پنج امتیاز جشنواره جاز و بیشتر آنلاین کنسرت

برای کسانی که اشتیاق موسیقی زنده تا آنجا که ما در طول COVID-19 گیر باند در سراسر جهان در حال افزایش است به مناسبت ارائه جریان کنسرت آرشیوی را نشان می دهد و بیشتر.

این سال را به پنج امتیاز جشنواره جاز نمی توان مصرف بیش از Welton اما این بدان معنا نیست که ما نمی توانیم افتخار دنور افتخار جاز میراث.

از 6 تا 10 p. m. روز شنبه, مارس 16 پنج امتیاز جاز مجازی جشنواره پخش خواهد شد در کوه های راکی PBS و آن صفحه یوتیوب; در KUVO جاز, جریان, در kuvo.org و به عنوان یک بر روی تقاضا ویدئو رویداد در هنر و سالن های سایت.

نوازندگان شامل هازل میلر دایان ریوز جاش آبی, جاز, هنر و فرستادگان JoFoKe aNem بن Markley بابی LeFebre و بیشتر.

در زیر مطلب ارائه شده; یک را نشان می دهد که در حال بالا و مداوم سری به شرح زیر است. ما را به روز رسانی لیست به عنوان ما می شنویم در مورد اضافی حوادث.

2020 مجازی کلرادو MahlerFest
از طریق مه 17

اگر چه در این سال MahlerFest لغو شد جشنواره سازمان باید سرپرستی مجموعه ای از اجراهای فيلم مجازی سمپوزیوم هنر گالری و بیشتر عرضه خواهند شد که هر روز در 3:30 p. m. مواد منتشر خواهد شد در سراسر تعدادی از سیستم عامل آنلاین و جمع آوری شده در MahlerFest سایت. عملکرد مالر دوم سمفونی است و فیلم نهایی منتشر خواهد شد. از آن خواهد شد قبل از اجرای برنامه از بازدید از آهنگساز فیلیپ Sawyers تن شعر ادای احترام به کاندینسکیکه برنامه ریزی شده بود برای عملکرد نهایی با سمفونی و عمل من از ریچارد واگنر Die Walküreکه برنامه ریزی شده برای ارائه منحصر به فرد در پارکینگ زیرزمینی از تخته سنگ را 29th Street منطقه خرید.

بلوک Blockwest
دوشنبه, مارس 16 1 p. m.

کنکوری جشنواره موسیقی در اصل میله میله برای مارس 25 اما به تعویق افتاد و پس از آن سرور و سقوط کرد. این موکول رویداد در سه مجازی مراحل امکانات Pussy Riot نوه تب 333 ، هیچ جا Hunny, شهروند, گیلاس Glazerr, Wicca فاز چشمه ابدی الیور فرانسیس ،

EDC Las Vegas مجازی با بیحوصلگی حرف زدن-A-Thon
جمعه, مارس 15 از طریق سهشنبه, مارس 17 6 بعد از ظهر تا 3 صبح

صف برای این سه روز EDM رویداد شامل 12th Planet AC Slater, Afrojack, ARMNHMR, ATLiens, Benny Benassi, BoomBox کارتل های Borgore کریس لورنزو کلود VonStroke, David Guetta, Deorro, Dombresky و بیشتر.

زنده از می دانستند آگاهانه
روزهای 7 تا 11 شب شروع مارس 16

دنور-بر اساس گالری هنری می دانست که آگاهانه خود را از میزبان هفتگی مجازی سری کنسرت. افتخاری گروه و Mikey تندر انجام on May 16; از Bordas برادران در مارس 23; نامحدود جاذبه, پروژه, جنبه, در خانه, سفینه فضایی در مارس 30; Autonomix در ژوئن 6; Dynohunter با ترنت کمپبل از TNERTLE در ژوئن 13; و Maddy اونیل زنده گروه با Brisco جونز در ژوئن 20.

Arapahoe فیلارمونیک آنلاین MusicConnects سری
روز سه شنبه در مه 7 p. m.

این سری برجسته ارکستر اصلی نوازندگان و هنرمندان مهمان شامل solo و duo رسیتال و همچنین مختصر چت با, Arapahoe, مدیر موسیقی ارکستر فیلارمونیک Devin پاتریک هیوز و این فرصت را برای بینندگان به سوال بپرسید در طول و پس از پخش. چنگ نواز هیلاری Schefter پخش در مارس 12 (live), ضربی جوی Glassman در مارس 19 (زنده) و فلوت ساناز Rutenberg در 26 ماه مه (ثبت).

خواهد Hoge: من خانه خود را به خانه تور
جمعه ها: مارس 22, 4 p. m.; 22 ژوئن 4 p. m.; ژوئن 26, 4 p. m.

خواهد Hoge به طور موقت خواهد بود تجارت جاده ها برای وب در سراسر جهان با یک سری از رسانه ای از خانه اش در نشویل.

