. یک CDC گزارش می گوید که بیش از 12,000 ورود مسافران در کالیفرنیا از چین, دولت آگاه بود تنها سه که توسعه COVID-19. دولت نمی تواند می گویند اگر اکثریت مسافران فرار ویروس — آنها از بین رفته بود خاموش رادار.

یک UC San Francisco محقق گفت: حضور در شهرستان سانتا کلارا یک ثبتشده جهش ژنتیکی در SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 نشان می دهد این منطقه در اوایل ورود نقطه در خاک ایالات متحده آمریکا ورود در کالیفرنیا قبل یا در همان زمان به عنوان اولین مورد در ایالات متحده انجام تشخیص در 30 سال که پرواز از ووهان به واشنگتن در ژانویه. 19.

دکتر چارلز چیو هشدار داد در برابر مفهوم یک بیمار صفر عازم ایالات متحده شیوع.

تبلیغات

“ما در حال فکر کردن که چه اتفاقی می افتد این است که شما باید ویروس ها از رده های مختلف است که به طور مداوم معرفی شده از طریق سفر” چیو گفت. “شما می توانید فکر می کنم از آن به عنوان جرقه در حال پرتاب یک شعله. برخی از جرقه ممکن است گرفتن و برخی از جرقه ممکن است قرار دادن کردن خیلی زود است.”

این بار متوجه شد که موارد سانتا کلارا کانتی ساکنان به دنبال درمان برای علائم شبه آنفولانزا نیز رسید در اوایل ماه فوریه این هفته که Boland درگذشت.

سی درصد از آنها آزمایش منفی برای آنفلوانزا سه گانه معمول هستند.

ممکن است آنها بیمار بودند با دیگر بیماری های شایع. هیچ اطلاعاتی در دسترس بود در تست آن دسته از بیماران برای ویروس های دیگر گردش در آن زمان مانند ویروس سرماخوردگی, سرماخوردگی.

تبلیغات

اما به طور مستقیم در سراسر خلیج سان فرانسیسکو, دانشگاه کالیفرنیا, سان فرانسیسکو, بیمارستان می گوید 10 درصد از کسانی که به دنبال درمان وجود دارد برای آنفولانزا مانند علائم در ماه های فوریه و مارس بود COVID-19. آنها در واقع بیشتر احتمال دارد به COVID-19 از آنفلوانزا, ویروس سرماخوردگی یا metapneumovirus UCSF گفت: محققان در یک مطالعه اخیر.

این بار نیز تجزیه و تحلیل پرونده مرگ گزارش شده به شهرستان سانتا کلارا معاینات پزشکی. آنها نشان می دهد سنبله در پنومونی و آنفلوانزا مربوط به مرگ و میر در اوایل ماه مارس یک هفته قبل از این شهرستان آغاز شد همچنین شاهد افزایش مرگ و میر ناشی از COVID-19. افزایش رز به مراتب بالاتر از تعداد مشابه مرگ و میر در طول فصل آنفولانزا از سال قبل است.

در آن زمان, اما, فدرال و دولت سیاست های محدود که واجد شرایط آزمایش COVID-19. خطر بود و اعتقاد بر این بود محدود به قرار گرفتن در معرض به مسافران خارجی.

تبلیغات

شهرستان سانتا کلارا معاینات پزشکی دکتر میشل Jorden که در پاسخ سوالات از طریق ایمیل گفت: آسیب شناسان مشکوک در اوایل فوریه آنها دست زدن به COVID-19 مرگ و میر.

باز گفت او منتظر یک ماه در حال اجرا تست برای رد کردن آنفلوانزا و دیگر عوامل بیماری زا قبل از ارسال نمونه ها به CDC در اواسط ماه مارس.

دیگر منطقه خلیج پاتولوژیست گرفته شد با تعجب با کشف یک COVID-19 مرگ نزدیک به سه ماه قبل است. گفتند باز نشده بود هشدار داد کشورهای همسایه از مشکوک COVID-19 مرگ و میر.

این کشف موجب اپیدیولوژی, آسیب شناسی و میکروبیولوژی در حال حاضر مشغول به کار در رشته خود به درک پنهان گسترش COVID-19.

