جشن اراضی عمومی روز در خانه…یا بیش از ده مایل دورتر

دوشنبه, مارس 16 توسط کلرادو اراضی عمومی روز تعطیلات تاسیس در سال 2016 به تمرکز بر روی این دولت بسیار بزرگ در خارج از منزل و Coloradans در حال حاضر یکی بیشتر چشمگیر نوار از زمین های عمومی به جشن می گیرند.

بیش از یک سال پس از پیوستن به همکاری برای به دست آوردن یک 19,200 هکتار مرتع پرورش احشام در جنوب کلرادو که شامل قوی 9,633-پا-بالا برجسته شناخته شده به عنوان ماهیگیران اوج, کلرادو, پارک ها و حیات وحش تا خرید تکمیل پاکسازی راه را برای ایجاد دولت 42nd پارک ایالتی.

اگر چه فیشر اوج است و هنوز هم بسته به دسترسی عمومی کلرادو 41 سایر پارک دولت باید با تمام توان برای باز کردن این آخر هفته.

و بله آنها به روی همه باز است. حتی اگر این دولت است که در آن امن تر-در-خانه فاز و فرماندار Jared پلیس به نام برای Coloradans “به تمدد اعصاب در ده مایل از خانه خود را” دولت پارک ها حتی اجازه می دهد کمپینگ دوباره.

برای کسانی که زندگی می کنند در مرکزی دنور ده مایل از حد می تواند یک کمی محدود هر چند برخی از مردم می توانند آن را به Barr دریاچه یا Chatfield. هنوز شرکت چگونه است که ده مایل توصیه ؟

“آن نشده است لغو می گوید:” تراویس دانکن CPW اطلاعات عمومی افسر. “ما هنوز در حال مشاوره مردمی به ماندن به عنوان نزدیک به عنوان شما می توانید.”

اما اگر شما از شنیدن بزرگ خارج از منزل, تماس, شما می توانید پاسخ این تماس در هر کجا که ممکن است شما در کلرادو…تا زمانی که شما به دنبال بهترین شیوه های او می گوید.

و کسانی که بهترین شیوه قطعا شامل حال مشاهده را برای جوامع شما به عبور از آن ممکن است تا به حال قرار گرفتن در معرض محدود به COVID-19. به عنوان دانکن توصیه می کند: “از نو خلق نگه داشتن یک فاصله امن و رفتن به خانه.” و بسته به آنچه شما نیاز دارید به جای تکیه بر فروشگاه های محلی. “شما باید خودکفا” او اشاره می کند.

این آخر هفته اغلب اگر نه همه از کلرادو پارک دولت باز خواهد شد و کمپینگ اجازه خواهد داشت و پس از کارکنان را ساخته اند تغییرات اجتماعی اجازه می دهد فاصله و دیگر اقدامات ایمنی برای مشاهده شود. مشاهده دانکن: “اردوگاه ممکن است همان نگاه.”

اما اگر شما می خواهید برای خودتان ببینید دولت نمی خواهد شما را متوقف کند. فقط به یاد داشته باشید به سهام تا در منابع بررسی کلرادو پارک ها و حیات وحش در وب سایت خود را برای آخرین اطلاعات رزرو اگر شما برنامه را به اردوگاه پس از آن جاده برای یک سایت است که فقط ممکن است فراتر از ده مایل از حد. اذعان دانکن “ما نمی تواند نظارت خود را پلاک.”

علاوه بر این از ماهیگیران اوج به دولت پارک نمونه کارها نشان می دهد اهمیت در خارج از منزل نه تنها به ساکنان کلرادو اما کلرادو خود را. “دولت کسب فیشر اوج هیجان نقطه عطف برای کلرادو, هوای آزاد, recreationists حیات وحش مراقب شکارچیان و ساکنان و کسب و کار در جنوب کلرادو” فرماندار Jared پلیس گفت: در اعلام کرد. “این COVID-19 همه گیر نشان داده است که Coloradans به شدت ارزش خود را در فضاهای باز و فرصت تفریح. کلرادو یکی از معدود متحده برای حفظ دولت ما پارک های باز در طول کل این بحران به دلیل بازآفرینی در یک فضای امن خارج از منزل سالم است بخشی از شیوه زندگی ما. اضافه کردن ماهیگیران اوج به عنوان بعدی ما پارک دولت را افزایش می دهد فرصت برای کشف منحصر به فرد و خیره کننده بخشی از کلرادو است.”

در حال حاضر شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد ماهیگیران اوج آنلاین. و اگر شما اقامت امن در خانه این آخر هفته شما هنوز هم می تواند لذت بردن از این دولت زمین های عمومی از طریق مجازی حوادث تجلیل کلرادو اراضی عمومی روز; پیدا کردن اطلاعات بیشتر در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>