بن هانا
سهشنبه, مارس 17 5 بعد از ظهر

KGNU ارائه بولدر نوازنده به عنوان بخشی از آن روز یکشنبه در پنج هفتگی Facebook سری کنسرت.

ان کوه String Band “ان مه” تصویری آرشیوی منتشر شده
پنج شنبه, مارس 21, 28, 2:20 بعد از ظهر

محلی jamgrass گروه تیمی با JamBase به ارائه “ان مه” به صورت هفتگی پخش ویدیو از ان کوه String Band مجموعه از 1990s و 2000s اولیه, گلچین از گروه های شخصی, فن-استعداد نوار VHS مجموعه است.

کار از خانه با خانواده واتکینز ساعت
پنج شنبه ها در مارس 21, 28, 5 p. m.

موسیقی جمعی با خواهر و برادر سارا و شان واتکینز میزبان یک تنوع از مهمانان هر پنج شنبه در ممکن است با بخشی از فروش بلیط با بهره گیری MusiCares’ COVID-19 صندوق امداد. مهمانان تایید کرد عبارتند از: John C. Reilly مندی مور و تیلور زرگر راستن کلی جنگ & پیمان, ماندولین, نارنجی, Mike ویولا و Tré Burt.

آدم Bodine سه نفر
پنج شنبه, مارس 21, 7 p. m.

خیره ارائه یک زندگی جریان مجموعه ای از جاز در Mighty Fine Productions.

مجازی DisDance جشنواره
چهار شنبه, آوریل 22, 4 بعد از ظهر تا یکشنبه, مارس 24

سه روز مجازی جشنواره به میزبانی the Chainsmokers با زنده جدید DJ مجموعه ای از بزرگترین هنرمندان موسیقی رقص مستقیم از دی جی’ خانه. Headlining اول اجرا شامل Afrojack Alesso, آرمین ون بورن, Deadmau5, Kaskade, Kygo عشق Regenerator (Calvin Harris), Major Lazer Marshmello, Martin Garrix, Steve Aoki, Tiësto, و بیشتر. این جشنواره پخش SiriusXM radio (کانال 51) و در SiriusXM برنامه. انتخاب مجموعه ای از BPM مجازی DisDance جشنواره نیز پخش در چهار شنبه, مارس 25.

بانوی عدالت دم و باند دستگاه گوارش آن را احسان آزادی
مه 23

بانوی عدالت دم پخته شده یک دم با باند; برچسب شامل یک کد دانلود برای بانو باند تک “دستگاه گوارش آن است.” با زنان پله به جلو و مصرف سرب در مردسالار صنایع مانند صنعت آبجو دم تولید موسیقی و مهندسی آبجوسازی صاحبان و بانو باند فکر آبجو همکاری کامل بود راه را برای عبور-ترویج هر یک از دیگر. آبجو در دسترس خواهد بود برای انتخاب کردن از عدالت دم بین 12 و 6 بعد از ظهر تمام آخر هفته طولانی

شیر شکوفه
یکشنبه, مه 24, 5 p. m.

شیر شکوفه های بازی مجموعه ای در روز یکشنبه در پنج KGNU جدید Facebook Live Concert سری که زیر طاق کلرادو نوازندگان.

ذبح کردن در خانه
جمعه, مارس 29 و پنج شنبه, آوریل 30

فلزی تزریق میزبان این مجازی فلزی و جشنواره هنر است که منافع MusiCares و جهانی ، اولیه صف شامل Tesseract, تاریک ترین ساعت دوازده پا نینجا, O’Brother Der Weg einer Freiheit, Silvertomb, Astronoid, Contracult جمعی Myrone و A. A. Williams. باند بیشتر خواهد شد اعلام کرد هر روز از طریق مارس 22.

رمزی لوئیس 85 جشن تولد
پنج شنبه, آوریل 30, 12 p. m.

گرمی برنده جایزه پیانیست و NEA, جاز, استاد رامزی, Lewis خواهد خود را جشن می گیرند 85 تولد در مد و اتصالات با دیجیتال برنامه در دسترس به مخاطبان در سراسر جهان. آنلاین یکی کنسرت که هزینه $20, علائم لوئیس اولین شنبه سالن برگزار خواهد شد که در آخرین شنبه هر ماه.

2B3
پنج شنبه, آوریل 30, 7 p. m.

جاز 2B3 پخش زنده-جریان کنسرت توسط الهه شعر و موسیقی عملکرد فضا در لافایت.

SunSquabi در تابستان 2020 مجازی بالا به پایین تور
پنج شنبه, 11 ژوئن تا اوت 27

الکترونیکی جم گروه SunSquabi را نشان می دهد که برگزار خواهد شد در مکان های مختلف در سراسر کلرادو از جمله سالن های استودیو های ضبط صدا و داخل اعضای گروه’ خانه. SunSquabi نیز میزبانی می شود برخی از حوادث منحصر به فرد از جمله پرسش و همانطور که با طرفداران در رسانههای اجتماعی همه تریک مجموعه فن-درخواست مجموعه و یک SunSquabi و دوستان شما در تنظیم. گروه خواهد بود debuting تن از موسیقی های جدید و اجزای بصری و ارائه به بهترین شکل ممکن تجربه بصری برای مخاطبان در همه جا. بخشی از درآمد حاصل خواهد شد به اهدا می خواهم کمک های بنیاد. بسته های 50 دلار به 100 دلار و شامل تمام کنسرت.

