NEW ORLEANS (AP) — رستوران ها می تواند به بازگشایی در, New Orleans, شهرستان معروف برای طبخ آن, اما آنها باید رزرو و محدود کردن تعدادی از شام. خودکار و اسب مسابقه آهنگ در نیویورک می تواند رزومه مسابقات اما بدون تماشاگر.

مقامات با احتیاط کاسته بیشتر محدودیت شنبه در رستوران ها و مغازه ها و مکانهای آنها به عنوان تلاش برای راه اندازی مجدد اقتصاد بدون تحریک موج جدید کروناویروس عفونت. اما reopenings آمد با قوانین جدید طراحی شده برای جلوگیری از گسترش این بیماری نشانه های دیگری است که در این راه آشنا ناهار خوری و یا تماشای رویدادهای ورزشی بین رفته اند در حال حاضر.

کارشناسان بهداشت عمومی هشدار می دهند که این بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 88,000 مردم در آمریکا و از 300 ، 000 در سراسر جهان می تواند انتخاب کنید تا دوباره اگر اقدامات احتیاطی گرفته شده و یا مقامات حرکت بیش از حد به سرعت به مردم بازگشت به کار.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: اسب مسابقه آهنگ و واتکینز گلن خودرو بین المللی پیگیری می توانید با بازگشایی “هیچ جمعیت بدون فن.” او همچنین گفت که او می تواند تصور بازگشت از لیگ اصلی بیس بال در نیویورک, کانون ایالات متحده شیوع همچنین بدون فن.

“اگر آن کار می کند از نظر اقتصادی است که بزرگ خواهد بود,” او گفت:.

کومو اعلام کرد که ساکنان حومه Westchester و Suffolk شهرستان دو ملت های اولیه به نقاط داغ شود واجد شرایط برای اعمال جراحی الکتیو و سرپایی مراقبت از.

نیواورلئان در زمان اولین گام خود شنبه به شل محدودیت شده اند که در محل به مدت دو ماه یک روز پس از استراحت از لوئیزیانا ،

شهر محدود کردن ساختمان به 25 درصد از ظرفیت مثل بقیه دولت بلکه نیاز رستوران ها, ناخن سالن ها و دیگر کسب و کار به مشتریان با رزرو. این شهرستان دارای دربسته تعداد افراد مجاز در خانه از عبادت و سینما در کمتر از 100 است.

مراکز و فروشگاه های خرده فروشی می تواند بازگشایی اما قمار پوکر ویدئو, سرگرمی زندگی می کنند و میله ها هنوز بسته است.

برخی از رستوران ها در شهر تصمیم به تلاش بازگشایی. دیگران برنامه ریزی شده به چوب به takeout یا بسته ماندن همه با هم.

کرک Estopinal یکی از صاحبان عصا & جدول در سه ماهه برنامه ریزی شده برای باز کردن شنبه. مهمانان قرار است به سفارش مواد غذایی خود را هنگامی که آنها رزرو آنلاین و خواسته به پوشیدن ماسک. تمیز کردن خواهد بود شدت و حمام پس از هر استفاده تمیز.

“ما در حال رفتن به دادگاه اجرای آنچه در آن است به عمل در حالت عادی,” او گفت:. “ما به دنبال در یک رستوران تجربه است که تقریبا لمسی کمتر برای مهمانان ما.”

جنیفر Weishaupt مدیر اجرایی روبی دمپایی کافه گفت: این شرکت بازگشایی در New Orleans, Metairie و باتون روژ. کسب و کار بود و نه به عنوان مشغول به عنوان پیش بینی احتمالا به دلیل آب و هوای بد.

“ما تا به حال برخی از مردمی ایستاده در خط قبل از ما باز و در ساعت 8 صبح بود که واقعا بزرگ” Weishaupt گفت.

“ما با احتیاط خوش بینانه,” او اضافه شده است. “ما تا به حال یک جریان ثابت از مشتریان ما دیده ایم بسیاری از به طور منظم و آن را خوب است برای ارتباط مجدد با آنها.”

مراحل مشابه صورت گرفت در سراسر جهان به عنوان عفونت کاهش در بسیاری از شهرها و کشورها.

استرالیا رفت و به خوردن غذا برای اولین بار در هفته شنبه اما بازگشایی رستوران ها و میخانه ها و کافه ها آمد با یک هشدار: آن بیش از حد نیست.

“پیام بله قدردانی از همه تلاش های قدر این فرصت به انتشار برخی از این اقدامات اما اجازه دهید یک حزب اجازه نمی رفتن به شهر” گفت: تونی Bartone, رئیس جمهور استرالیا, انجمن پزشکی.

