بانکوک (AP) — هند را تایید کرد coronavirus موارد پیشی گرفتن چین با وزارت بهداشت در روز شنبه گزارش سنبله به 85,940 عفونت و 2,752 مرگ و میر.

چین گزارش کرده است 82,941 مورد تایید شده و 4,633 مرگ و میر ناشی از این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در اواخر سال گذشته در مرکز شهر ووهان.

بدترین ضربه هندی متحده ماهاراشترا با 29,100 موارد تامیل نادو با 10,108 گجرات با 9,931 و دهلی نو با 8,895.

در 24 ساعت گذشته هند را تایید کرد 3,970 موارد جدید و 103 مرگ و میر.

نارندرا نخست وزیر دولت است که با توجه به اعلام این آخر هفته تصمیم گیری که آیا برای گسترش 54 روز مستند.

اوایل این ماه آن آغاز شده و به تدریج کاهش محدودیت های اعمال شده برای از سرگیری فعالیت های اقتصادی با اجازه دادن به محله مغازه ها به بازگشایی و تولید و کشاورزی را از سر گرفت. آن را نیز از سر گرفته شده است محدود قطار خدمات در سراسر کشور برای کمک به رشته کارگران مهاجر دانش آموزان و گردشگران است.

در دیگر تحولات در منطقه آسیا و اقیانوس آرام:

— چین به برش های کوتاه مونتاژ: یک مقام چینی اعلام کرد که سالانه قانونی جلسه خواهد بود محدود به محافظت از سلامت عمومی در طول coronavirus بیماری همه گیر. ژانگ Yesui صندلی از کمیته امور خارجی کنگره خلق ملی, آیا نشان نمی دهد که چه مقدار از آن خواهد بود کوتاه. او گفت: رسمی شین هوا اخبار آژانس که دستور کار و برنامه خواهد بود تایید قبل از شروع جلسه در پکن در آوریل 22. این کنگره با تاخیر از ماه مارس به دلیل شیوع این بیماری به طور معمول طول می کشد حدود دو هفته است. پلیس اعلام کرد ممنوعیت هواپیماهای بدون سرنشین و دیگر پایین پرواز اشیاء به دلیل مه 20-28 جلسه پس از این سال می تواند اجرا حدود یک هفته است. حزب کمونیست چین تصمیم به رفتن پیش با نشست 3,000 نمایندگان پس از تا حد زیادی متوقف کردن گسترش ویروس. اما برخی مقامات دولتی را به پیوستن به جلسات برک آوت با نمایندگان از طریق لینک ویدئو و اخبار همایش ها نیز انجام می شود از راه دور توسط تصویری. خوشه های کوچک از موارد جدید هنوز ظاهر در جای دیگر در چین است. دو نفر تایید شد جمعه در یک چنین منطقه جیلین در استان کشور, شمال شرقی.

— کره جنوبی می بیند کلوپ شبانه موارد پایانی: مقامات کره جنوبی که تا کنون تایید 162 coronavirus موارد مرتبط clubgoers در پر جمعیت سئول شهری و ابراز محتاط امیدوارم که عفونت شروع به افول است. وزارت بهداشت رسمی پسر جوان-rae روز شنبه گفت که این کشور ممکن است ducked افزایش عمده در انتقال در یک منطقه که در آن نیمی از آن 51 میلیون نفر زندگی می کنند. پسر اشاره می کند که افزایش روزانه در عفونت شده است و در بیش از 30 روز گذشته با وجود پرش در آزمون. پسر گفت: 46,000 مردم که تا کنون آزمایش شده زیر کشت از عفونت های مربوط به باشگاه ها و دیگر nightspots در سئول Itaewon سرگرمی منطقه. “این قابل توجه وجود نداشت جدید انتقال در کلیساها و مراکز تماس و ورزشگاه که حامل ویروس رفت و گفت:” پسر. مقامات گسترش ناشناس تست پس از برخی از رسانه ها توصیف باشگاه های مرتبط با عفونت به عنوان غذا به تعهداتشان که نگرانی که مردم ممکن است ناامید از آینده رو به جلو در ترس از ضد همجنس میکند. کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش شده 19 مورد جدید از coronavirus 10 از آنها مربوط به مسافران خارج از کشور.

— هشدار استرالیا به عنوان برطرف اقدامات: محدودیت در محل قرار داده برای جلوگیری از coronavirus از گسترش در سراسر استرالیا کاسته اما مردم هشدار داده شد به آزادی تازه کشف شده خود را با دقت به منظور جلوگیری از موج دوم این بیماری همه گیر. کشورها و مناطق را آغاز کرده اند برای اولین بار از سه مرحله فرایند به محدودیت در فضای باز و سرپوشیده تجمعات و عملیات کسب و کار. استرالیایی ها را وادار به نشستن در بارها و کافه ها و رستوران ها برای اولین بار در هفته پس از جداسازی و اجتماعی فاصله اقدامات نگهداری درب در عفونت و COVID-19 مرگ و میر. اما استرالیا انجمن پزشکی جمهور تونی Bartone از مردم خواست هوشیار باشند چرا که این ویروس هنوز هم در حال حاضر در جامعه است و می تواند شعله ور. “اگر ما در انجام کارهای اشتباه ما در معرض خطر لغو تمام دستاوردهای که ساخته ایم” Batone گفت. “پس, پیام, بله, قدردانی از همه تلاش های قدر این فرصت به انتشار برخی از این اقدامات اما اجازه دهید یک حزب اجازه نمی رفتن به شهر.” تعداد فعال موارد نقض 7,000 اما مرگ و میر از این بیماری همه گیر باقی می ماند و در 98 بسیار کم با استانداردهای بین المللی.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de