او سوار بیش از 600 مایل برای کوتاه کردن مو. او به تنهایی نمی

وسوسه بعد از دیدن Facebook پست بیش از حد بزرگ بود برای J فار 28 سال زندگی در انزوا در المپیا بشویید. آپارتمان. یک دوست قدیمی از شهر خود را از یوبا سیتی شمال ساکرامنتو اعلام کرده بود او تا به حال بدست کوتاه کردن مو.

“من بلافاصله شروع به ساخت فرآورده گفت:” فار که قبل از coronavirus همه گیر خواهد قطع مو خود را هر چند هفته و با پایان روشن در نظر گرفته اند و به اصلاح سر خود را.

چند روز بعد در فر که از دست داده بود کار خود را به عنوان یک رنگ سمپاش شد در فولکس واگن Jetta گوش دادن به موسیقی کشور و رانندگی بیش از 600 مایل بازگشت به خانه برای اولین بار در چهار سال. او وارد سهشنبه شب و بعد از ظهر نشسته بود مشغول بیوت خانه آرایشگاه در Orange County است.

خود آرایشگر, عینک, ماسک, اما فار نیست. او در سمت چپ ورزشی, محو شدن, کوتاه کردن مو با یک چهارم اینچ گرفته بالا. هزینه 20 دلار به علاوه نکته.

تبلیغات

“زمانی که من در آنجا این بود که دقیقا آنچه که من برای امیدوار بود,” او گفت:. “من جدا شده برای سه ماه گذشته و این اولین بار من تا به حال این نوع از تعامل اجتماعی در آن دوره است. آن را واقعا احساس خوبی به احساس مانند وجود افراد دیگر در جهان که در حال رفتن به نشستن در داخل در ترس هنگامی که وجود دارد هیچ چیز به ترس.”

مردم از سراسر کالیفرنیا و خارج از دولت شده است از ساعت رانندگی به بازدید از سالن های زیبایی در کشور همسایه ساتر و شهرستان یوبا سیتی که خود را باز کرده اند سرو تحت محلی ارشاد با وجود رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom این ایالت اقامت در خانه سفارش دهید. مشتریان از جان گذشته برای کوتاه کردن مو را نیز به دنبال یک حس عادی پس از زندگی با کمی تماس های اجتماعی برای ماه می باشد.

536037_ME_sutter_yuba_county_reopening_GXC_0436.JPG

وس Heryford, مرکز, صاحب, Butte, خانه آرایشگاه در Orange County با این نسخهها کار در بن مارتین 25. Heryford نیازی نیست مشتریان خود و یا آرایشگران به پوشیدن ماسک و گفت که او نگران نیست در مورد گرفتن coronavirus.

(Gary Coronado / لس آنجلس تایمز)

برخی از سالن نگران از دست دادن خود را به دولت مجوز نشده افتتاح شد. بسیاری هستند که با داشتن مشتریان منتظر در اتومبیل های خود و در هر شهرستان قوانین نیاز به پوشش صورت و محدود کردن تماس نزدیک با زیبایی حرفه ای برای 30 دقیقه. کاربران اغلب ترک با موهای خیس.

تبلیغات

تقاضا برای کاهش و رنگ هر دو از مردم محلی و غیر خودی بوده است طاقت فرسا.

“من برش مردم از خارج از دولت از, سان فرانسیسکو, Walnut Creek, مارتینز, فرزنو, Madera, ردینگ, رنو” گفت: وس Heryford, 42, صاحب, Butte, خانه آرایشگاه. “نه وجود دارد بسیاری از گزینه ها و مردم هیجان زده که وجود دارد این است که کسی برش مو تا آنها بدون مشکل به درایو سه یا چهار ساعت به آمده به ما مراجعه کنید.”

در اوایل ماه مه مقامات در یوبا و شهرستان سوتر مجاز مراکز تناسب اندام, رستوران ها, مراکز خرید, مو و ناخن سالن و چشمه های معدنی تو سرو و کسب و کارهای دیگر برای بازگشایی, پیش از این دولت قصد دارد به عنوان طولانی به عنوان اجتماعی فاصله و دیگر پروتکل های ایمنی قرار گرفتند. مقامات استدلال کرده اند که شهرستان ها که با هم داشته اند بیش از 60 COVID-19 موارد کمتر تحت تاثیر این بیماری همه گیر از نقاط مانند لوس آنجلس و منطقه خلیج است.

این هفته استان ها مانند یوبا سیتی و ساتر اجازه حرکت بیشتر به آنچه که فرماندار به نام فاز 2 کالیفرنیا بازگشایی برنامه و باز کردن کسب و کار بیشتر. در حالی که فاز هنوز هم اجازه نمی دهد که مراقبت های شخصی خدمات مانند سالن به کار یوبا سیتی-ساتر بی شهرستان افسر بهداشت برگزار کرده است که محلی جهت هنوز هم می ایستد و که کسب و کار باید به دنبال خصوصی مشاوره حقوقی اگر آنها نمی افتد در فاز 2.

تبلیغات

اختلاف مربوط است بسیاری از صاحبان سالن. کالیفرنیا هیئت Barbering و لوازم آرایشی هشدار داده است که ممکن است به دنبال اقدام انضباطی علیه مجوز از کسانی که دنبال این ایالت اقامت در خانه سفارش دهید. هیئت مدیره دریافت کرده است بیش از 800 شکایت از کسب و کار در سراسر کشور عامل در نقض نظم گرفته است اما هیچ اقدام انضباطی در عین حال یک سخنگوی گفت.

در ضمن طرح دعوی در دادگاه فدرال ظ روز سهشنبه توسط حرفه ای, زیبایی, فدراسیون, کالیفرنیا, یک سازمان غیر انتفاعی است که نشان دهنده مجوز زیبایی حرفه ای به دنبال بازگشایی میباشد. آن را اشاره به بهداشت و آموزش است که سبک زیبایی و آرایشگران در حال حاضر مورد نیاز برای تکمیل.

“این سخت ترین چیزی که از رفتن به محل کار” گفت: مرسدس Brockman, 30, co-صاحب فراتر از ظاهر سالن آبگرم در ماریس ویل در شهرستان یوبا سیتی که تا به حال به مشتریان از نوادا و اورگان است. “این فوق العاده بهداشت آن را ترس از کسی که تهدید را به جایی که من کار کرده اند و … تهدید به نگاهی که به دور از آنجا که ما در حال تلاش برای ارائه برای خانواده های ما.”

تبلیغات

دکتر جورج رادرفورد متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه سان فرانسیسکو اذعان کرد صنعت نظافت استانداردهای اما گفت که مهم این است که ایمنی در اطراف تنفس. معمولا فرسوده پنبه ماسک, او گفت:, محافظت نمی کند به طور کامل در برابر coronavirus انتقال و که دیگر مردم منتظر کاهش شانس خواهد بود از آمدن در سراسر یک آرایشگر و یا مشتری که آلوده است.

“من فکر می کنم شما در تماس بسیار نزدیک و حتی با ماسک آن را برای رفتن به مشکل” او گفت:. “این نگرانی در مورد ترشحات تنفسی.”

که نمی faze مایک 52 سال-نان deliveryman از سان برونو در سان متئو کانتی که سوار دو ساعت به Heryford سالن. مایک که کاهش یافته است به افشای نام خانوادگی خود گفت: او به طور معمول می شود موهای خود را قطع هر دو هفته و “یک کشش خواهد بود،”

او در بر داشت سالن در گوگل پس از یک همکار به او گفت که آرایشگاه شد و باز در شهرستان یوبا سیتی. بررسی خوب شد به اندازه کافی تضمین و او ساخته شده 115 مایل رانندگی در روز خود را در روز چهارشنبه.

تبلیغات

Rockabetty’s Hair Parlor in Yuba City

هر کسی که وارد Rockabetty مو سالن در شهرستان یوبا سیتی باید کفش های خود را با اسپری ضد عفونی کننده و دست خود گیرد. مشتریان و سبک نشانه اشکال آزادی بیان که سالن كه اگر آنها قرارداد coronavirus در مرکز و یا در هر زمان پس از آن.

(امی جانسون)

Heryford نیازی نیست مشتریان خود و یا آرایشگران به پوشیدن ماسک و مایک تصمیم گرفتند نه به خود. او گفت که او نگران نیست در مورد گرفتن ویروس.

“آرایشگاه رفتن در مورد مطابق با اصول بهداشتی خود را کلیپرز خود را شانه هر چه ابزار استفاده می کنند,” او گفت:. “این یک چیز مایع از یک مشتری به بعد. آنها بسیار دقیق در مورد آن.”

در حالی که Heryford گفت: مغازه خود را در حال انجام بهترین خود را به عمل اجتماعی فاصله آن را تا به مشتریان خود را — درست مثل ماسک استفاده کنید.

تبلیغات

“من هیچ چیز مجبور نیست بر کسی آن را به یک کشور آزاد تا آنجا که من نگران هستم” او گفت:. “این تصمیم خود را, آن را در زندگی خود را. من خودم هستم نه ترس از ویروس, بنابراین من نمی پوشیدن ماسک.”
دیگر سالن گرفته اند متعدد اقدامات احتیاطی اضافی. امی جانسون, 40, صاحب Rockabetty مو سالن در شهرستان یوبا سیتی گفت: او نیاز به بازگشایی برای حمایت از خانواده اش و سبک پیمانکاران مستقل که اجاره کردن فضا. او در حال حاضر چهره های قابل توجهی از دست دادن مالی به خاطر او اجازه دهید سبک جست و خیز پرداخت اجاره.

هر کسی که وارد سالن شده خود را به کفش با اسپری ضد عفونی کننده و دست خود گیرد. مشتریان و سبک نشانه اشکال آزادی بیان که سالن كه اگر آنها قرارداد coronavirus در مرکز و یا در هر زمان پس از آن. یک گردشگاه کشیده شده با نوار از سالن ورودی آن یک ظاهر طراحی شده مو صندلی ترویج اجتماعی فاصله. سبک استفاده از 30 دقیقه تایمر و کسب و کار تبدیل شده به دور درخواست برای اصلاحات رنگ آمیزی و smoothening درمان است که می تواند طولانی تر است.

جانسون گفت که او تا به حال “تن” از مشتریان از سراسر کشور از جمله سانتا رزا ساکرامنتو و لس آنجلس — از جمله بسیاری از مردان است. اما او شده است بحث که آیا برای ادامه اجازه می دهد که نگران خطرات بهداشتی از خدمت بازدید کنندگان که ممکن است از سایر شهرستانهای استان است.

Rockabetty’s Hair Parlor in Yuba City

در Rockabetty مو سالن در شهرستان یوبا سیتی یک گردشگاه گرفته شده از سالن ورودی به یک ظاهر طراحی شده مو صندلی ترویج اجتماعی فاصله.

(امی جانسون)

تبلیغات

“من واقعا مطمئن نیستم که چه چیزی را به انجام,” او گفت:. “چگونه من می خواهم به می گویند که به یک فرد ؟ و چگونه من می خواهم برای به اجرا درآوردن آن است؟”

برخی از صاحبان مانند کریستی Goldby, 49, که کمک می کند تا اجرا سرفصل سالن و آبگرم در شهرستان یوبا سیتی شده اند قرار دادن out-of-towners در لیست انتظار. Goldby دریافت کرده است بسیاری از تماس یک روز از مردم در سایر استان ها از جمله یک فرد مایل به درایو یک ساعت از مونتری.

دیگران را منع و آنها را در دسترس نباشد.

“ما فقط مصرف محلی است. فقط به نگه داشتن جامعه ما امن” گفت: Jennifer Johnson, صاحب تصویر سالن و آبگرم روز در شهرستان یوبا سیتی است که با در نظر گرفتن متوسط از مشتریان خود را.

تبلیغات

مارتی یک زن در 70s زندگی می کند که در دیویس سوار حدود یک ساعت به Rockabetty را روز شنبه برای 40 دلار کاهش دهد. او می پوشد او را مو به طور طبیعی خاکستری اما به رنگ قهوه ای در یک باب.

او در ابتدا مردد بود به سفر. مارتی که کاهش یافته است به ارائه نام و نام خانوادگی به تنهایی زندگی می کند و تنها شده بود ترک خانه خود را برای سفر به مواد غذایی و فروشگاه های مواد مخدر. اما او کمتر نگران زمانی که او آموخته است که این منطقه تا به حال کم مرگ و مورد شمارش.

و اگر چه او تا به حال شده است busying خودش با آنلاین هشت هفته مراقبه او نیز احساس محدود.

تبلیغات

“مانند بسیاری از مردم در مستند شما روز های خوب و روز است که به عنوان خوب نیست و شاید روز که در آن شما احساس نمی کنید که به خوبی در مورد خود,” او گفت:. “البته من می توانم نگه داشته, رفتن, اما من نیاز به یک آسانسور. آن را واقعا درمانی به کسی که شستن موهای من و به من یک ماساژ سر.”

مارتی گفت که او احساس امن چرا که او در گفتگو با سبک خود را از طریق قرار ملاقات. رفتن به یک سالن او گفت: چیزی است که او می توانست احساس راحت انجام در خود شهرستان است.

“من احساس می کنم کمی گناه است که من در انتظار تا زمانی که من به شهرستان باز می شود,” او گفت:. “من مانند رژیم صهیونیستی. Newsom و فکر می کنم او ما بهترین منافع خود در قلب و من می خواستم به خود را به دنبال دستورالعمل. من می خواهم که احساس گناه اگر من نشسته وجود دارد و برخی از اقتدار آمد و ذکر آنها.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de