تبلیغات

مردم در فشار است دیگر پرسش — هنگامی که آن را امن برای بلند کردن قرنطينه و چه وحشتناک جلسه با آنفولانزا در زمستان سال گذشته بود که واقعا COVID-19.

داریل Ospring ناگهان فکر نو درباره مرگ سریع از مادرش.

Marjorie Waggoner 98 زندگی در تسهیلات زندگی کمک در سن خوزه. او ملاحظه ای سالم اما دچار از دست دادن حافظه از بیماری آلزایمر. در ژانویه 8, او خسته خود را از دست داده اشتها و به زودی توسعه سرفه و سپس یک تب. توسط Jan. 22, Waggoner مرده بود و علت منسوب به “عوارض” از عصبی بیماری است.

“من در شوک بود تا ببینید که چگونه به سرعت من از حمله چیزی” Ospring گفت. “و آن را اشتباه همه است.”
Ospring دریافت مادرش خاکستر و با اخبار در مورد Boland چیز دیگری.

تبلیغات

سوالات.

“در آن زمان من فکر کردم خدای من خیلی خوشحالم که او در گذشت به سرعت و از دست رفته این همه COVID-19. در حال حاضر من فکر او احتمالا آن را داشته باشد.”

Marjorie Waggoner, 98, in a photo taken at a San Jose assisted living facility the day before she died

Marjorie Waggoner 98 در یک عکس گرفته شده در San Jose تسهیلات زندگی کمک روز قبل از او درگذشت. او تا به حال شده است و تا 10 روز قبل از توسعه تب و سرفه.

(Waggoner خانواده)

در مارس 22 مطبوعات ظاهر بعد از اخبار Boland مرگ رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد “دستور” برای دیگر California county خو یش به دنبال دیگر مرگهای زودهنگام توسط ویروس.

تبلیغات

یک بار تحقیقات نشان می دهد که آن را یک هفته قبل از دستور بود که در واقع صادر شده درخواست برای تست از موارد از دسامبر. 17 از طریق مارس 16, اما به استثنای بیمارستان مرگ و میر پس از مارس 4 یا مرگ و میر ناشی از آن بود که به چین بوده است.

حتی در حال حاضر جستجو هنوز به آغاز خواهد شد.

خو یش و بازرسان پزشکی از جمله یکی در لس آنجلس گفت: آنها در حال انتظار برای ادارات بهداشت محلی به تصمیم می گیرید که موارد به آزمون. تصویب پس از آن باید به دنبال از دولت وزارت بهداشت و CDC — که پاتولوژیست گفت: در حال حاضر عمل تنها آزمایشگاه در ایالات متحده انجام چنین تست خارج از نظامی است.

لس آنجلس را معاینات پزشکی است swabbing انتخاب موارد برای ویروس و تا کنون شناسایی شده COVID-19 در 30 مرگ و میر. آن را فرستاده است CDC یک بافت نمونه برای بررسی COVID-19 در یک مورد که در آن سواب بینی نتایج قطعی نیست. فایل های مورد تجزيه و تحليل توسط بار نشان می دهد علت مرگ هنوز مشخص شود برای بیش از 480 نفر که فوت در دو ماه گذشته. آنچه که در حال حاضر بسیار روشن است که یک افزایش چشمگیر در مرگ و میر در خانه تا 30 درصد بیش از سال 2019.

تبلیغات

در اوایل CDC به نظر می رسد برای هشدار دادن به خو یش در برابر ارسال نمونه که تا به حال حفظ شده بیش از دو هفته است. آژانس فدرال روشن خود هدایت هفته گذشته می گویند این محدودیت فقط مربوط به بافت غوطه ور در محلول فرمالين آزمایشگاه مخلوط فرمالدئید و آب.

نه سی دی و نه California Department of Public Health جواب داد: تکرار سوال در مورد postmortem تست. دولت در بخش بهداشت و درمان نیز پاسخ نمی دهند به درخواست برای اسناد عمومی تحت کالیفرنیا پرونده های عمومی عمل می کنند.

تبلیغات

یک درخواست مشابه به شهرستان سانتا کلارا نیز رد شد. یک وکیل برای شهرستان اظهار داشت: در [این] منافع عمومی” به صرف زمان تولید نسخه از ارتباطات بین بخش دولتی و CDC و نه به ارائه گزارش آسیب شناسی بود که بازگشت به شهرستان.