مجازی SummitFest 2020
اوت 5 به 6

در حالی که اولین JBE سه گانه SummitFest است که به تعویق افتاد تا مرداد سال آینده, جک بارتون سرگرمی, میزبانی, مجازی, جشنواره, با مجازی نکته شیشه به طور مستقیم متصل به MusiCares COVID-19 صندوق امداد بهره موسیقی کارگران و نوازندگان که نمی توانید کسب یک زندگی دوباره تا اجتماعات بزرگ مجاز است.

در حال انجام:

خیره آنلاین مرحله
مداوم

نوازندگان محلی مانند جف جنکینز MaryLynn Gillaspie تام گرشوین آنی غرفه و بیشتر باید آپلود ویدئوها از خود بازی را از صفحه اصلی. شما می توانید از این نوازندگان از طریق خود Venmo/پی پال رسیدگی بالای فیلم های خود را.

مرده و شرکت
6 بعد از ظهر هر شنبه

ما آن را بپذیرد: مرده و شرکت نیست دنور گروه است. اما سپاسگزار مرده است از جمله روابط قوی برای سنگ قرمز پارک شهر و ما جم-گروه صحنه است که ما می شود بی مبالات به ذکر است رایگان یک شنبه شب کوچ تور گروه را آغاز کرده است. لحن در شنبه شب در مرده & Company, Facebook صفحه وجود دارد و شما می توانید کمک های مالی به MusiCares COVID-19 صندوق امداد.

گرمی موزه #MuseumAtHome
هر روز گرمی موزه انداختن جدید آرشیوی کنسرت برای شما برای لذت بردن.

خارش-O
از طاق سری کنسرت
8 بعد از ظهر هر شنبه

هر پنج شنبه, دنور 57-عضو گروه تئاتر تجربی از نقاب نوازندگان را زنده جریان HD-ثبت کنسرت از آن archives. انتظار می رود آیین ضرب وشتم و جادو — نوع با یک “k.”

لویت غرفه دنور دیجیتال سری کنسرت
دنور بهترین در بیرون سالن می رود آنلاین با روزانه یک سری کنسرت. آینده جریان خواهد شد عبارتند از: Tommy Emmanuel اقتدار صفر, Esmé پترسون و بیشتر.

Pickathon ارائه یک کنسرت در روز
هر روز در ساعت 2 بعد از ظهر

سود برای ضبط آکادمی MusiCares COVID-19 امداد صندوق Pickathon آن باز می شود خزانه برای یک کنسرت کامل در روز به مدت شصت روز. هنرمندان در حال حاضر تایید شده شامل درایو-توسط كانون مارگو قیمت جف فاستونی, مک, DeMarco, تایلر Childers, Charles Bradley مخزن و Bangas تو آه می بیند مردم در زیر پله ها Damien Jurado, The Lone زیر, سابق, سحر و جادو, Foxygen اندرو پرنده Brownout الهی متناسب با, DakhaBrakha, ویوکس فارکا توره ویلی واتسون و بیشتر.

کوه های راکی مجازی جشنواره موسیقی
جمعه ها از 10 صبح تا 10:15 بعد از ظهر

اگر چه بوجود می آیند در جشنواره موسیقی فجر به تعویق افتاد تا سال 2021 این سازمان باید همکاری با کوه های راکی مجازی جشنواره موسیقی که زیر طاق کلرادو بر اساس گروهها و هنرمندان برای اولین بار موسیقی ارائه می دهد و فعالیت های تعاملی آنلاین هر جمعه.

راز رقص اعتیاد
راز رقص اعتیاد به یک مهمانی رقص و اجتماعی جامعه برای هوشیار-کنجکاو جنبش را زنده DJ مجموعه از طریق خود برنامه شروع آوریل 10. SDA است در حال حاضر رایگان برای پیوستن به و برنامه ای برای راه اندازی حوادث زندگی می کنند در دنور در این تابستان.

جریان با شن
روزانه 5 p. m.

موسیقی زیرزمینی ویترین روزانه زندگی می کنند-موسیقی نمایش با راهنمایی و کمک های مالی به طور مستقیم به هنرمندان است.

رشته پنیر حادثه: شب جمعه پنیر
جمعه 6 p. m.

هفتگی پخش از رشته پنیر حادثه کنسرت از گذشته جریان در گروه در Facebook صفحه و در Nugs.TV.

چه مجازی کنسرت ها و جشنواره های موسیقی شما به دنبال به جلو به در روز های آینده ؟ اجازه دهید ما می دانیم در editorial@westword.com.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر