L. A. شهرستان به دنبال در اینکه برخی از شهرستانها می تواند بازگشایی زودتر از دیگران

حتی به عنوان coronavirus مرگ و میر و موارد جدید در ادامه به افزایش لس آنجلس مقامات ارائه بینش بیشتر جمعه به آنچه که آن را بیشتر به بازگشایی یک اقتصاد محلی ویران بیماری همه گیر.

L. A. شهرستان باقی مانده کانون رمان coronavirus در کشور با بیش از 1700 کشته و بیش از 35 ، 000 موارد تایید شده. روز جمعه به تنهایی مقامات اعلام کردند 962 بیشتر موارد و 47 اضافی مرگ و میر.

اما مثل بقیه کالیفرنیا در برخی از مناطق این شهرستان دیده می شود به مراتب کمتر از موارد و مرگ و میر بیش از دیگران است. به همین دلیل لس آنجلس مقامات شهرستان در حال تلاش برای تعیین اینکه آیا آن را ممکن است برای فردی شهرستانها که با معیار برای حرکت به مرحله بعدی از بازگشایی قبل از سایر نقاط شهرستان انجام دهد.

سرپرست کاترین Barger در روز جمعه گفت که شهرهای سانتا کلاریتا, Lancaster و گراش باید با نزدیک شدن به شهرستان را به پرس و جو در مورد بازگشایی و به نظر می رسد برای پاسخگویی به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom معیار.

تبلیغات

او گفت که او خواسته county مشاور و وزارت بهداشت برای ارائه یک تحلیل که آیا وجود دارد هر چیزی در فرمانداری ترتیب که اجازه شهرستانها به انجام این کار.

دیگر Southern California counties — نارنجی کنار رودخانه سن برناردینو و سن دیگو — در حال کار برای ایجاد یک ائتلاف به طور مشترک لابی Newsom به طوری که آنها می تواند بیشتر بازگشایی خود را در اقتصاد محلی است.

لس آنجلس و برخی از منطقه خلیج شهرستانهای خواسته اند که احتیاط در بازگشایی سرعت بیش از حد و ترس آن می تواند منجر به موج دوم شیوع بیماری و در نهایت صدمه زدن به اقتصاد بیشتر در دراز مدت است.

اما برخی از مناطق روستایی شهرستان است که باید دیده نسبتا کمی تاثیر از coronavirus در حال بازگشایی در بسیار سریعتر کلیپ از شهری شهرستانهای استان است. به عنوان دولت حرکت می کند به چه Newsom تلقی شده است فاز 2 از بازگشایی طرحآن تبدیل شده است ممکن است برای کسانی که از شهرستان ها برای رفتن بیشتر در شرایط بازگشایی کسب و کار ارائه شده آنها با معیارهای خاصی است.

تبلیغات

نزدیک به یک سوم از کالیفرنیا 58 شهرستانهای باید گواهی به دولت است که آنها را شامل گسترش ویروس که اجازه می دهد تا آنها را برای بازگشایی رستوران برای ناهار خوردن در خدمات و همچنین مراکز خرید و کسب و کارهای دیگر Newsom گفت: پنج شنبه.

کسانی که 19 استان ها عمدتا در مناطق روستایی شمال کالیفرنیا با جمعیت های کوچک. آنها نشان دهنده حدود 4.5 درصد از جمعیت این ایالت را شامل نمی مراکز شهری مانند لوس آنجلس و سان فرانسیسکو.

دولت است که ادامه مذاکرات با سایر استان ها که در حال تلاش برای دیدار با استانداردهای دولتی برای تست در بیمارستان در دسترس بودن و تعداد موارد است.

تبلیغات

در حالی که مرگ و میر در ادامه به افزایش در لس آنجلس, باربارا فرر این شهرستان بهداشت عمومی مدیر همچنین ارائه برخی از تشویق اخبار و بهتر توضیح چگونگی مقامات را تعیین می کند که به سهولت اقامت در خانه قوانین.

وجود دارد 1,733 COVID-19 بيمار در شهرستان و بیمارستان با حدود 25 درصد در بخش های مراقبت ويژه.

“همانطور که ما همچنان به دیدن اندکی کاهش در تعداد افرادی که در بیمارستان بستری هستند و در طول هفته گذشته و نیم, ما در حال تشویق” فرر گفت.

او گفت: متوسط تعداد بستری شدن در بیمارستان است که یکی از معیارهای مختلفی مقامات نظارت برای تعیین زمانی که برای استراحت اضافی اقامت در خانه محدودیت.

