این شفق قطبی صاحبخانه مستاجر خود را تحت پوشش

زمانی که Hiemi Haines کشف یک انبار مواد سمت چپ بیش از یک توقیف لباس کودکان کسب و کار اجرا توسط مادرش, جسیکا کیم در ساختمان در 9935 شرق, Colfax, خیابان که 83 سال سن کیم هنوز صاحب او در بر داشت یک گنجینه ای از پارچه الاستیک و موضوع. به زودی Haines شد ساخت ماسک برای دوستان و اعضای خانواده.

“در ابتدا من ساخته شده این ماسک برای ارسال به دختر من در ساحل شرقی که دکتر است اما بدیهی است که این درجه پزشکی و آنها واقعا نیاز به بیش از فقط آیتم های خانگی می گوید:” Haines. “من مادر ‘آیا شما می خواهید مرا به انجام دهید؟’ و او گفت: او می خواست به انجام کاری برای کمک به او مستاجران و شهر آرورا”.

کیم کمک کرده است تا این شهر قبل از. حدود هفت سال پیش او نزدیک شد شفق مقامات که پیشنهاد کرد که او ساختمان می تواند در خانه کسب و کارهای مختلف است که کمک خواهد کرد که بهبود محله. یکی بود Wenter Shyu سوم فرهنگ نانوایی کالیفرنیا ایمپلنت متخصص در gluten-free, mochi کلوچه و کره موچی دوناتها. پس از آن آمد بانوی عدالت دم که اهدا سهم بزرگی از سود خود را برای کمک به زنان و دختران است.

Hiemi Haines with some of the material she found.گسترش

Hiemi هینز با برخی از مواد او در بر داشت.

Hiemi Haines

در حالی که تمیز کردن این منطقه در حال حاضر اشغال شده توسط بانوی عدالت کیم و هینز در بر داشت بزرگ ذخیره کردن مواد از آستین بسته پوشاک-تولید و کسب و کار. “مادر من و من در یک مبارزه بزرگ و گفتم ما نیاز به پرتاب آن همه راه’ و او گفت: “نه این چیزهای خوب” می گوید: “هینز که اذعان به مادرش. “فقط چیزهای زیادی در آن وجود دارد, بنابراین ما آن را در زیرزمین.”

که در آن جعبه در آنجا ماند تا ماه مارس زمانی که Haines یافت و آسان ماسک صورت الگوی. او جرأت به زیرزمین و اولین جعبه باز موجود زیبا و دلفریب, قطعه چاپ و برش پارچه به اندازه دقیق مورد نیاز برای ماسک محافظ.

هر چند مادر او توسط یک متخصص فاضلاب امکان ندارد یک استعداد برای آن او اذعان می کند. او شروع به ساخت حدود پنج ماسک یک روز را به عنوان یک راه برای کمک به در طول coronavirus بیماری همه گیر. مادر او باد از کار او پیوست و در ایجاد حدود صد ماسک روزانه.

No-sew masks made by Hiemi Haines for her mother's tenants.گسترش

بدون دوختن ماسک ساخته شده توسط Hiemi هینز برای او و مادرش مستاجران.

Hiemi Haines

چرا که کیم دچار گلوکوم دختر او اصرار داشت که او را متوقف ساخت ماسک بعد از آنها می خواهم به یک هزار نفر است. اما Haines, انجام, ایجاد تقریبا بدون دوختن نسخه ساده با فیلتر و فقط یک چند نیز قرار داده شده بخیه به نگه داشتن همه چیز با هم. او با اهدای تمام ماسک ها و داده و ده ها تن را به او مادر سه مستاجران از جمله تازه افتتاح پاسگاه بابا و پاپ را دستباف Pierogi کشاورزان’ بازار اصلی.

“آنها آنقدر بزرگ و آنها تبدیل خانواده به ما می گوید:” بابا و پاپ از بنیانگذاران کاترین Yurek. “ما تا به حال نشده برای خرید هر ماسک در همه است که کمک بزرگی به ما در این زمان و آنها نیز تا به حال آنها را برای ما ساخته شده در آغاز بحران بنابراین ما در واقع به حال ما ماسک هنگامی که ما نیاز به آنها بیشتر و قادر به ادامه کار بدون وقفه.”

Jessica Kim makes masks for family, friends, her city and her tenants.گسترش

جسیکا کیم باعث می شود ماسک برای خانواده و دوستان و شهر او و او مستاجر است.

Hiemi Haines

بانوی عدالت بابا و پاپ و فرهنگ سوم نانوایی ها همه باز برای بایگانی اطلاعات و تحویل سفارشات. هینز را عرضه کرده است که کسب و کار با ماسک ها نه تنها برای کارکنان بلکه برای مشتریان که ممکن است فراموش کرده اند به آنها را.

“همه چیز در مورد آنچه آنها انجام می دهند برای ما شیرینی و جامعه باعث می شود ما بسیار افتخار به آنها را به عنوان ما صاحبخانه می گوید:” Shyu مالک مشترک از فرهنگ سوم نانوایی. “ما با پوشیدن ماسک او مادر ما روزانه در ساعت باز و زمانی که ما در خارج و در مورد ساخت و تحویل چنین است. او را نیز کاهش یافته است برخی از اضافی خاموش بنابراین ما می تواند دست آنها را به مشتریان و مردم شده اند بسیار مهربان و هیجان زده در مورد آنها.”

تمام گفته هینز و مادر او را ساخته اند بیش از 3500 ماسک که اهدا شده است دور و گسترده; Haines فقط به 120 به ملت ناواهو.

“در اوایل ماه آوریل به من گفت: من که قرار بود به انجام بیشتر ماسک سپس هر شب من بیشتر ماسک” هینز می گوید. شوهرش کمک می کند تا سرعت بخشیدن به روند نخ سوزن.

هینز نیز اهدای تجهیزات به سازندگان در اطراف شهر. او قصد دارد برای ادامه انجام این کار تا زمانی که مواد اجرا و یا مردم را متوقف می توانید با پوشیدن ماسک هر کدام که می آید برای اولین بار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de