واشنگتن (AP) — دموکرات صفحه گسترده از 3 تریلیون coronavirus امداد لایحه از سوی مجلس تصویب جمعه, انتخابات, سال اندازه گیری طراحی شده به بند یک اقتصاد ایالات متحده در سقوط آزاد و یک سیستم مراقبت های بهداشتی تلاش برای مهار یک بیماری همه گیر هنوز pummeling کشور است.

عبور مطمئن شوید که به همراه عمدتا حزبی خطوط خواهد پیشرفت دموکراتیک پیشنهاد باز به مشکل آمریکا با کاخ سفید و جمهوری خواهان مجلس سنا. این محصول به احتمال زیاد خواهد بود که آخرین عمده COVID-19 پاسخ لایحه قبل از ماه نوامبر ریاست جمهوری و انتخابات کنگره.

عظیم دموکراتیک اندازه گیری هزینه تر از قبل چهار coronavirus صورتحساب همراه است. آن را تحویل تقریبا $1 تریلیون دلار برای دولت و دولت های محلی دور دیگری از 1 ، 200 $پرداخت های مستقیم به افراد و کمک به بیکاران اجاره و مالکان کالج دارندگان بدهی و مبارزه خدمات پستی.

“نه به عمل در حال حاضر است نه تنها غیر مسئولانه در انسان دوستانه آن را غیر مسئولانه است زیرا نه تنها به هزینه بیشتر” هشدار داد مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا. “در شرایط زندگی و امرار معاش هزینه به بودجه هزینه ای برای ما دموکراسی است.”

جمهوری خواهان تمسخر این لایحه به عنوان یک پف کرده دموکراتیک آرزو-لیست که مرده بود در هنگام ورود به ایران-رهبری سنا و برای اندازه گیری خوبی مواجه کاخ سفید به وتو تهدید. رهبران حزب می گویند آنها می خواهند به ارزیابی میزان 3 تریلیون دلار مصوب در اوایل کار است و اگر برخی از ایالت’ جزئی کسب و کار reopenings خواهد جرقه یک احیای اقتصادی که سهولت نیاز برای ایمنی بیشتر شبکه برنامه های خود را.

جمهوری خواهان نیز مرتب سازی از طریق اختلافات داخلی و در انتظار سیگنال های قوی تر از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد آنچه که او را پشتیبانی خواهد کرد.

“فاز چهار در حال رفتن به اتفاق می افتد” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در دفتر بیضی با استفاده از واشنگتن خودی-صحبت می کنند برای اندازه گیری. “اما آن را به اتفاق می افتد در یک راه خیلی بهتر برای مردم آمریکا.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و بالا جمهوریخواهان مانند رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., اصرار دارد بعد از اندازه گیری باید حفاظت از بازگشایی کسب و کار از مسئولیت پرونده های حقوقی. رئیس جمهور نیز خواستار قطع به مالیات حقوق و دستمزد, اما رهبران ایران هنوز پردازنده.

این daylong بحث رنگ کاپیتول صحنه که تبدیل شدن به رایج در عصر coronavirus حتی به عنوان آن را همچنان نگرانکننده است. کم جمعیت کف خانه بود نقطه چین با قانونگذاران و دستیاران پوشیدن ماسک محافظ و حتی دستکش, هر چند برخی از جمهوری خواهان فاقد آنها است.

بسیاری از اعضای نگاه shaggier و sported ریش آنها تا به حال پوشیده نیست هفته پیش. رول تماس آرا ماندگار شدند بیش از یک ساعت هر دلیل قانونگذاران در رای گیری در گروه های کوچک به منظور محدود کردن تراکم.

به منظور افزایش بیل سیاسی دموکرات ها نام خود را اندازه گیری “قهرمانان عمل” برای پرداخت آن را ارائه خط مقدم اضطراری کارگران است. با بیش از 86,000 آمریکایی مرده 1.4 میلیون تایید عفونت و 36 میلیون پرونده مدعیان بیکاری در یک منجمد اقتصاد دموکرات دیدم مذاکره به عنوان آسان کمپین-فصل هدف است.

