اورنج کانتی اخیر coronavirus سنبله ادامه داد: روز جمعه به عنوان مقامات بهداشتی گزارش 158 عفونت های جدید و چهار اضافی مرگ و میر — افزایش تعداد موارد به 4,125 و مرگ و میر به 84.

آخرین به روز رسانی ادامه داد: یک multiday روند که دیده می شود این شهرستان caseload رشد قابل توجهی حتی به عنوان مقامات به جلو حرکت می کند با بلند کردن coronavirus مربوط به محدودیت ها و اجازه می دهد کسب و کار بیشتر برای بازگشایی شده است.

برای سه روز متوالی در این شهرستان گزارش شده حداقل 156 جدید COVID-19 موارد است. آن را قبلا آمار این تعداد تنها یک بار پس از وقوع آغاز شد و با توجه به مراقبت درمانی اورنج کانتی.

پس از جمعه این شهرستان تایید کرده است 543 جدید موارد — از جمله یک تک-بعد از 229 روز پنج شنبه.

تبلیغات

موارد اضافه شده فقط در سه روز گذشته حساب برای حدود 13.2 درصد از شهرستان تجمعی تعداد 4,125.

مقامات ذکر چند توضیح احتمالی برای این افزایش ناگهانی در موارد.

یکی از دلایل مقامات می گویند این است که بیشتر مردم در حال تبدیل شدن به آلوده در خانه های سالمندان و زندان تنظیمات اجازه می دهد که سریع گسترش است.

تبلیغات

“بیشتر است به دلیل حجم از موارد شناسایی شده در خانه های سالمندان و زندان در دو هفته گذشته” شهرستان سلامت مراقبت مدیر آژانس کلیتون Chau گفت: در مورد افزایش اخیر. “این جمع مراقبت از جمعیت حساب به صورت عادلانه نسبت.”

از کسانی که تست مثبت برای COVID-19, 430 شده اند ساکنان پرستاری ماهر امکانات و 335 شده اند اورنج کانتی زندان زندانیان.

ساکنان خانه سالمندان نیز حساب برای یک چهارم از شهرستان coronavirus مرتبط با مرگ و میر. هیچ مرگ و میر گزارش شده در میان زندانیان زندان تا کنون.

“عفونت رای دادن در آن جمع محیط زندگی ضربه اورنج کانتی در یک تاخیر شیوه در مقایسه با برخی از ما بزرگ شهری همسالان اما از آن است که در اینجا در حال حاضر در اورنج کانتی و ما باید به مرحله تا میزان تست و پروتکل برای تمیز کردن گفت: شهرستان اجرایی فرانک کیم.

تبلیغات

آن جمعیت نیز حساب برای بسیاری از کسانی که در بیمارستان بستری هستند و با COVID-19, مقامات گفت.

به عنوان آخرین به روز رسانی 212 نفر در بیمارستان بستری شدند countywide از جمله 78 بودند که در بخش مراقبت های ویژه. هر دو این اعداد بودند از قبل از دو روز.

مقامات می گویند یکی دیگر از عوامل تست شده است. منطقی تر از شما روی صفحه نمایش بیشتر موارد شما را کشف خواهد کرد.

تبلیغات

اگر چه اورنج کانتی به طور چشمگیری یافت آن تلاش های تست شروع در اواخر آوریل گذشته چند روز دیده می شود کمتر نتایج آزمون گزارش از طول زمان مشابه در هفته گذشته با توجه به داده های موجود است.

هنوز County Health افسر دکتر Nichole سریع گفت: درصد افرادی که تست مثبت “نسبتا پایدار باقی مانده است و به طور کلی کاهش بوده است که خوب است.”

بار نویسنده کارکنان کالین Shalby کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de