داشتن یک COVID-19 واکسن در ماه ژانویه است که “کشش هدف” اما سر از موسسه ملی بهداشت در حال آماده سازی خود برای یک استاد آزمایش به سرعت در حال بگویید اگر واقعا هر کار.

حداقل چهار یا پنج ممکن است واکسن “نگاه بسیار امیدوار کننده” و یک یا دو آماده خواهد شد برای شروع آزمایش در مقیاس بزرگ توسط ژوئیه با دیگران به دنبال به زودی NIH مدیر فرانسیس کالینز آسوشیتدپرس گفت.

“خود را چالش بزرگ در حال حاضر این است که بروید و همه در مورد آماده شدن برای آن است. و ما می خواهیم به مطمئن شوید که اتفاق می افتد در یک هماهنگی راه” کالینز گفت: در مصاحبه ای در اواخر روز پنجشنبه.

NIH در همکاری با برخی از بزرگترین شرکت های دارویی در حال ایجاد یک طرح جامع است که واکسن سازان می توانید دنبال کنید. به طور جداگانه از این برگ برنده دولت در حال کار بر روی نحوه تولید ممکن است واکسن در حال حاضر یک قمار بزرگ قبل از هر کسی می داند که آنهایی که تابه. هدف این است که به 300 میلیون دوز در دسترس برای توزیع به آمریکایی ها در ماه ژانویه.

کالینز آن را به نام یک “بسیار پررنگ طرح … کشش هدف اگر تا کنون وجود داشت” اما او را خوش بینانه علم طرف می تواند کمک به سرعت.

اما او افزود: “اگر ما می توانیم این واکسن وجود دارد حتی یک روز زودتر از در غیر این صورت ما ممکن است که به موضوع را به کسی.”

با وجود این همه تاکید بر سرعت Collins تاکید کرد که “هیچ گوشه ها در حال رفتن به برش” در ایمنی و دانشمندان خواهد بود با دقت به دنبال عوارض جانبی.

در سراسر جهان حدود ده واکسن نامزدها در اولین مرحله از آزمون و یا آماده برای شروع به کوچک, مطالعات ایمنی در افراد به دنبال مشکلات آشکار و اینکه آیا عکس برگرد تا سیستم ایمنی بدن است. در میان کسانی که بیشترین توجه هستند ایجاد شده توسط NIH و مدرن, Inc., و یک نوع متفاوت ایجاد شده توسط بریتانیا در دانشگاه آکسفورد.

زمان آزمون “به دنبال بسیار خوب” کالینز گفت. “اما تا زمانی که شما قرار داده و آن را به دنیای واقعی و آن را به اتمام شما واقعا نمی دانم. شما نمی توانید جست و خیز بیش از آن واقعا سخت بخشی از تست این در هزاران و هزاران نفر از مردم است.”

که سریع تر از هر واکسن جدید تا کنون رسیده است و این نقطه در حال توسعه است. برای بزرگ گام بعدی کار با هم به طوری که هر یک بالقوه واکسن آزمایش شده است به همان شیوه به جای هر یک از شرکت ابداع روش های خاص خود را خواهد بیشتر سرعت پاسخ و اجازه می دهد تا دقیق مقایسه کالینز گفت.

که مشارکت — به نام ACTIV یا شتاب COVID-19 مداخلات درمانی و واکسن — است که مانند یک چتر که در آن واکسن سازان می توانند به دنبال همان مراحل تست و به اشتراک گذاری پایگاه داده همان که می رسد هر نقطه از ثبت نام هزاران تن از مطالعه داوطلبان.

برخی از سوالات کلیدی هستند و چه کسانی که در معرض بیشترین خطر از COVID-19 مانند افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی مزمن خواهد شد, پاسخ به عکس.

“اگر شما تا به حال یک واکسن است که فقط کار می کرد برای 20 ساله و کار نمی کند برای 70 ساله ها, که می تواند یک موفقیت” او گفت:.

___

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de