پیتزا (و کوتاهی مو) پشت در منو اما با هشدارهای

ونیز ایتالیا (AP) — ونیز بشود برای دریافت گردشگران میلان pizzerias آماده برای باز کردن و استرالیایی رهبری را به غذا خوردن برای اولین بار در هفته شنبه اما بازگشایی رستوران ها و میخانه ها و کافه ها آمد با یک هشدار: آن بیش از حد نیست.

کارشناسان بهداشت عمومی خواستار احتیاط به عنوان دولت سهولت محدودیت در رستوران ها و مغازه ها و پارک ها در بسیاری از کشورها و رول از اقدامات برای راه اندازی مجدد خفته کارخانه. Coronavirus همه گیر است که به کشته شدن بیش از 300 ، 000 نفر کاهش پیدا کرده است و در بسیاری از مکان ها اما می تواند انتخاب کنید تا دوباره اگر اقدامات احتیاطی نمی گرفته و یا مقامات حرکت بیش از حد به سرعت به مردم بازگشت به کار.

“پیام بله قدردانی از همه تلاش های قدر این فرصت به انتشار برخی از این اقدامات اما اجازه دهید یک حزب اجازه نمی رفتن به شهر” گفت: تونی Bartone, رئیس جمهور استرالیا, انجمن پزشکی.

بسیاری از رستوران ها محدود به 10 مشتریان در یک زمان و Bartone گفت: مردم باید با حفظ فاصله اجتماعی دنبال سرفه آداب شستن دست های خود را به طور منظم و دور ماندن از دیگران اگر آنها بیمار هستند.

ایتالیا به صنعت گردشگری متمرکز شده است بصورتی پایدار و محکم در ژوئن 3, زمانی که هر دو منطقه ای و بین المللی مرزهای بازگشایی اجازه می دهد چشم انداز اول از گردشگران از اروپا برای اولین بار مستند رفت و به جای در اوایل ماه مارس. گردشگری متکی به ونیز اشغال این شهر 50,000 تخت های هتل دارای ماند در حدود صفر بوده است.

“ونیز زندگی می کند, گردشگری, دوره گفت:” کلودیو Scarpa, سر, شهر, هتل, انجمن. “همه ساختارهای اقتصادی است که کار در این شهرستان از جمله پورت ها وابسته به گردشگری است.”

در حالی که ونیز امیدوار است برای نوعی از راه اندازی مجدد ممکن است باید صبر کنید در حالی که هنوز رتبهدهی نشده است. آلمان — مرز خود را در مورد چهار ساعت رانندگی از ونیز است — آموزش شهروندان به سفر خارج از کشور برای گردشگری حداقل تا ژوئن 15.

در میلان ایتالیا مالی سرمایه 3,400 رستوران برنامه ریزی برای باز کردن دوشنبه همراه با 4,800 میله از 2900 آرایشگری 2,200 فروشگاه های لباس و 700 مغازه ها کفش.

“پس از یک دوره طولانی در خانه ما همه می خواهم به بیرون بروید و یک قهوه خوب در یک نوار خوردن پیتزا در پیتزا فروشی, خرید یک جفت شلوار جین و یا رفتن به آرایشگری” میلان شهردار جوزپه سالا گفت: در Facebook تصویری شنبه.

بسیاری از صاحبان رستوران اما شکایت کرده است که قوانین جدید برای بازگشایی شد و معلوم نیست که کل بخش — از جمله تامین کنندگان و تولید کنندگان مواد غذایی — درد و رنج بود. اعتراض ده ها تن روز شنبه در خارج از میلان اصلی ایستگاه قطار در مقابل نشانه های خواندن: “من باز نمی شود و امروز به فردا” و خواستار لغو مالیات و بتن بیشتر کمک کند.

در ایالات متحده یک آسوشیتد پرس تجزیه و تحلیل نشان داد که 41 کشور 50 ایالت سقوط کوتاه از COVID-19 تست سطح است که کارشناسان می گویند لازم است برای جلوگیری از موج دیگری از شیوع بیماری حتی به عنوان برخی از این کشورها حرکت به شدت به اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی شده است.

سریع و گسترده تست در نظر گرفته شده است ضروری برای ردیابی و حاوی coronavirus. AP تجزیه و تحلیل بر اساس معیارهای توسعه یافته توسط دانشگاه هاروارد بهداشت جهانی موسسه.