تبلیغات

“دو سوال مهم که ما باید همیشه در پاسخ دادن به ما از طریق بازیابی سفر” فرر گفت. “اولین سوال این است که چگونه قادر هستند که ما از کاهش گسترش COVID-19?. … و سوال دوم ما از این است چگونه موثر هستند که ما در جلوگیری از گسترش COVID-19?”

برای پاسخ به اولین سوال این شهرستان است که به دنبال در پنج معیارهای:

  • آیا به اندازه کافی وجود دارد تخت های مراقبت ويژه.
  • آیا به اندازه کافی وجود دارد هواکش.
  • آیا بیمارستان دارای منابع کافی از تجهیزات حفاظت شخصی.
  • آیا منابع کافی در محل به بررسی coronavirus موارد گزارش شده به وزارت بهداشت.
  • اینکه این شهرستان دارای ظرفیت به اداره حداقل 15,000 آزمون در روز است.

برای پاسخ به سوال دوم این شهرستان نظارت روزانه به طور متوسط مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان برای اطمینان از این اعداد و ارقام یا کاهش یافته و یا ثابت باقی مانده بیش از 14 روز گذشته. مقامات نیز ردیابی و مرگ و میر نژاد و قومیت و جامعه سطح فقر را به مطمئن شوید که هیچ یک از گروه شاهد outsized را افزایش می دهد.

یکی دیگر از مولفه های مهم است که مطمئن شوید که اکثریت پرستاری ماهر با امکانات coronavirus موارد ارائه شده تست به همه کارکنان و ساکنان در موقع فرر گفت.

تبلیغات

در مجموع 892 زندگی مردم در نهادی تنظیمات اند و اکثر آنها در پرستاری ماهر امکانات, او گفت:. آنها نشان 51 درصد از COVID-19 مرگ و میر گزارش شده توسط L. A. شهرستان است.

از روز جمعه بیش از 282,000 مردم در این شهرستان شده است تست شده و دریافت نتایج خود را با حدود 11 درصد تست مثبت است.

Coronavirus بستری شدن در بیمارستان به نظر می رسد با ثبات در L. A. شهرستان و شهرستان به تعداد کافی از بیمارستان تخت مراقبت ويژه و هواکش برای درمان این حجم از بیماران انتظار می رود بیش از چهار هفته بعدی با توجه به پیش بینی های منتشر شده در این هفته توسط یک county Department of Health Services team.

عضویت در خبرنامه

دریافت رایگان ما Coronavirus امروز عضویت در خبرنامه

برای ثبت نام در, آخرین اخبار و بهترین داستان های و معنی آنها را برای شما به همراه پاسخ به پرسش های شما.

شما گاهی اوقات ممکن است دریافت محتوای تبلیغاتی از لس آنجلس تایمز.

تبلیغات

هنوز هم محققان می گویند آن را هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است چگونه آرامش stay-در-خانه قوانین را تحت تاثیر قرار خواهد انتقال ویروس است.

اگر گسترش افزایش امکانات بهداشت و درمان می تواند هجوم بیمار در دوره پس از دو تا چهار هفته با توجه به شهرستان مدلسازی.

حتی با یک افزایش مشخص در این شهرستان پروژه ها هنوز هم وجود دارد خواهد بود به اندازه کافی تخت بیمارستان و هواکش برای درمان حجم بیماران در پایان بالا از مدل های. اما این احتمال وجود دارد تقاضا برای تخت های مراقبت ويژه می تواند پیش افتادن شماره در دسترس در اوایل ماه ژوئن پیش بینی های دولت است.

به همین دلیل مقامات می گویند که آنها خواهد شد نگه داشتن یک چشم نزدیک بر روی داده ها به عنوان stay-at-home قوانین و آرام هستند و آنها می تواند reimpose محدودیت اگر بستری شدن در بیمارستان شلیک کردن.

تبلیغات

در ضمن Newsom روز جمعه به دادگاه تجدید نظر به یک گروه از قبایل بومی آمریکا به تجدید نظر دارد برای بازگشایی قمار خود را در روزهای آینده هشدار داد که COVID-19 همه گیر به شمار یک تهدید مداوم برای سلامت عمومی است.

در حالی که بسیاری از قبایل قمار که بسته شد در ماه مارس به دلیل ویروس باقی می ماند تعطیل حداقل تا پایان این ماه سه کازینو در سن دیگو شهرستان را به اطلاع مشتریان که آنها در حال بازگشایی در هفته آینده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>