ویرجینیا به غیر از چند ویرجینیای شمالی محلات وارد فاز یکی از بازگشایی جمعه و برخی از wineries در دولت در حال باز کردن کسب و کار خود و مزه ،

قبل از اینکه شما را به یک درایو منظره به کشور شراب در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن.

اولین بررسی از wineries’ وب سایت ها و یا صفحات رسانه های اجتماعی برای پیدا کردن اگر آنها حتی باز کردن و یا چه خدماتی به آنها ارائه شده است.

بسیاری از ویرجینیا از wineries آغاز خواهد شد به بازگشایی فضاهای باز در 50 درصد ظرفیت است. هیچ سرپوشیده صندلی در دسترس خواهد بود در فاز یک.

برخی از محدودیت های دیگر در محل شامل:

  • وجود خواهد داشت یک حد 10 نفر یا کمتر و فیزیکی فاصله باید حفظ شود بین همه افراد که شامل میز و صندلی و همچنین.
  • تمام مناطق که در آن مردم ممکن است از جمع آوری بسته هستند به جز از طریق ترافیک.
  • کارکنان باید از پوشیدن چهره و پوشش و مشتریان را تشویق به پوشیدن آنها را به عنوان به خوبی.
  • اگر یک کارخانه شراب سازی است که در خدمت مواد غذایی, منو باید تک استفاده و وجود خواهد داشت هیچ سلف سرویس غذا در منطقه است.
  • کارخانه شراب سازی کارکنان خواهد شد که درجه حرارت بررسی می شود قبل از هر شیفت.
  • اغلب لمس سطوح را تمیز و ضد عفونی به طور کامل. کابینت آشپزخانه و کارت اعتباری/لایحه پوشه ها را ضد عفونی بین کاربران.

علاوه بر این سفر نویسنده نانسی بائر که در پشت وبلاگ ویرجینیا شراب در جیب من نوشت که برخی از wineries ممکن است نیاز به پرداخت رزرو و برخی از آنها محدود کردن چه مدت شما می توانید اقامت.

به عنوان شهرستان در شمال ویرجینیا خود را به تاخیر انداخته دهانه wineries در آن مناطق (Fairfax County, Prince William, Loudoun, استان ها) بسته خواهد شد تا رهبران محلی آماده برای بلند کردن محدودیت. و با اقامت در خانه سفارشات هنوز هم در جای خود در این Northern Virginia شهرستان, رانندگی به یک کارخانه شراب سازی است که به احتمال زیاد در نظر گرفته نشده ضروری سفر.

شما می توانید یک لیست از wineries که در حال باز کردن در ویرجینیا شراب وب سایت.


بیشتر Coronavirus اخبار

برای اطلاعات بیشتر ؟ سی مریلند و ویرجینیا هر انتشار اطلاعات بیشتر هر روز. بازدید از سایت رسمی اینجا هستید:: ویرجینیا | مریلند | سی


مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de