محققان دانشگاه هاروارد محاسبه کرده اند که ایالات متحده نیاز به تست حداقل 900,000 مردم روزانه برای بازگشایی اقتصاد با خیال راحت نزدیک به سه برابر زمان شمارش حدود 360,000 با توجه به آمار و ارقام گردآوری شده توسط COVID پیگیری پروژه وب سایت.

در میان کشورهای در حال سقوط کوتاه در حال تگزاس و گرجستان که در بازگشایی مراکز خرید آرایشگاه و کسب و کارهای دیگر.

“من واقعا احساس خطر وجود دارد در اینجا به باز کردن و بدون به اندازه کافی آزمایش, اما من احساس می کنم آن را یک خطر در همه جا در کشور” سخن گفت.Dr. Ashish Jha مدیر هاروارد جهانی بهداشت موسسه.

ایالت نیویورک در حال حرکت است با احتیاط بیشتر. این اجازه خواهد داد که شهرهای کوچکتر و مناطق روستایی در امان فشار از شیوع به بازگشایی ، موج اول شامل خرده فروشی — هر چند تنها برای منظقه و یا در فروشگاه وانت — همراه با ساخت و ساز و تولید است. رژیم صهیونیستی. اندرو کومو نیز گفت: سواحل خواهد بازگشایی در زمان برای تعطیلات آخر هفته روز یادبود تعطیلات.

در کره جنوبی که یکی از بالاترین سطوح تست, سلامت, سخنگوی وزارت روز شنبه گفت که این کشور ممکن است dodged عمده شیوع پس از پیدا کردن 162 موارد مرتبط clubgoers در سئول پر جمعیت پایتخت است.

پسر جوان-rae گفت: 46,000 افراد آزمایش شده اند در باشگاه های مرتبط با شیوع.

“این قابل توجه وجود نداشت جدید انتقال در کلیساها و مراکز تماس و ورزشگاه که حامل ویروس رفت و به او گفت:” اضافه کردن آن را نشانه آن است که امکانات و کسب و کار در حال تمرین بهداشت مناسب و اجرای فاصله بین مردم است.

هند از چین پیشی گرفت و در تعداد تایید عفونت به عنوان نخست وزیر نارندرا دولت است که با توجه به اعلام این آخر هفته تصمیم گیری که آیا برای گسترش 54 روز مستند. هند شمارش 85,940 عفونت و 2,752 مرگ و میر در مقایسه با چین 82,941 مورد تایید شده و 4,633 مرگ و میر.

چین در حال کوتاه شدن سالانه آن جلسه قانونی آغاز می شود که اواخر هفته آینده در پکن به عنوان خوشه های کوچک از موارد پاپ آپ در جاهای دیگر در کشور است. گسترش این بیماری تا حد زیادی متوقف شده در کشور که در آن همه گیر آغاز شده اما در استان جیلین در شمال شرقی گزارش شده 28 نفر از بیش از نه روز, آخرین دو در روز جمعه.

در مکزیک تعداد موارد تایید شده به آمار بالا روزانه جمعه حتی به عنوان دولت روشن دستورالعمل برای ساخت و ساز معدن و صنایع خودرو شروع به بازگشت به کار در روز شنبه.

کشور ثبت بیش از 2000 نفر دوم راست, بعد, نشان می دهد شیوع آن هنوز به اوج. رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador, ماهیهای این موضوع گفت: “ما باید بیشتر مراقب باشید و نه آرامش و انضباط.”

در همین حال تلاش برای پیدا کردن روش های جدید و موثر, روش های تست جدید کروناویروس در حال حاضر شامل بهترین دوست انسان است. محققان بریتانیایی در حال راه اندازی آزمایشی برای دیدن اینکه آیا سگ می توانید با استفاده از بینی خود را برای تشخیص اینکه آیا انسان COVID-19 قبل از آنها علائم نشان می دهد.

بریتانیا وزارت بهداشت گفت: بیماری که کنترل کارشناسان به دنبال به اینکه سگ که آموزش دیده اند به خر خر کردن برخی سرطان ها و مالاریا می تواند به طور بالقوه می تواند به عنوان یک “غیر تهاجمی هشدار دهنده زود هنگام اندازه گیری” برای شناسایی coronavirus.

شش سگ از جمله labradors و کاکر فلاشينغ را آغاز کرده اند آموزش های پایه برای محاکمه.

___

پسا گزارش از بریزبن استرالیا و Gorondi از بوداپست, مجارستان. مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران از سراسر جهان کمک کرده به این داستان.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>