کار و خدمات کاهش در مترو ادامه دارد آخر این هفته برای ایمنی مسافران و اپراتورها یکسان است.

وجود مداوم بسته شدن از 19 ایستگاه و پارکینگ با هیچ سرویس اتوبوس شاتل ارائه شده است. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایمنی ارشاد از پوشیدن چهره و پوشش است به شدت تشویق با اولین و آخرین ماشین تعطیلی و شبانه روزی مقررات باقی مانده همان. مترو نیاز سواران به پوشیدن ماسک, شروع دوشنبه.

مترو در ادامه آن نگهداری پیشگیرانه و افزایش تست برنامه با روشن کردن نصب و راه اندازی این آخر هفته.

Fom 8 بعد از ظهر تا بسته شدن در روز شنبه, مه 16 و چهار شنبه, مارس 16, نارنجی, نقره ای و آبی خط قطار خواهد بود تنها ردیابی بین فدرال مرکز جنوب و شرق بازار است.

تابستان پلت فرم بازسازی است که هنوز برنامه ریزی برای شروع پنج شنبه, آوریل 23 در نارنجی خط.

در طول این تعطیلی مترو را ترکیب پلت فرم کار بازسازی برنامه ریزی شده برای وین دونن لرینگ East Falls Church, و غرب Falls Church, ایستگاه با خط نقره ای از پروژه های شهری واشنگتن فرودگاه اقتدار برای اتصال Metrorail جدید “فاز دوم” ایستگاه.

ساخت بسیاری از در طول تاریخ و پایین ridership و ترافیک بزرگراه ها این کار ترکیبی از دو تا از بزرگترین سرمایه اولویت در ویرجینیا به بازسازی سیستم عامل و اتصال خط نقره ای به مترو موجود در شبکه.

این چت روم به این معنی است که تمام نه نارنجی و نقره ای خط ایستگاه های غرب Ballston-MU بسته خواهد شد و خط نقره ای و خدمات خواهد شد به طور موقت به حالت تعلیق در شروع پنج شنبه, مارس 23 طریق می گیرند.

در اینجا طرح جدید:

 • تمام قطار شروع و پایان خدمت در Ballston. خط نارنجی خدمات اجرا خواهد شد از Ballston به نیو کرلتن.
 • هیچ خط نقره ای و خدمات.
 • رایگان اکسپرس و محلی سرویس اتوبوس شاتل در دسترس برای جایگزین گزینه های سفر برای کارگران ضروری.

Roadwork

به عنوان ایالتی 66 همچنان به تبدیل در خارج از پایتخت کمربندی است هموار پروژه برنامه ریزی شده در ویرجینیا برای این آخر هفته با چند رمپ و خطوط برنامه ریزی برای بسته شدن آغاز در 8 p. m. روز شنبه, مارس 15 از طریق ظهر روز شنبه, مارس 18.

 • من-66 غرب کاهش خواهد یافت به دو سفر خطوط از گرووتون جاده به دانشگاه بلوار.
 • ویرجینیا مسیر 234 بای/Prince William پارکوی در شمال شیب دار به من-66 غرب بسته خواهد شد با یک مسیر انحرافی را طی ارسال شده برای رفتن از شرق I-66 نسبت به سودلی جاده و U-نوبه خود.

این فرش در I-66 غرب از گرووتون جاده به دانشگاه بلوار را مبهوت بسته شدن:

 • در 8 بعد از ظهر روز جمعه 15 مه من-66 غرب کاهش خواهد یافت به دو سفر خطوط.
 • بین ظهر و 6 p. m. روز شنبه, مارس 16 یک سوم خط سفر باز خواهد شد و در I-66 غرب است.
 • در 6 p. m. روز شنبه, مارس 16, I-66 غرب خواهد شد که تنها دو سفر خطوط باقی مانده از تعطیلات آخر هفته.

آخر این هفته تعطیلی در حال برنامه ریزی برای پایان دادن به در ظهر روز شنبه, مارس 18 و پس از آن سه خطوط در دسترس خواهد بود به سفر westbound من-66. اشغال بالا خودرو westbound خطوط از مسیر 234 کسب و کار به مسیر 29/لی بزرگراه در گینسویل بسته باقی خواهد ماند برای ادامه سنگ فرش.

