خرده فروشی در ایالات متحده سقوط یک رکورد 16 درصد در ماه آوریل به عنوان ویروس آمار

بالتیمور (AP) — ایالات متحده خرده فروشی سقوط یک رکورد 16.4% از مارس تا آوریل به عنوان کسب و کار خاموش شدن ناگهانی ناشی از کوروناویروس نگه داشته خریداران دور تهدید فروشگاه های سراسر کشور و با وزن پایین و غرق شدن اقتصاد است.

وزارت بازرگانی آمریکا در گزارش روز جمعه در خرده فروشی خرید نشان داد یک بخش است که سقوط کرده است به طوری سریع است که فروش بیش از 12 ماه گذشته به پایین فلج 21.6%.

بیشترین قطره از مارس تا آوریل در clothiers الکترونیک, فروشگاه مبلمان, فروشگاه ها و رستوران ها. طولانی مهاجرت از مصرف کنندگان به سمت خرید آنلاین شتاب با آن بخش ارسال 8.4% ماهیانه به دست آورید. اندازه گیری سال بیش از سال, فروش آنلاین رسید 21.6%.

برای بخش خرده فروشی در حال حاضر وضعیتی وخیم از مهاجرت از مصرف کنندگان به خرید آنلاین و مبتنی بر برنامه تحویل خدمات back-to-back رایگان-کاهش هزینه به شمار قبر خطر است. فروشگاه های بزرگ مانند Neiman Marcus و J. Crew را برای ورشکستگی زمینه حمایت می کند. هتل ها و رستوران ها و dealerships خودرو در معرض خطر هستند.

یک مارس تجزیه و تحلیل توسط یک گروه از اقتصاددانان دانشگاهی دریافتند که یک ماه بسته می تواند از بین بردن 31 ٪ از غیر بقال خرده فروشان. چهار ماه بسته می تواند نیروی 65 درصد به نزدیک است.

غوطه در هزینه های خرده فروشی است دلیل اصلی که چرا اقتصاد ایالات متحده در حال انقباض است. خرید در خرده فروشان عمده و جزء از کلی مخارج مصرف کننده سوخت که حدود 70 درصد از رشد اقتصادی است.

با چند آمریکایی, خرید, سفر, غذا خوردن یا در غیر این صورت هزینه به طور معمول اقتصاددانان در حال طرح ریزی است که تولید ناخالص داخلی — گسترده ترین ارزیابی از فعالیت های اقتصادی — کاهش در ماه آوریل تا ژوئن سه ماهه در حدود 40 درصد نرخ سالانه. خواهد بود که عمیق ترین سه ماهه رها شده ،

صرف دنبال فرصت بینش نشان می دهد که هزینه های مصرف کننده ممکن است ظرف حدود اواسط ماه آوریل قبل از شروع کنه تا کمی حداقل در لباس و کالا به طور کلی دسته بندی. اما هزینه های حمل و نقل, رستوران ها, هتل ها و هنر و سرگرمی باقی می ماند به شدت افسرده است.

خرید کارت اعتباری ردیابی توسط جی پی مورگان چیس یافت می شود که هزینه های چنین ضرورت, مواد غذایی, سوخت, تلفن, سرویس و تعمیر خودرو کاهش یافته است 20 ٪ در سال بیش از سال بر اساس. در مقابل هزینه های “غیر ضروری” مانند وعده های غذایی از, بلیط هواپیما و خدمات شخصی مثل سالن و یا یوگا کلاس کاهش یافت توسط یک بسیار بدتر از 50 ٪ است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>