وگاس-رنو بزرگراه cracked بسته پس از زلزله 6.5 در نوادا

لاس وگاس, Nev. (AP) — بزرگراه اصلی بین لاس وگاس و رنو آسیب دیده بود و بسته اوایل جمعه پس از قدر 6.5 زلزله در یک منطقه از راه دور از نوادا است.

نوادا گشت بزرگراه عکس نشان داد ترک ها در ایالات متحده 95 که سپاهی هانا DeGoey گفت باعث شد temblor کمی پس از 4 صبح غرب Tonopah.

بدون آسیب گزارش شده و خدمه مشغول به کار بودند به بازگشایی بزرگراه DeGoey گفت.

زمین شناسی ایالات متحده سرویس گزارش را temblor زده در 4:03 a. m. حدود 35 مایل (56 کیلومتر) غرب Tonopah و فقط در شرق سیرا نوادا برد. این زمین لرزه به روز رسانی شد پس از اینکه در ابتدا گزارش شده در 6.4-قدر.

اولیه زلزله زده در مورد 4.7 کیلومتر (7.6 کیلومتر) عمیق, USGS گفت و ده ها پس لرزه ثبت شد و بعد از سه ساعت از جمله دو با برآورد شدت 4.9.

وجود دارد هیچ گزارش فوری آسیب, اما بخشی از ایالات متحده 95 بسته شد به عنوان سربازان دولت و معاونین کلانتر از اسمرلدا و معدنی استان ها بررسی می شود که در بزرگراه ها و دولت مسیر 360 ممکن است آسیب های معدنی شهرستان کلانتر دفتر گفت.

این نای شهرستان کلانتر دفتر شد و همچنین چک کردن یک گزارش از آسیب احتمالی به ایالات متحده 95, سروان. دیوید Boruchowitz گفت KSNV-تلویزیون در لاس وگاس. “دیگر از آن فقط یک دسته از مردم متزلزل است.”

زلزله رخ داده در یک منطقه از راه دور از دولت بین رنو و لاس وگاس و مردم از سالت لیک سیتی یوتا به کالیفرنیا دره مرکزی توییتی که آنها آن را احساس.

“این واقعا تکان داد بسیاری از مواد غذایی خاموش قفسه” کیت شتابزده یک کارمند در یک ایستگاه گاز در Tonopah گفت: Las Vegas Review-Journal.

شتابزده گفت: ساکنان که آباد فروشگاه تمام شد صحبت کردن در مورد زلزله.

“ما بسیاری از مردم محلی در آینده گفت: تلویزیون خود را تکان دادن شد آنها احساس آن گفت:” شتابزده. “هیچ آسیب هایی که من شنیده ام. رئیس من فقط زد و گفت گاراژ خود را تکان داد.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>