“شوخی می کنی ؟” گفت: Rep. تیم رایان D-اوهایو از حزب جمهوری خواه اظهارات که در آن زمان برای جلوگیری از صرف پول بیشتر. “جایی که شما زندگی می کنند ؟ خطوط مواد غذایی در مواد غذایی ما بانک ها در اطراف بلوک ؟ در ایالات متحده آمریکا؟”

جمهوری خواهان دیدم این لایحه به عنوان یک دموکرات سیاسی اشتباه است. به گفته آنها بیش از حد سخاوتمندانه مزایای بیکاری دلسردی مردم از بازگشت به محل کار مورد حمله زبان کمک به مهاجران در ایالات متحده به طور غیر قانونی فدرال دریافت مزایای. آنها همچنین به طور خاص به مقررات کمک متحده راه اندازی رای گیری از طریق پست و کاستن از صنعت ماری جوانا دسترسی به بانک.

“این ممکن است کمک به حشیش صنعت, اما آن را نمی خواهد کمک به خیابان اصلی” گفت: خانه رهبر اقلیت Kevin McCarthy, R-کالیفرنیا.

واضح است که اجماع دو حزبی که تولید چهار قبلی coronavirus صورتحساب فاسد شده است به سرعت. نظرسنجی ها نشان می دهد ایران با رای دهندگان راضی فدرال پاسخ نمی مهیج برای اطلاعات بیشتر. خود مارک کسری بازها هستند با استناد به افزایش فزاینده $25 تریلیون بدهی های ملی است.

برخی از کنگره دستیاران گفت دموکراتیک بیل واقعی برچسب قیمت می تواند نقض $3.5 تریلیون. جزئی برآورد مقررات مالیاتی به تنهایی نشان داد چشم ظاهر هزینه: $412 میلیارد برای تمدید $1,200 پرداخت پول نقد به افراد بیش از 100 میلیارد دلار به پرداخت حق بیمه بهداشت و درمان برای بیکاران و $164 میلیارد به “حفظ و نگهداری کارکنان” اعتبار مالیاتی برای کسب و کارهای سخاوتمندانه تر.

چند جمهوری خواهان شد و انتظار می رود به بازگشت این لایحه است. رهبران حزب بودند در مواجهه با تفرقه بین اصولگرایان که احساس می کنید به اندازه کافی انجام شده است و پراگماتیست که پشت نجات خدمات پستی از بلندی عجز از پرداخت دیون و ارائه پول نقد به درآمد گرسنگی دولت های ایالتی و محلی. این برچسب قیمت و عدم مشورت با جمهوری خواهان توسط پلوسی سمان مذاکره.

“این لایحه چیزی بیش از سیاست دموکراتیک دستور کار masquerading به عنوان پاسخ به کروناویروس بحران” گفت: Rep. تام کول R-Okla. او گفت: این لایحه این است که “هیچ جا و هیچ جا در رفتن سریع است.”

Pelosi غلبه حزب بخش خود را. برخی از وزش دموکرات مخالف این بسته برای آن برچسب قیمت و سیاسی مملو مقررات مانند کمک ماری جوانا کسب و کار. چند مترقی دموکرات ها ناراحت شدند چرا که آن را انجام نداده و بیشتر مانند تضمین کارگران حقوق و توازن خود را از پوشش بیمه درمانی.

کسانی که برای آنها رای بیشتر به لحاظ سیاسی خطرناک بودند 30 عمدتا نظامیان از خانه منطقه که مورد حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016. یک نماینده کنگره مدل لباس Axne D-آیووا برچسب اندازه گیری “نفخ” و گفت که او می خواهم رای وجود ندارد.

لیبرال تشکر. Pramila Jayapal D-بشویید. به خبرنگاران گفت که او می خواهم همچنین در مخالفت با این لایحه. او گفت: اگر ترکیبات از او بپرسید اگر این لایحه قرار دادن پول در جیب خود و یا حفظ سلامت خود مراقبت از “من نمی توانم به آنها بگویم بله.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de