L. A. شهرستان مقامات بهداشتی هشدار می دهند در برابر رانندگی در جشن فارغ التحصیلی

به عنوان دانشجویان تحصیلات تکمیلی در شهرستان لس آنجلس مقامات بهداشت عمومی هشدار در برابر مارک نقطه عطف با رانندگی در جشن.

“من فکر می کنم آن را مایه تاسف است که این اتفاق می افتد در طول یک بیماری همه گیر از آنجا که ما در حال پرسیدن که همه فارغ التحصیلی مجازی تنها” باربارا فرر, این شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر روز شنبه گفت در طول یک Facebook Live chat با سرپرست شیلا Kuehl.

“ما سلامت افسر منظور ممنوع کردن دولت هر از حوادث اتفاق می افتد و حتی کسانی که رانندگی در فارغ التحصیلی که مردمی می خواهم به در نظر گرفته وقایع است. بنابراین در حال حاضر می تواند وجود داشته باشد چیزی جز یک مجازی فارغ التحصیلی.”

او گفت که امیدوار است که تاخیر در فارغ التحصیلی ممکن است در بعضی از فرم بعد از آن در تابستان است.

تبلیغات

علاوه بر این آنها در حال کار با superintendents روی یک طرح را برای از سرگیری کلاس درس آموزش و پرورش در پاییز.

این گزینه ها عبارتند از مدل ترکیبی ترکیب هر دو از راه دور و یادگیری در کلاس درس و همچنین cohorting برنامه ای که می بینید یک گروه از دانش آموزان با هم به عنوان یک واحد اما نه ممزوج با واحدهای دیگر در همان مدرسه فرر گفت.

به عنوان محققان سوار در دور دیگری از تست سرولوژی برای تشخیص آنتی بادی به عفونت کرونا ويروسی او گفت: آنها نیز خواهد بود تست کودکان برای یادگیری بیشتر در مورد نقش آنها در گسترش ویروس.

“اگر کودکان در حال رفتن به این بدون علامت ناقل این ویروس پس ما باید مطمئن شوید که [درس] محیط بسیار امن است و ما با محافظت از هر یک از دیگر در آن محیط” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de