(یک سوابق ممیزی توسط بار نشان داد که در دو ماه اول از COVID-19 گیر دولت در بخش بهداشت و درمان را رد کرد و یا موفق به پاسخ به هر درخواست ثبت مربوط به virus. آژانس گفته یک سازمان خبری است که ایمیل با سی دی و ادارات بهداشت شد “معاف از افشای.”)

هیچ یونیفرم سیاست های ملی و یا در سطح دولت در تست مرده برای COVID-19.

کالیفرنیا سیاست شکل گرفته اند بیش از دو ماه گذشته در یک سیستم تکه تکه از محققین پزشکی و انتخاب کلانتر خو یش.

تبلیغات

تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای آزمون مرحوم اجرای این طیف از آزمون-عملا-هر کس به آزمون-عملا-هیچ کس. دو شهرستان فرسنو و استنیسلاس گفت: آنها تا به حال هر آزمایش تنها یک فرد متوفی برای ویروس.

دیگر محققین پزشکی گفت: آنها شروع روال تست های گرد برای COVID-19 در اوایل ماه مارس اما محدود آنها را به کسانی که تا به حال علائم شبه آنفولانزا یا مرده یافت شد در خیابان.

بافت تست قابلیت آشکار اگر COVID-19 به قتل بیماران “که ما فقط نمی دانم که در آن زمان به خاطر ما نیست به دنبال,” دکتر گفت: جن Dien بارد به آزمایشگاه ویروس شناسی مدیر در بیمارستان کودکان در لس آنجلس. با این حال او گفت که او باور نمی کند وجود دارد مقدار تقاضا در ایالات متحده برای postmortem بافت تست COVID-19.

در جای دیگر در جهان, آزمایشگاه بیمارستان مدیران به طور جدی تست گذشته نمونه های بیمار به دنبال پنهان گسترش COVID-19 و انجام آزمون خود را با استفاده از کیت تشخیصی در حال حاضر به طور گسترده ای در دسترس در ایالات متحده است.

تبلیغات

در میلان, ایتالیا یک آزمایشگاه مدیر گفت: او با استفاده از یک کیت تست خریداری شده از سالت لیک سیتی به تایید COVID-19 در بافت از زبان یک گذشته بیمار سرطانی.

خارج از پاریس یکی دیگر محقق با استفاده از آزمایش مشابه در حفظ تنفسی نمونه برای پیدا کردن COVID-19 در طول 42 سال ماهی فروش درمان در ماه دسامبر برای آنفولانزا مانند علائم — نتیجه ایجاد که فرانسه به حال اول خود را تایید COVID-19 بیمار روز قبل از چین علنا اذعان کرد ویروس.

دیگر مرگ و میر نشان می دهد همه خوبی که چگونه به راحتی COVID-19 عفونت لغزش از طریق سیستم پزشکی با نتایج فاجعه آمیز است.

این هفته پس از پاتریشیا Boland درگذشت 69 سال سن خوزه هتل گارد امنیتی تسلیم در خانه, در حال مرگ خارج از سیستم پزشکی. او COVID-19 عفونت نیز تایید نشد تا آوریل است.

تبلیغات

حتی به عنوان او درگذشت 68 سال زندگی می کردند که در این نزدیکی هست به طور ناگهانی شروع به تایر و سپس سرفه. آذر Ahrabi به خانه آمد از اورژانس درمانگاه با نسخه دو آنتی بیوتیک ها گفت: او پسر امیر. آنتی بیوتیک ها استفاده می شود برای کنترل باکتری اما نه ویروسی و عفونت.

او در بیمارستان بستری شد روز بعد بود اما روز قبل از یک متخصص بیماری های عفونی در آمد و اصرار داشت Ahrabi آزمایش COVID-19.

او به زودی پس از, شهرستان سانتا کلارا, اولین رسمی مرگ و میر ناشی از یک ویروس است که کشتار ساکنان برای یک ماه.

Marjorie Waggoner, 98, in a photo taken around 2012

Marjorie Waggoner درگذشت Jan. 22 در سن 98. دختر او معتقد است که او تا به حال اولیه مورد COVID-19.

(Gary Coronado / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de