پس از Ralphs, کارکنان, اعتراض مواد غذایی زنجیره ای و تدریجی از “تقدیر پرداخت” برای کار را از طریق coronavirus شیوع شرکت مادر Kroger روز جمعه گفت این امر جایزه جدید یک جایزه هم به همه ساعات روز: مواد غذایی زنجیره تامین و تولید, داروخانه و مرکز تماس کارگران است.

کارکنان و اتحادیه هواداران خارج از Ralphs فروشگاه در ورمونت و 3 خیابان در صبح روز جمعه در اعتراض به تصمیم این شرکت را برای پایان دادن به $2-در هر ساعت پرداخت ضربت در روز شنبه. معترضان گفت: شرایط کاری خطرناک است که برنده آنها اضافی پرداخت نشده قابل ملاحظه ای تغییر کرده است.

مدت کوتاهی پس از اعتراض Kroger که صاحب Ralphs و چند تن دیگر به زنجیره ای مواد غذایی اعلام کرد جدید “متشکرم” جایزه 400 دلار برای کارکنان تمام وقت و 200 دلار به صورت پاره وقت کارکنان.

تبلیغات

“جدید با تشکر از شما پرداخت bookends قدردانی پرداخت برای اولین بار ارائه شده به خط مقدم همکاران برای تلاش های خود را در شروع این بیماری همه گیر در ماه مارس است. آن را نیز به شرح زیر چندین قهرمان پاداش که پرداخت شده بود در مارس تا اواسط ماه مه با همکاران خود را دریافت و پرداخت نهایی توسط مه 23,” Ralphs سخنگوی alexander sommer در بیانیه ای گفت.

جان گرانت رئیس جمهور UFCW محلی 770 که نشان دهنده بیش از 20 ، 000 خواروبار کارگران در لس آنجلس ونتورا سانتا باربارا و سان Luis اوبیسپو گفت که پاداش کافی نبود و این شرکت تغییر در دوره تلاشی بود برای “خروج از اتاق بیشتر برازنده است.”

“یک بار جایزه را منعکس نمی کند بحرانی و خطرناک کار مواد غذایی کارمندان مشغول هستند. آنها در حال نشان دادن تا یک بار گفتند در حال نشان دادن تا روز پس از روز,” او گفت:.

حدود 25 نفر جمع شده بودند برای جمعه اعتراض از جمله اعطای, او گفت:. او گفت: آن را بخشی از گسترده تر در تظاهرات توسط اتحادیه در کالیفرنیا و همچنین دیگر کشورهای غربی از جمله اورگون و کلرادو است.

تبلیغات

وجود دارد تظاهرات خارج Ralphs و Kroger متعلق به مواد غذایی 4 کمتر فروشگاه در کنگا پارک ونتورا و غرب هالیوود اعطای گفت.

Kroger نیست پاسخ به سوالات در مورد آن تصمیم گیری های مربوط به پاداش پرداخت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de