چه خواهد شد کاندی CdeBaca را با او به اشتراک گذاری کردند پول ؟

Councilwoman کاندی CdeBaca تصمیم به شکستن از بقیه دنور شورای شهر و نه به طور داوطلبانه کردند هشت روز در همبستگی با کارکنان شهرستان بوده است پلاریزه حرکت می کند.

در حالی که او مشخص می شود او امتناع از موافقت کردند به عنوان اعتراض به شهر بودجه بندی فرایند که در مورد خواسته CdeBacas موضع در مارس 14 کنفرانس مطبوعاتی شهردار مایکل هنکاک با این پاسخ داد:

“ارمیا گفت:” اگر من یک صدای عدالت برای مردم اما من منجر نمی, با عشق, با یک اخلاق کاری قوی و با تمایل به strategize راه حل برای آمدن به میز با روح مشترک و سپس من فقط چشمگیر بونگ و تقاضاهای مصرانه سنج.” (برای ثبت است که در واقع یک تفسیر از پل استفاده می شود که “گونگ” نه “بونگ” بود اما خوب کلرادو و تاب است.)

به طور کلی هشت کردند روز که شهردار مایکل Hancock دستور دنور کارگران را در حال انتظار برای نجات 16 میلیون دلار برای این شهرستان است که به دنبال در یک پیش بینی $226 میلیون کسر بودجه. دوازده نفر از اعضای شورا به توافق را معادل هشت روز ” پرداخت که نشان دهنده مجموع حدود $36,000.

و چه CdeBaca طرح را با $3,000 که دیگر councilmembers خواهد شد ارسال به شهرستان ؟ “دفتر ما استفاده خواهد کرد چه خواهد بود ما کردند پس انداز برای ادامه دادن به طور مستقیم به کسانی که بیشترین نیاز به آن در جامعه ما,” او می گوید.

اما آن را کاملا ساده است. اگر CdeBaca مردد برای نوشتن یک بررسی به دفتر او به عنوان اعضای دیگر انجام خواهد شد به خزانه شهرستان پول را باید تعیین شده برای یک هدف خاص.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

“آنها می توانند پول اهدا, اما آن را به رفتن به ویژه درآمد صندوق برای کمک و آن را به اختصاص داده شده برای چیزی خاص. آنها نمی توانند آن را فقط در بودجه عملیاتی خود را و آن را صرف با این حال آنها می گوید:” استیسی Simonet, یک شورای, سخنگوی. اما از آنجا که شورای بودجه منطقه در حال کاهش 3 درصد در سراسر هیئت مدیره CdeBaca می تواند نوشتن یک بررسی اختصاص داده شده برای یک هدف خاص در منطقه 9 شورای اداری.

CdeBaca نشده است تصمیم گرفت که آیا او به شما نوشتن یک بررسی به موسسه خیریه و یا خود او می گوید: “ما احتمالا رفتن به نظرسنجی مردمی چون ما چند ایده.”

در میان کسانی که ایده ها: ارسال پول به افرادی که نمی دریافت می کنید کمک از شهرستان موقت اجاره و آب و برق برنامه کمک و یا کمک به صندوق موقت امن کمپینگ سایت برای افراد بی خانمان است که در آثار برای هفته ها. یا پول می تواند در جهت کمک به مهاجران مستند نشده یا مستاجرها که unionizing.

“ما در ارزیابی آنچه که ما مجبور به رها کردن و چه آن را برای حفظ تلاش های ما رفتن و که در آن ما می تواند معنی دار ترین تاثیر” CdeBaca وعده. “ما در حال مبارزه با دفتر ما برش به عنوان به خوبی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر