اداره پلیس لس آنجلس می خواهد به یک سریع-نتیجه آزمون برای همه افسران آن بازداشت برای بررسی coronavirus و در حال هل دادن مقامات شهرستان به تامین تجهیزات برای انجام این کار.

لس آنجلس رئیس پلیس میشل مور گفت: اداره پلیس غیر نظامی نظارت بدن است که او خواسته است تالار شهر به امن و سریع-نتیجه تست سیستم قادر به تعیین عرض 15 دقیقه که آیا افراد مبتلا به کوروناویروس.

چنین سیستم هایی وجود دارد هر چند دقت خود را مورد سئوال است.

در حال حاضر زندان در حال تست همه تازه واردان اما نتایج را روز به عقب می آیند مور گفت. تاخیر نتایج به اداره یک “عقب نگاه” در مواجهه اما سریع نتیجه آزمایش را با ارائه اطلاعات در زمان واقعی است که می تواند کمک به بخش ایزوله بیمار بازداشت شدگان نگه داشتن دیگران زندانی در زندان های محلی امن و به سرعت هشدار افسران به هر بالقوه قرار گرفتن در معرض مور گفت.

تبلیغات

نیاز به تجهیزات از جمله در لس آنجلس و به خصوص برای کسانی که در تماس با سیستم عدالت کیفری است که در سوال نیست. در حال حاضر بیش از 350 زندانی در L. A. County زندان باید آزمایش مثبت برای coronavirus و بیش از 100 پلیس لس آنجلس افسران و کارکنان باید آزمایش مثبت است. همانطور که از روز شنبه به اداره پلیس تا به حال 125 نفر از پرسنل در خانه یا به دلیل آنها علامتی یا تماس نزدیک با فرد آلوده.

هنوز معلوم نیست اگر چنین سریع نتیجه آزمایش ماشین آلات می آیند و یا اگر خود را نتایج آزمون حتی می توان اعتماد کرد.

هر چند مور به پلیس گفت کمیسیون در روز سه شنبه که “تلاش های این شهرستان است که برای به دست آوردن چهار” سریع-نتیجه ماشین آلات تست و سپس جای آنها را در زندانیان مصرف نقاط شهر خرید این ماشین هنوز در شک و تردید.

پس از چند روز بازجویی در مورد وضعیت این تست الکس Comisar سخنگوی شهردار اریک Garcetti گفت: تنها که Garcetti “متعهد به گسترش تست در هر راه ما می توانیم به ویژه در میان جمعیت های آسیب پذیر” و این که دولت او “ادامه خواهد داد به دنبال این و تست دیگر به عنوان گزینه های ما ادامه مبارزه ما در برابر گسترش COVID-19.”

تبلیغات

وجود ندارد و انتخاب فروشنده یا قرارداد برای تجهیزات.

مور به پلیس گفت که کمیسیون ملی عرضه سریع نتیجه آزمایش ماشین آلات است که توسط سازمان مدیریت اضطراری فدرال است که به طور آهسته آنها را تحت یک فرایند است که اولویت بیمارستان های بیش از ادارات پلیس.

“ما به آنچه شما را در نظر درجه 2,” مور گفت: این کمیسیون است.

اما FEMA محروم کنترل لوازم آن گفت: “نه کنترل خرید دستگاه های تست.”

تبلیغات

آژانس گفت که وزارت بهداشت و خدمات انسانی و کاخ سفید را coronavirus گروه ضربت کمک کرده اند هماهنگ تحویل گاز به کشورهای در گذشته اما در حال حاضر “رو به رشد وجود دارد ظرفیت برای خرید انواع تجهیزات تست از معتبر تجاری فروشندگان در بازار داخلی ایالات متحده.”

“این فرایند را برای خرید به شرح زیر متعارف تجاری عرضه روش که در آن فروشندگان به دنبال فروش کالاهای موجود و آینده پروژه تولید برای دیدار با تقاضا” آژانس گفت. “FEMA را جمع آوری سفارشات تجاری و نه ما پیگیری الزامات مورد نیاز برای دستگاه های تست.”

سازمان های محلی از جمله ادارات پلیس که می خواهید کمک به مبارزه با کروناویروس مستقیم باید درخواست خود را از طریق کشورهای خود را برای اولین بار FEMA گفت.

“هر نیاز است که نمی تواند توسط دولت و یا قبیله پس باید فرستاده مربوطه FEMA دفتر منطقه ای” آن گفت:.

تبلیغات

یک سخنگوی پلیس با اشاره سوال در مورد مور نظر به Garcetti ،

اگر لوس آنجلس شد و برای به دست آوردن سریع-ماشین آلات تست نتایج را می توان با برخی از شک و تردید.

مطالعات اخیر شک و تردید در مورد صحت سریع-نتیجه آزمون برای coronavirus با سازمان غذا و داروی آمریکا روز پنجشنبه با صدور یک هشدار در مورد یکی از عمده تولید کننده آزمون به طور بالقوه بازگشت منفی کاذب.

این سازمان در گفت و گو با دریافت 15 “گزارش رویداد جانبی” نشان می دهد کاربران ابوت ID در حال حاضر تست شد و دریافت نادرست نتایج منفی. آن گفت این است که کار به تعیین چرا و آیا انواع خاصی از تجهیزات مورد استفاده در رابطه با آزمون ها مانند پشم باعث خطا.

تبلیغات

دکتر تیم Stenzel مدیر FDA را در شرایط آزمایشگاهی تشخیص و رادیولوژی بهداشت گفت: آزمون هنوز هم می تواند مورد استفاده برای شناسایی “بسیاری از موارد مثبت در دقیقه” اما نتایج منفی “ممکن است نیاز به تایید” با اضافی بسیار حساس دنبال کنید تا تست.

ابوت در آن بیانیه خود گفت: “بدون تست کامل است” اما این ID در حال حاضر “ارائه شده است نتایج قابل اعتماد هنگامی که و که در آن آنها مورد نیاز” و همچنان یک “ابزار مهم” در این کشور زرادخانه تست.

“در دسترس بودن و سهولت دسترسی به ID در حال حاضر که ارائه نتایج در عرض چند دقیقه به جای یک روز یا بیشتر است کمک به کاهش خطر ابتلا به عفونت در جامعه با تشخیص و نتایج مثبت تر از خواهد در غیر این صورت توان یافت” این شرکت اعلام کرد.

تست ظرفیت به یک مشکل شده است در ایالات متحده پس از شروع coronavirus شیوع ناشی از یک شکست اولین تلاش توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری به تولید و توزیع مشغول به کار شد.

تبلیغات

خصوصی تولید کنندگان باید پس از پا به برابر به ارائه آزمون از جمله به دولت و دولت های محلی اما ملی کمبود تست ظرفیت ساخته شده است که بازار برای ارتباط تجهیزات برای پردازش بیش از حد رقابتی است.

شهر کشور نیست که در آن برآورد هزینه سریع-تست سیستم برای این شهر هر چند دستگاه اجرا به هزاران دلار در هر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de