در شهرستان سرو لین پل I-66, بین ناتلی خیابان و من-495 قرار است به شروع شب جمعه, مارس 15 برای شش ماه آینده. پل در حال تخریب و بازسازی به جای قبلش من-66 به عنوان بخشی از تبدیل 66 خارج از پروژه کمربندی.

وجود خواهد داشت بیراهه ارسال شده به پای چوبه دار راه عبور من-66 برای رانندگان دوچرخه سواران و عابران پیاده است.

مریلند

مریلند وزارت حمل و نقل بزرگراه دولت دولت بسته شدن خط راست از رو به مشرق ایالتی 70 ایالات متحده بیش از 40 متناوب در فردریک شهرستان در ساعت 9 صبح روز شنبه, مارس 15 از طریق 5 p. m. روز شنبه, مارس 18 برای عرشه پل تعمیر و نگهداری.

Howard County — ضعیف همچنان Md. 32/Patuxent آزادراه پل وسط Patuxent River با خط واحد تعطیلی شمال رزماری خط از 7 p. m. روز شنبه تا 4 صبح شنبه به عنوان بخشی از فاز دوم گسترش پروژه جدید به اضافه کردن ترافیک لین هر دو روش در Md. 32 بین لیندن جاده کلیسا و من-70 رمپ.

ادامه دارد و مسیر انحرافی را طی Md. 28/Dickerson جاده پل بر روی Monocacy رودخانه در Frederick County هر آخر هفته از طریق پایان ماه سپتامبر به استثنای تعطیلات آخر هفته از 10 شب جمعه ها تا 5 صبح دوشنبه برای تعمیرات و تمیز کردن.

این مسیر انحرافی با استفاده از Md. 109/پیر صد جاده, Md. 355/Urbana Pike, Md. 80/Fingerboard جاده و Md. 85/Buckeystown Pike. مطمئن باشید که اجازه می دهد تا زمان بیشتری برای سفر در طول بسته شدن.

دیگر مریلند پروژه های سنگ فرش برای آگاهی از, برای آخر هفته ها برنامه ریزی شده 24/7 در Md. 198/سندی بهار جاده بین ون Dusen جاده به خیابان 8 با متناوب تک و دو خط تعطیلی از ساعت 6 صبح تا 6 بعد از ظهر در هفت روز هفته از طریق اواخر تابستان سال 2020 است. وجود دارد و متداول در جاده کمربند سبز در کالج پارک در هفت روز هفته از طریق ژوئن.

همچنین این کار ادامه می دهد در بالتیمور-واشنگتن پارک وی و ریوردیل جاده گذشتن و در ریوردیل جاده بین Baltimore-Washington, پارک وی و 67 محل از 7 صبح تا 5 بعد از ظهر

موقت خط تعطیلی در 66 و 67 راه کنیلوورث خیابان بین رودخانه جاده و ریوردیل جاده و در ریوردیل جاده بین کنیلوورث خیابان و جانبازان پارک وی می توان انتظار داشت.

DC

در منطقه خط و سطح شیب دار تعطیلی در حال برنامه ریزی برای ادامه دوباره آخر این هفته در امتداد بزرگراه بین ایالتی 295 راهرو بین آزمایشگاهی جاده/آزمایشگاه تحقیقات نیروی دریایی (خروج 1) از طریق I-695/I-395 مرکز شهر (خروج 5). تنها به دو خط تعطیلی مجاز خواهد بود از بین دوشنبه و سهشنبه, مارس 17.

یک به طور موقت بسته و از نظره پارک وی بین فرث استرلینگ خیابان جنوب شرقی و جنوب خیابان کاپیتول قرار است دوباره از ساعت 5 تا 7 بعد از ظهر شنبه.

شهردار PaveDC ابتکار در ادامه با کار برنامه ریزی شده در این جاده دوباره این آخر هفته:

 • خیابان فلوریدا بین ماساچوست و کانکتیکات راه و بين 18 و 19 خیابان.
 • کانکتیکات خیابان بین K و خیابان و کالورت جاده ها است.
 • من-395/3rd Street تونل بین نیویورک خیابان و C خیابان.
 • نبراسکا خیابان بین مک کینلی و لیوینگستون خیابان.
 • Piney شعبه جاده بین آندروود و گردوی سفید خیابان.
 • ایروینگ بین خیابان شمالی کنگره و Kenyon خیابان.
 • خیابان استقلال جنوب غربی بین 12 و 4 خیابان.

مثل همیشه همه کار است آب و هوا وابسته است.

is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de