در میان رزونانس ترین تم ها در طول COVID-19 بحران شده است غلبه بر چالش های بزرگی است که در موضوع دیرین دنور ورزشی-شخصیت های رسانه ای Les شاپیرو و ویک لومباردی درک بسیار خوبی است. شاپیرو شده است مبارزه با سرطان ریه پس از 2018 و ماه بعد لومباردی کشف او به سرطان پروستات است.

نه شاپیرو و نه لومباردی باید اجازه دهید این تشخیص آنها را متوقف کند با این حال — و تجربیات شخصی خود را به اطلاع ما توقفپادکست جدید که در آن آنها و کشت و معروف مهمان همه جا از جمله ESPN خبرنگار Adam Schefter و کلرادو-تربیت المپیک مدال طلا Missy Franklin, بحث در مورد موانع آنها مواجه ایم در جاده ها به موفقیت است.

با توجه به شاپیرو “نشان می دهد ویژگی های الهام بخش مصاحبه با بالا مشخصات افراد از جهان ورزشی سرگرمی جهان و برخی از درخشان ترین ذهن های پزشکی در مورد چگونه به توقف در برابر سختی.”

پزشکی عنصر از ما توقف کلیدی است. بی-ماهانه پادکست اسپانسر شده از طرف دانشگاه کلرادو Anschutz پزشکی پردیس که کارشناسان اضافه کردن یکی دیگر از لایه ای از اطلاعات به بسته.

“ویک و من باید بسیار ضخیم Rolodexes بنابراین ما قادر به امن نام های بزرگ در ورزش و سرگرمی” شاپیرو اشاره می کند. “اما به عنوان یک خاتمه ما در حال مصاحبه با پزشکان در مس Anschutz به بحث در مورد آنچه که همه فقط شنیده ام. برای مثال Missy Franklin حتی زمانی که او شنا دچار افسردگی و اضطراب و بی خوابی است. پس از صحبت با او صحبت ما را به یک دکتر در Anschutz در مورد علائم افسردگی اضطراب و بی خوابی — بنابراین ما به شما رسید با دو بشکه است.”

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

شاپیرو مهاجرت به اسکاتسدیل, آریزونا در ماه مارس اما او همچنان یک بیمار در مس Anschutz که او بازدید این هفته پس از یک معاینه یک یا دو هفته قبل از آن ارائه شگفتی ناخوشایند. “من پشت در دنور به یک زن و شوهر از CT اسکن و آنها نشان داد من سه سرطانی غدد لنفاوی که در حال رشد کمی” او ملا می سازند. “وجود دارد یک شانس خوب آنها در حال رفتن به من بگویید من نیاز به تابش اشعه به دست کشیدن از آنها از سیستم من.”

برای مقابله با سرطان اولیه “من تا به حال تابش هر روز به مدت سه هفته در Anschutz پزشکی پردیس و از آن بیرون آمد سادگی — پس من نیستم که در مورد آن نگران” او همچنان ادامه دارد. “من احساس فوق العاده است. من در جریان دقیق افزایش هر روز دیگر در اسکاتسدیل آریزونا و من اشتها و خواب است. من احساس کاملا عادی و سپس برخی از.”

لومباردی همچنین یک بیمار در مس Anschutz و شاپیرو می گوید مشترک خود را در شرایط بهداشتی عمیقتر طولانی در حال اجرا دوستی. “ویک بود در واقع من کارآموز در یک نقطه زمانی که من مشغول به کار در کانال 4 و پس از آن او من آخر هفته لنگر. من او را شناخته ام از او یک بچه دانشگاهی و هنگامی که او به اخبار در مورد سرطان پروستات, او به من می گوید من یکی از اولین کسانی که به نام او چرا که او می خواست به دانستن آنچه که انتظار از نظر اجتماعی — هولناک که با تماس های تلفنی و مشاوره و متون. او می خواستم به می دانم که چگونه به آن را اداره کند.”

