قاضی دستور لس آنجلس به حرکت هزاران نفر از بی خانمان

آسوشیتد پرس (AP) — یک قاضی فدرال در روز جمعه سفارش لس آنجلس شهر و شهرستان به حرکت هزاران نفر از افراد بی خانمان که در حال زندگی در نزدیکی بزرگراه گفت: سلامت آنها در معرض خطر است از آلودگی و coronavirus.

قاضی David O. کارتر با صدور دستور مقدماتی نیاز به جابجایی حدود 6000 تا 7000 نفر کمپینگ در نزدیکی آزادراه رمپ و تحت overpasses و پل ها. سفارش خواهد اثر را در 22 مه.

“بدون دسترسی کافی به پناهگاه محصولات بهداشتی و بهداشت و امکانات افراد دچار بی خانمانی در صورت در معرض خطر بیشتری از ابتلا رمان coronavirus و شیوع در بی خانمان جامعه را تهدید می کند عموم مردم و همچنین” کارتر گفت: در این حکم.

او همچنین گفت: کسانی که زندگی در نزدیکی بزرگراه در معرض آلودگی هوا از جمله سرب است که می تواند خود را زندگی می کنند امید به دهه. کارتر همچنین گفت: محل نیز به معنی بی خانمان در صورت بیشتر در معرض خطر اصابت یک ماشین و یا مجروح در یک تصادف یا زلزله.

این دستور بود که موضوع در یک طرح دعوی در دادگاه واصل لا اتحاد برای حقوق بشر متهم کرده که مقامات در لس آنجلس از شکست را به طور جامع رسیدگی به بحران بی خانمانی.

“شهر ادامه خواهد داد به همکاری با دیگر احزاب و دادگاه به انجام همه ما می توانیم برای ارائه نیاز به سرپناه و خدمات به بی خانمان ما جمعیت و اطمینان ما فضاهای عمومی امن و قابل دسترس برای همه” شهر لس آنجلس وکیل مایک Feuer در بیانیه ای گفت.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>