کالیفرنیا همچنان به سهولت به بازگشایی میان coronavirus مبارزه

بیشتر مسیرهای پیاده روی پیاده روی و تفریح مناطق بازگشایی شد شنبه به عنوان کالیفرنیا ادامه داد و به سهولت به مرحله بهبود آن مبارزه با کروناویروس.

آنجلس جنگل ملی در روز شنبه بازگشایی 23 محبوب مسیرهای چهار trailheads و 19 جاده ها در سن گابریل کوه. جنگل مقامات نیز آغاز خواهد شد به تدریج بازگشایی اردو مناطق پیک نیک و دیگر “توسعه تفریح و سرگرمی” سایت های خارج از محدوده از اوایل ماه آوریل است.

بود که قبل از بازگشایی لس آنجلس شهر و شهرستان مسیرهای مارس 9, به دنبال L. A. سواحل شهرستان در روز چهارشنبه.

کالیفرنیا در حال حاضر در حال حرکت از طریق فاز 2 از آرامش آن stay-at-home سفارشات. همراه با بسیاری از فضای کسب و کار تلقی می شود کاهش خطر شده اند به تدریج مجاز به بازگشایی با خرده فروشان ارائه منظقه وانت تنها.

تبلیغات

شهرستان که با معیارهای خاصی اعمال می شود برای یک واريانس به حرکت با سرعت بیشتری از طریق این مرحله اجازه می دهد برای باز کردن اضافی و کسب و کار مانند شام خوردن در رستوران ها و مراکز خرید.

Riverside County مطلع رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در روز پنج شنبه بود که درخواست چنین شتاب و گفت که آن را ملاقات کرده بود شش هفت معیار برای بازگشایی سریع تر است.

این شهرستان دارای یک برنامه برای محافظت از کارگران ضروری و گسترش تماس با ردیابی قابلیت های آن نیز کافی تست ظرفیت توانایی برای محافظت از ساکنان آسیب پذیر و به اندازه کافی افزایش ظرفیت در سیستم بهداشت و درمان این شهرستان با هیئت ناظران نوشت: در نامه ای به Newsom.

وقتی که می آید به هفتم مورد نیاز — که یک شهرستان باید نشان دهد که این موجود COVID-19 بدون داشتن مرگ و میر در سال گذشته 14 روز و بیش از یک مورد در هر 10000 نفر ساکنان بیش همان بازه زمانی — مقامات شهرستان گفت: آن قابل دسترسی نیست.

تبلیغات

“در نظر ما معیارهای غیر واقعی برای شهری استان ها و شهرستان ریورساید که در آن ما geographic اندازه و جمعیت آن را غیر ممکن است که هیچ مرگ و میر ناشی از COVID19 منجر خواهد شد 14-بعد بازه زمانی” آنها نوشت.

به جای آنها نوشت: این امر می تواند مناسب تر برای اتخاذ فدرال معیار کدام شهرستان است که در حال حاضر در جلسه با توجه به روند نزولی در موارد مثبت نتایج آزمون و آنفولانزا و COVID-19-مانند علامتی موارد است.

Butte County یکی از 19 استان ها که دارای گواهی به دولت که آن را مطابق با شرایط اضافی برای کسب و کار برای بازگشایی شده است.

اما پس از یک شخص که با حضور یک فرد در خدمات مذهبی در روز آزمایش مثبت برای coronavirus عفونت مقامات بهداشت عمومی صادر شده به شدت دقت کنید هشدار به ساکنان به سرعت بیش از حد سرعت را از طریق فرایند.

تبلیغات

فرد مثبت خود را دریافت نتایج آزمون روز پس از این سرویس که تا به حال بیش از 180 شرکت کنندگان در انتخابات روز جمعه گفت در انتشار اخبار.

تجمعات هر اندازه باقی می ماند ممنوع حتی در شهرستانهای استان است که در حال بازگشایی سریع تر از بقیه از دولت است. اما این سازمان برگزار شد که این خدمات تصمیم به باز کردن درهای خود را با وجود قوانین افشای کل جماعت به coronavirus, مقامات گفت.

“این تصمیم می آید در بسیاری از هزینه های ساعت و بار مالی برای پاسخ موثر به آهسته یا متوقف کردن گسترش COVID-19” از انتشار گفت و اشاره کرد که مقامات بهداشتی در حال کار به اطلاع همه کسانی که حضور داشتند از خدمات و آموزش آنها را به خود قرنطینه. این شهرستان در بخش بهداشت و درمان نیز در حال همکاری با بهداشت و درمان همکاران برای به دست آوردن تست برای تمام شرکت کنندگان در انتخابات گفت:.

“در این زمان سازمان است که در فرد خدمات و یا گردهمایی های در حال قرار دادن سلامت و ایمنی خود را در مجامع عمومی و محلی ما توانایی برای باز کردن در معرض خطر بزرگ” Danette, نیویورک شهرستان, بهداشت عمومی مدیر در بیانیه ای گفت: ترغیب ساکنان به دنبال اقامت در خانه سفارشات.

تبلیغات

“حرکت بیش از حد به سرعت از طریق بازگشایی روند می تواند علت عمده شکست و می تواند ما نیاز به برگرداندن به اقدامات محدود کننده” نیویورک گفت.

در لس آنجلس است که نزدیک به نیمی از دولت را تایید کرد coronavirus موارد و بیش از نیمی از مرگ و میر ناشی مقامات گفته اند که آن را بسیار بعید است که آنها تلاش خواهد بود به درخواست برای واریانس برای بازگشایی سریع تر از بقیه از دولت است.

اما مانند دولت های شهرستان دیده می شود متفاوت از اثرات این ویروس در برخی از مناطق بسیار کمتر ضربه سخت تر از دیگران است.

به همین دلیل L. A. مقامات شهرستان در حال تلاش برای تعیین اینکه آیا آن را ممکن است برای فردی شهرستانها که با معیار برای حرکت به مرحله بعدی از بازگشایی قبل از سایر نقاط شهرستان انجام دهد.

تبلیغات

سرپرست کاترین Barger در روز جمعه گفت که شهرهای سانتا کلاریتا, Lancaster و گراش باید با نزدیک شدن به شهرستان را به پرس و جو در مورد بازگشایی و به نظر می رسد برای دیدار با Newsom معیار.

او گفت که او خواسته county مشاور و وزارت بهداشت برای ارائه یک تحلیل که آیا وجود دارد هر چیزی در فرمانداری ترتیب که اجازه شهرستانها به انجام این کار.

“من فکر می کنم این مهم است برای شهرستانها قادر به ملاقات خود را معیار و با خیال راحت دوباره به طوری که آنها وابسته نیست و تنها در شهرستان” Barger گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>