لس آنجلس شهر و شهرستان در این هفته اعمال قوانین سختگیرانه تر که نیاز به پوشیدن ماسک در خارج از منزل به ادامه تلاش ها برای کاهش سرعت گسترش coronavirus.

پوشش صورت کارشناسان می گویند یک جزء کلیدی در مبارزه با COVID-19 زیرا آنها می تواند کمک به جلوگیری از انتقال قطرات تنفسی است که انجام این بیماری است.

اما قوانین متفاوت است به طور گسترده ای در سراسر جنوب کالیفرنیا. در اینجا چیزی است که آنها می گویند:

تبلیغات

شهر لس آنجلس

که در آن شما باید پوشیدن صورت دهد ؟

  • اگر شما هر گونه کسب و کار خرده فروشی (به جز کسانی که در داخل مراکز که هنوز بسته) از جمله کسانی هستند که فقط برای منظقه یا doorside وانت
  • اگر شما ورزش در محله خود و یا در یک دنباله, زمین گلف و یا ساحل (که در آن شما باید از پوشیدن چهره و پوشش اگر شما از آب خارج کرد و مردم در این نزدیکی هست)
  • اگر شما سوار بر L. A. بخش حمل و نقل, حمل و نقل اتوبوس و مترو و اتوبوس و یا قطار و یا سفر از طریق فرودگاه بین المللی لس آنجلس
  • دستورالعمل جدید در پوشش صورت معاف کودکان زیر 2 و افراد معلول خاص.

شهردار اریک Garcetti می گوید: دقیق تر ماسک-پوشیدن قوانین گام های لازم برای کمک به کاهش سرعت گسترش coronavirus و در نهایت بازگشایی اقتصاد در یک بزرگتر در راه است.

“خود را با شما هر زمان که شما خود را ترک صفحه اصلی” Garcetti گفت. “کمک خواهد کرد که ما بیشتر آزادی.”

تبلیغات

شهرستان لس آنجلس

سواحل: با توجه به شهرستان بیانیه “پوشش صورت نیاز در همه زمان ها در ساحل و در اطراف افراد دیگر مگر در آب و شهرستان خواستار هر کس به نگه داشتن حداقل شش پا از فاصله فیزیکی از دیگر بازدید کنندگان است. هنگامی که به پایان رسید با یک فعالیت همه beachgoers خواسته به سر خانه است.”

راهنمایی بیشتر: “ماسک هستند و در واقع الزامی در سراسر شهرستان زمانی که شما در خارج از خانه خود را با اعضای خانواده خود و در هر نوع از تماس با افراد دیگر” بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر گفت.

حتی زمانی که در انفرادی راه رفتن و یا اجرا فرر گفت: “شما در حال حاضر نیاز به یک چهره پوشش با شما, چرا که اگر شما توسط افراد دیگر شما در حال حرکت بودند توسط افراد دیگر شما سعی به رفتن به یک فروشگاه مواد غذایی شما کاملا باید به صورت پوشش است.”

ساکنان باید از پوشیدن پارچه پوشش چهره “هر زمان شما و مردم در اطراف وجود دارد, آیا آن را در یک trailhead یا پارکینگ و یا یک پیاده رو,” او گفت:. مقامات همچنین گفت: بازدید کنندگان به شهرستان سواحل که باز جمعه به صورت فعال استفاده های تفریحی باید پوشش چهره خود را مگر اینکه آنها در آب است.

تبلیغات

San Diego County

ماسک مورد نیاز در مکان عمومی,, اما تنها زمانی که پوشنده لباس است ظرف شش پا از دیگران است. آهسته دویدن دوچرخه سواری و دیگر فعالیت های در فضای باز معاف هستند هر چند این شهر نیاز به ساکنان برای حمل یک ماسک در خارج از منزل و آن را به راحتی در دسترس در مورد افراد دیگر ظاهر می شود.

سان فرانسیسکو

پوشش صورت نیاز در داخل ساختمان و تاسیسات در خارج از منزل در هنگام انتظار در خط برای حمل و نقل عمومی و یا ورود به یک فروشگاه. اما ورزش در فضای باز مانند پیاده روی و دویدن و دوچرخه سواری را می توان با هوای تازه در کشف مواجه است.

اورنج کانتی

تحت یک county فرمان صادر شده در ماه گذشته “همه کارکنان در هر فروشگاه مواد غذایی, داروسازی/داروی, فروشگاه, فروشگاه ها ، ایستگاه گاز و رستوران و تهیه غذا ایجاد و یا فروشگاه های خرده فروشی در اورنج کانتی که ممکن است تماس با پوشیدن باید یک پارچه صورت پوشش در حالی که در محل کار است.”

تبلیغات

Riverside County

شهرهای مختلف در امپراتوری درون مرزی قوانین مختلف.

Coachella و مقامات کلیسای جامع شهر رای دادند و روز شنبه به نیاز ساکنان به سایش پوشش صورت در برخی از تنظیمات عمومی به دیگر شهرستان ریورساید شهرستانها مانند کویر چشمه های آب گرم پالم اسپرینگز و لا کوئینتا.

تنظیم می آید کمتر از یک هفته پس از Riverside County هیئت ناظران رای به لغو چندین بهداشت عمومی دستورات اجرا شده توسط دپارتمان سلامت عمومی مدیر کامرون قیصر. پس از رای پوشش صورت بودند دیگر نیازی به اما شد “به شدت توصیه می شود هر زمان که عملی و در دلیل.”

تبلیغات

سن برناردینو کانتی

در اوایل این ماه سان برناردینو شهرستان لغو اجباری آن چهره-پوشش سفارش.

“این شهرستان به شدت خواستار هر کس به ادامه پوشیدن پوشش صورت در عمومی به سرعت گسترش COVID-19 ویروس ها و کسب و کار هنوز هم ممکن است نیاز به پوشش صورت برای مشتریان و کارکنان” هیئت ناظران رئیس کورت Hagman در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de