بیشتر رستوران ها شروع به بازگشایی برای بایگانی اطلاعات و ارائه خدمات در راستای تدریجی بلند کردن اجسام از ایالت ممنوعیت ناهار خوری در, احتمالا در اوایل هفته اول ماه ژوئن است. برخی از eateries در حال نورد با به طور منظم خود را عرضه می کنند در حالی که دیگران در حال راه اندازی منوهای خاص طراحی شده برای آسان انتخاب کنید تا.

از چوب اخراج پیتزا به دست کوفته, در اینجا چیزی است که وسوسه انگیز ما در این هفته:

Get your ChoLon soup dumplings as a take-home kit complete with a bamboo steamer.گسترش

خود را ChoLon سوپ کوفته به عنوان یک نگاهی به خانه کیت کامل با بامبو بخار.

حسن نیت ارائه میدهد ChoLon

ChoLon مدرن آسیایی

1555 بلیک خیابان
303-353-5223

آشپز Lon Symensma الهام گرفته آسیایی, eatery ChoLon مدرن, آسیایی, فقط بازگشایی با آنلاین جدید takeout منو بنابراین در حال حاضر شما می توانید خود را معروف پیاز فرانسوی سوپ کوفته به علاوه بانکوک گوشت گاو رشته فرنگی سبز تایلندی, کاری, هم بزنید سرخ شده مالزی, رشته فرنگی و دیگر پررنگ ومزه کرایه. اما مگر اینکه شما در زندگی یک زن و شوهر از بلوک از LoDo, رستوران کسانی که سوپ کوفته ممکن است رکود کمی در زمانی که شما آنها را به خانه. بنابراین ChoLon ارائه می دهد ظرف به عنوان شما می توانید آن را در رستوران و یا به عنوان یک نپخته پیراشکی کیت شما به پایان برسد در آشپزخانه خود را برای حداکثر تحریک خوبی است. و برای اضافی $18 رستوران شما ارسال خواهد شد با یک بامبو بخار راه اندازی بنابراین شما می توانید بخار خود را کوفته سفارش بعد از سفارش بعد از سفارش. این استاپلتون ChoLon در شرق 29 درایو باز هم برای بایگانی اطلاعات با کمی منو های مختلف. هر کدام از شما منظور از فراموش نکنید که این کوکتل برای رفتن. هر دو محل هستند و باز از 4:30 تا 8 بعد از ظهر دوشنبه از طریق جمعه.

Chow Morso's carbonara is now available for takeout.گسترش

چو Morso را carbonara در حال حاضر در دسترس برای بایگانی اطلاعات.

علامت Antonation

چو Morso

1500 Wynkoop خیابان
720-639-4089

Barolo کوره کوچکتر در مرکز شهر خواهر و برادر چو Morso Osteria فقط برای بازگشایی به سفارشات امروز (پنج شنبه, مارس 14) و این گزینه ها به عنوان همیشه. در بالای لیست ما است osteria را اسپاگتی carbonara ساخته شده با crisped pancetta, grana padano پنیر و زرده تخم مرغ تو در تو به ماکارونی. اما شما می توانید انتخاب کنید از تعدادی از دیگر غذاهای پاستا بزرگتر entrees antipasti, سالاد و دسر و رستوران نیز بسته بندی خانواده به اندازه وعده های غذایی در $20 در هر فرد است که متفاوت از روز به بعد (روز باز است Calabrian گرم ران مرغ با سالاد سبزی رزماری سیب زمینی بو داده و housemade نان). سفارش و پرداخت چو Morso وب سایت از 2 تا 8 بعد از ظهر روز سه شنبه از طریق شنبه برای آسان منظقه انتخاب کنید تا.

Wood-fired pizzas are on the menu for takeout.گسترش

چوب از کار اخراج پیتزا در منو برای بایگانی اطلاعات.

حسن نیت ارائه میدهد از آشپزخانه طبقه بالا

آشپزخانه طبقه بالا

1039 مروارید خیابان بولدر
303-544-5973

آشپزخانه طبقه بالا است که شلیک کردن اجاق چوب سوز آن به صورت یک پاپ آپ سری به نام پیتزا فروشی Di Sopra که اجرا خواهد شد هر پنج شنبه از طریق شنبه تا اطلاع ثانوی. رستوران وب سایت به صورت منو ارائه سه پیتزا سبک به همراه سالاد طرف (سیر گره یا شامی کباب) دسر و نوشیدنی و سپس تماس از 5 به 8 p. m. به منظور انتخاب کنید تا.

Mason's Dumpling Shop is now sending folks home with luscious dumplings.گسترش

میسون مغازه پیراشکی در حال حاضر ارسال مردمی با مزه کوفته.

مایک مالوری

میسون مغازه پیراشکی

9655 شرق Montview بلوار شفق
303-600-8998

میسون مغازه پیراشکی در نظر گرفته شده بود به آن کلرادو اولین بازی با یک زن و شوهر از هفته نرم دهانه در اواسط ماه مارس اما coronavirus خاموش شدن ناگهانی ناشی از تغییر در برنامه. از آنجا که در لس آنجلس مستقر است eatery هرگز انجام takeout سفارشات حتی در آن شهر و از آنجا که کوفته تقریبا همیشه به فروش می رسد در ناهار, این تیم تا به حال به شکل یک راه جدید برای انجام کسب و کار. اما میسون در حال حاضر معطوف به carryout خدمات و شما می توانید سفارش در رستوران به سایت ابتدا در ساعت 11:30 صبح هر روز به جز شنبه; فرم های آنلاین و متوقف می شود در نظر گرفتن سفارشات در 6:30 p. m. و یا هنگامی که از آشپزخانه به فروش می رساند.

عضو سافتا

3330 برایتون بلوار
720-408-2444

ما از دست سافتا زمینه, زن, حموس, تازه پخته شده نان پیتا و housemade ترشی اما در حال حاضر شما می توانید تمام است که به همراه دیگر صفحات کوچک و entrees برای رفتن. عضو سافتا فقط راه اندازی یک منو آنلاین بنابراین شما می توانید سفارش و پرداخت هزینه و انتخاب کنید تا مواد غذایی خود را از ظهر تا 8 بعد از ظهر سهشنبه تا یکشنبه. و سافتا زمینه می داند و ما نیز وجود دارد یک گزینه برای اضافه کردن اضافی پیتا برای $1.50 هر. شما همچنین می توانید انتخاب کنید از یک لیست از بطری شراب و کوکتل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de