مرد کشته شده توسط پلیس لس آنجلس ماموران تهدید کرده بود, خواهر, شات درب, پلیس می گویند

یک مرد کشته و پنج شنبه توسط پلیس لس آنجلس در این بندر دروازه منطقه تا به حال شلیک یک گلوله به یک درب در آن و تهدید خواهر خود را قبل از ماموران وارد با توجه به اداره پلیس لس آنجلس.

لس آنجلس پزشکی قانونی-پزشکی قانونی شناسایی مرد پنج شنبه به عنوان آنتونی Ysaac, 26 و متوجه شد او از چند زخم گلوله.

به گفته پلیس افسران در پاسخ به 700 بلوک W. 123rd خیابان در مدت کوتاهی قبل از 1 بعد از ظهر پس از یک تماس گیرنده گزارش تیراندازی. تماس گیرنده همسایه پلیس گفته بود “اظهار داشت: من یک تفنگ بود و در تلاش برای کشتن او ،

ماموران موفق به رسیدن به Ysaac در تلفن و “آموخته بود که او مسلح با تفنگ و حال بعد از یک دور به یک درب داخل محل اقامت” پلیس گفت:.

تبلیغات

“علاوه بر این گمان بود که قصد اجازه می دهد تا خواهر خود را به خروج از محل.”

ماموران به ضرب گلوله Ysaac پس از او خارج شد در خانه با یک هفت تیر, پلیس گفت:. او در صحنه مرده. هیچ ماموران مجروح شدند.

به عنوان استاندارد در کشنده تیراندازی پلیس این حادثه در حال حاضر تحت بررسی توسط اداره پلیس نیروی, بخش تحقیقات با نظارت دادستان و پلیس بازرس کل. یافته های این تحقیق و تفحص بررسی خواهد شد توسط رئیس پلیس میشل مور و پلیس کمیسیون یک غیر نظامی پنل است که نظارت در این بخش است.

این حادثه رخ داده است دو روز پس از این بخش منتشر شده گزارش اصلی در استفاده از زور توسط ماموران 2019 که دیدم بدترین تیراندازی پلیس در 30 سال. وجود دارد 12 کشنده تیراندازی پلیس در سال گذشته است.

تبلیغات

پنجشنبه تیراندازی مرگبار چهارم مربوط به افسران پلیس لس آنجلس در این سال و سوم در ماه گذشته.

ماموران به ضرب گلوله دو مرد در دو رویداد جداگانه در ماه گذشته در جنوب مرکزی: کسی که پلیس ادعا جیبش اسلحه پس از اقدام به توقف ترافیک و دیگری که آنها ادعا جیبش یک “سلاح لبه.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>