Early episodes of We Are Unstoppable feature conversations with Matt Iseman, Adam Schefter and Missy Franklin.گسترش

اوایل قسمت ما غیر قابل توقف از ویژگی های گفتگو با مت kinky sissy fags, Adam Schefter و میسی فرانکلین.

در طول دوره درمان خود را در مس Anschutz, شاپیرو, یادداشت های او و لومباردی “بدست می دانم که مردم در بالای زنجیره غذایی. هنگامی که ما می آمد تا با ایده ما ارائه شده آن را به آنها و آنها آن را دوست داشت.” دانشگاه ارائه شده است حمایت مالی برای ما غیر قابل توقف هستندو همچنین بالا بردن آگاهی در مورد پادکست در آن کانال های رسانه های اجتماعی و فراتر از آن.

موضوع COVID-19 نابود و لگدمال کردن به طور منظم در اوایل قسمت از جمله یکی از شرکت های بازیگران Schefter که در شهر نیویورک بر اساس ملی کانون برای ویروس. اما همه گیر تا به حال یک اثر حتی قبل از تولید در راه است.

“این نوع خنده دار اما هر دو ویک و من نیاز به خرید پادکست تجهیزات, بنابراین ما می تواند کار از خانه ما” شاپیرو به یاد می آورد. “اما آمازون در حال اجرا کوتاه از پادکست تجهیزات. همه شروع یک پادکست یا برگزاری زوم یا Houseparty جلسات و همه آنها می خواهند هدفون و پاپ فیلتر و میکروفون و میکروفون می ایستد. به طوری که آنها خارج از بورس هنگامی که ما ساخته شده سفارشات ما, و ما تا به حال برای شروع یک هفته بعد از ما برنامه ریزی شده به دلیل آن را در زمان چند روز اضافی برای تجهیزات به دست آوردن وجود دارد.”

از سوی دیگر او یادداشت “بسیاری از مردم در دسترس هستند در حال حاضر. ورزشکاران نیست در این مجموعه کار هشت ساعت در روز و مربیان نیست انجام شیوه برای سه یا چهار ساعت و سپس برگزاری جلسات برای یکی دیگر از سه یا چهار ساعت. خارج از NFL, این افراد خیلی زیادی ندارد به طوری که آنها در دسترس تر را به نشستن در مقابل کامپیوتر خود و یا بر روی تلفن خود را و صحبت کردن با ما از آنها در غیر این صورت ممکن بود.”

مهمانان تا کنون را شامل مت kinky sissy fags یک کمدین و شرکت میزبان از آمریکا نینجا جنگجو که همچنین یک پزشک مبتلا به آرتریت روماتوئید; Annabel Bowlen که در مورد تجارب خود را با آلزایمر توسط راه از او اسم پدر و مادر پت Bowlen سابق صاحب Denver Broncos; گوینده برنامه ورزشی ورن Schulich که معاملات با کمر درد مزمن; ex-رشته کوه های راکی مدیر Clint مانع سابق الکلی و سرطان مثانه بازمانده و کالج بسکتبال, پخش, کیر, حیاتی, که از نظر قانونی نابینا در یک چشم پس از یک حادثه دوران کودکی.

مقدار زیادی از دیگر مکالمه کودتا در تحولی شاپیرو teases در بخشی به دلیل “این مردم به بحث در مورد چیزهایی که آنها معمولا نمی صحبت کردن در مورد. هنگامی که ما برای اولین بار آمد تا با ایده من تا به حال دو حقوقی پد’ ارزش نام از افرادی که تا به حال به مبارزه را از طریق چیزی و یا دیگر بیرون آمد و در انتهای دیگر. این وضعیت انسان: همه را از طریق رفتن چیزی از جمله مردم ما را تحسین برای توانایی های ورزشی خود را و یا توانایی خود را برای سرگرم کردن.”

کلیک کنید به یاد بگیرند که چگونه به گوش دادن و به اشتراک ما غیر قابل توقف هستند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de