بسیاری از رستوران ها محدود به 10 مشتریان در یک زمان و Bartone گفت: مردم باید با حفظ فاصله اجتماعی دنبال سرفه آداب شستن دست های خود را به طور منظم و دور ماندن از دیگران اگر آنها بیمار هستند.

در نیوزیلند حتی نخست وزیر Jacinda protocol wine studio و نامزدش Clarke Gayford شد در ابتدا تبدیل به دور و برای صبحانه یک رستوران در شهر ولینگتون به دلیل آن بود بیش از حد کامل تحت coronavirus دستورالعمل.

وجود دارد یک پایان خوش: نقطه رهایی و کارکنان تعقیب پایین خیابان به تماس های زن و شوهر به عقب.

ایتالیا به صنعت گردشگری متمرکز شده است بصورتی پایدار و محکم در ژوئن 3, زمانی که هر دو منطقه ای و بین المللی مرزهای بازگشایی اجازه می دهد چشم انداز اول از گردشگران از اروپا برای اولین بار مستند رفت و به جای در اوایل ماه مارس. گردشگری متکی به ونیز اشغال این شهر 50,000 تخت های هتل دارای ماند در حدود صفر بوده است.

“ونیز زندگی می کند, گردشگری, دوره گفت:” کلودیو Scarpa, سر, شهر, هتل, انجمن. “همه ساختارهای اقتصادی است که کار در این شهرستان از جمله پورت ها وابسته به گردشگری است.”

فرانسه نیز محتاط بودن و خواستار هماهنگ اروپایی تلاش در باز کردن. در همان زمان مقامات فرانسوی می تواند در تصمیم گیری “است که از فرانسه” در مورد کشور “که در آن ویروس است که هنوز هم فعال” وزیر کشور کریستف Castaner گفت شنبه.

به عنوان صدها نفر از سواحل بازگشایی Castaner هشدار داد که دولت دریغ نکنید به آنها نزدیک دوباره اگر قوانین رعایت نمی از جمله ممنوعیت آفتاب.

مقامات محلی متهم شدند با تصمیم گیری که سواحل بازگشایی خواهد به عنوان بخشی از یک مبهوت طرح برای پایان دادن دقیق دو ماه مستند آغاز شد که 17 مارس است. تحت قوانین beachgoers می توانید شیب را اما نمی تواند غیر روحانی در آفتاب و یا پیک نیک در شن و ماسه. اجتماعی فاصله قوانین باید حفظ شود و گروه ها باید محدود به 10 نفر.

“این ویروس هنوز وجود دارد” Castaner گفت. “آن حرکت می کند در اطراف ما با حرکات.”

در میلان ایتالیا مالی سرمایه 3,400 رستوران های برنامه ریزی شده برای باز کردن دوشنبه همراه با 4,800 میله از 2900 آرایشگری 2,200 فروشگاه های لباس و 700 مغازه ها کفش.

“پس از یک دوره طولانی در خانه ما همه می خواهم به بیرون بروید و یک قهوه خوب در یک نوار خوردن پیتزا در پیتزا فروشی, خرید یک جفت شلوار جین و یا رفتن به آرایشگری” میلان شهردار جوزپه سالا گفت: روز شنبه در یک Facebook تصویری.

بسیاری از صاحبان رستوران شکایت کرده است که قوانین جدید برای بازگشایی شد و معلوم نیست که کل بخش — از جمله تامین کنندگان و تولید کنندگان مواد غذایی — درد و رنج بود. اعتراض ده ها تن خارج میلان اصلی ایستگاه قطار و خواستار لغو مالیات و کمک بیشتر.

در بریتانیا مقامات و گردشگری تخته دلسردی مردم از بازدید از نقاط توریستی محبوب مانند سواحل و یا کشور پارک — اولین تعطیلات آخر هفته پس از مستند قوانین کاسته شد در انگلستان است. قوانین سختگیرانه تر در محل باقی می ماند در دیگر نقاط انگلستان و زبان انگلیسی daytrippers هشدار داده شده است در برابر عبور به اسکاتلند و ولز است.

در اسپانیا نخست وزیر پدرو سانچز گفت: او از مجلس برای آنچه که او امیدوار خواهد بود که آخرین تمدید وضعیت اضطراری کشور برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس تا حدود اواخر ماه ژوئن.

اسپانیا به آرامی پوسته پوسته شدن سلول اقدامات, اما صنعت گردشگری که حساب برای 12 درصد از تولید ناخالص داخلی به نظر می رسد به از دست دادن آن را مهم فصل تابستان است.

“اسپانیا نیازهای گردشگری” سانچز گفت شنبه. “اما گردشگری نیاز به امنیت. به آن نیاز دارد سلامت را تضمین می کند.”

___

چستر گزارش از Albany, New York. مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران از سراسر جهان کمک کرده به این داستان.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de