من زندگی در Curtis پارک برای 25 سال است. آن است که فوق العاده ایجاد کرد — بخشی از پنج نقطه پر با مراقبت مردم از زمینه های متنوع.

متاسفانه ما شاهد گسترش چادر کمپینگ. این بزرگترین تخریب اقلیت مردم است که من تا کنون دیده اند در دنور و آن را تحریم شهردار توسط مایکل Hancock. وزارت حمل و نقل و زیر ساخت مستقر است به تمیز کردن اما هر کس مجاز است به باقی می ماند پس از تمیز کردن. آنها به ارمغان آورد حمام, تریلر, اما که در آن است. شهردار Hancock حاضر شامل یک طرح برای یک اردوگاه که می تواند در حال حاضر اتفاق می افتد در دنور سالن بزرگ که در آن وجود دارد سرپوشیده سرپناه است که اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله. وجود دارد بیش از اندازه کافی فضا برای ایجاد یک اردوگاه نیز وجود دارد.

همه گیر آورده با آن نگرانی های معتبر با خیال راحت برای دسترسی به congregative پناهگاه و آیا این راستا با فلسفه او از گرفتن مردمی در داخل خانه یا نه شهردار Hancock باید اذعان کرد که مردم کمپینگ و نیست که به احتمال زیاد به تغییر در هر زمان به زودی. این شهر غفلت از این رو به رشد جمعیت بی خانمان های غیر ضروری و غیر انسانی است.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

آنها سزاوار آب در حال اجرا یک محل برای ذخیره و طبخ مواد غذایی و بهداشت عمومی که در دسترس است برای هر کس دیگری. سزاوار آنها را از خواب بیدار هر روز با برخی از امید برای آینده ای بهتر. دنور و مرفه شهر. مرفه و طبقه متوسط لذت بردن از یک زندگی از فراوانی و زیبایی است. مطمئنا ما می توانیم کشش ما خیرخواه عضلات و ایجاد یک امن و مناسب و با وقار در فضای بیرون از منزل برای همسایگان ما در نیاز.

من اصرار شهردار هنکاک و کارکنان خود را برای تصویب و ایجاد یک کمپینگ فضای بلافاصله و امیدواریم که کسانی که از شما با خواندن این التماس او را به انجام همان.

Westword هرازگاهی op-eds و مقالات در مورد مسائل مورد علاقه به دنور جامعه است. باید یکی از شما می خواهم به ارائه? ارسال آن به editorial@westword.com که در آن شما همچنین می توانید پاسخ به این قطعه.

ببینید ما نمایش به صورت اسلاید اخیر Curtis پارک پاکسازی در اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de