تولید کنندگان ماری جوانا عشق نامگذاری گونه های پس از افراد مشهور و ورزشکاران نیست معاف. برخی از این گیاه را پرورش نقاط داغ — دنور, سیاتل, منطقه خلیج فارس و جنوب کالیفرنیا — پر از دیوانه طرفداران ورزش پس چرا نام قوی کش یا نشاط بخشی OG پس از برخی از مورد علاقه ما گلوله سازهایی?

برای حفظ ورزش زنده در ذهن خود را پس از شما toke دور آن سلول های مغز در اینجا هفت گونه به نام از ورزشکاران است. فقط انتظار نداریم که به نور تا دادگاه پس از سیگار کشیدن آنها.

مایک تایسون
با توجه مایک تایسون اخیر تاخت و تاز به حشیش صنعت این جای تعجب وجود دارد یک سویه به نام بعد از او — که عجیب و غریب است چرا که من همیشه فکر می کردم ریه های خود بودند غیر قابل تسخیر است. فشار بعد از او به نام تایسون (نیز برچسب مایک تایسون و مایک تایسون OG) که گفته می شود حامل قوی بالا, ضربه زدن از کاربران تازه کار تقریبا به عنوان سریع به عنوان یک تایسون uppercut. اما مایک تایسون اختصاصی فشار برای ونکوور داروخانه است و در فهرست خطر انقراض.

Gary Payton
Gary Payton یکی از بزرگترین نقطه پاسداران تا کنون توافق برای صدور مجوز مقابله با کوکی ها Fam در سال 2019. منطقه خلیج پرورش دهندگان عبور برفی و Y به ایجاد یکی از محبوب ترین شرکت فعلی گونه است. Payton در دفاع خیلی خوب بود که او با نام مستعار دستکش و فشار بعد از او به نام نوازش شما مانند یک ارائه جسمی و رهایی از استرس در حالی که بسته بندی یک پانچ قوی به بینی.

Marshawn Lynch
آن را سخت به عشق Marshawn Lynch که دمدمی مصاحبه و میل برای بولینگ ساخته شده او را مورد علاقه طرفداران فوتبال در داخل و خارج از سیاتل. شخصیت او را متناسب با کاملا چند stoner مشخصات مارکس اما سویه به نام پس از لینچ Beastmode اوجی پذیرای hard-hitting کنار فیزیکی در حال اجرا بازگشت. مانند تایسون, Beastmode OG اختصاصی سویه و فقط از یک سیاتل شاهدانه رشد.

Black Mamba

مامبای سیاه

هربرت Fuego

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

Peyton Manning
این گونه ظهور در اطراف 2013, هنگامی که Peyton منینگ را بازوی هنوز عملکرد در یک سطح رکورد برای Denver Broncos. سوپر باول-برنده کارفرمایی و خانواده اش نبودند طرفداران بزرگ از فشار بعد از او به نام است که بنا به گزارش صلیب بین Chemdog 91 و دره سن فرناندو OG. آن را سخت برای پیدا کردن در کلرادو در حال حاضر, اما هنوز هم به نظر می رسد در سراسر کشور در هر یک بار در در حالی که. انتظار نداریم که به پرتاب یک کهکشان مارپیچی یک چهارم مایل پس از toking آن; این نیست عمو ریکو OG.

کوبه برایانت
اگر چه روشن نیست که اگر مامبای سیاه نام گرفت پس از NBA افسانه که غم انگیز در گذشت در اوایل سال جاری علف های هرز فشار غریزه قاتل بیشتر-از-مناسب تقلید از برایانت خود اعلام کرد نام مستعار به افتخار او در اواخر بازی. این چند ژنتیکی زمینه های ادعا, نام, اما همه آنها عمیقا بنفش و به احتمال زیاد به شما را به خواب.

لری پرنده
من نا امید شده بود برای پیدا کردن که لری پرنده است که نام دیگری برای Gelato #33 محبوب کوکی, نوع, اما این ناامیدی می آید از این واقعیت غم انگیز است که تولید کنندگان زد با Gelato #33 برای شروع با. لری پرنده ممکن است یک سفید ناخودآگاه نژادپرستانه طرفداران بسکتبال رویای خیس, اما او نیز سزاوار ستایش او. خود را پایین کلید رفتار هماهنگی و سطل زباله صحبت شد افسانه ای و فشار به نام بعد از او — حتی-keeled ترکیبی از غروب آفتاب شربت و نازک نعناع دختر پیشآهنگی کوکی ها — است که شناخته شده است برای کاربران آرام اما سست مانند لری افسانه را بازی خارج از دادگاه.

مایکل فلپس
ما نمی خال خال مایکل فلپس OG برای مدتی در حال حاضر. فلپس بود خواست به عنوان یک شاهدانه کاربر هنگامی که یک عکس شناگر برگزاری bong در واقع در سال 2009 پس از یک علف هرز فشار ظهور تا به افتخار او ، فشار به احتمال زیاد OG کش فنوتیپ احتمالا فلپس مورد علاقه, عنوان, عکس, آمریکا هزینه غالب المپیک تا کنون برخی تایید می پردازد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de