برلین (AP) — Erling Haaland گل بوندسلیگا اولین هدف در بیش از دو ماه و پس از آن جشن گرفته می شود.

به تنهایی.

19 ساله بوروسیا دورتموند هم تیمی های دور ماندند و آگاه از سخت اقدامات بهداشتی در میان بیماری همه گیر کوروناویروس به آلمان فصل فوتبال از سر گرفته و در شرایط بی سابقه ای در روز شنبه.

دورتموند را شکست داد و شالکه 4-0 در دربی روهر به بازی می شود در خالی ورزشگاه. تماس و فریاد از کادر مربیگری و بازیکنان و ضربه از مقادیر توپ لگد, برای چندمین بار در اطراف عمدتا خالی از سکنه می ایستد.

بازیکنان هشدار داده شده بود به نگه داشتن احساسات خود را در چک و به دست برداشتن از تف کردن ، دست دادن و بغل کردن در یک بازی کاملا تماشا بقیه فوتبال جهان, امید به راه اندازی مجدد خود را در لیگ.

Haaland خود را جشن گرفتند باز کردن هدف با مهار رقص به عنوان هم تیمی های خود عقب ماند.

“این سخت” هافبک جولیان برانت گفت. “اما این راهی است که آن را در حال حاضر. ما سعی کنید به چوب به قوانین است.”

Brandt راه اندازی Raphaël Guerreiro قبل از شکستن و Thorgan خطر پس از آن. خطر جشن تنهایی در مقابل ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک جنوبی تراس که در آن به طور معمول باشگاه های زرد “دیوار” تقریبا 25,000 ملتهب طرفداران خواهد بود.

Haaland راه اندازی Guerreiro به مهر و موم به عنوان نتیجه دورتموند برش شکاف در رهبر بایرن مونیخ به یک نقطه. بایرن است که با توجه به بازی در یونیون برلین در روز یکشنبه.

تیم کارکنان و بازیکنان که نمی, شروع, عینک, ماسک. جایگزین در زمان مواضع خود را در غرفه به جای در کنار زمین به عنوان مرسوم در حالی که توپ و صندلی ضد عفونی شد.

قبل از بازی در تلویزیون مصاحبه صورت گرفت و با قطب برگزاری میکروفن و شرکت کنندگان خود را حفظ فاصله.

“این کاملا سورئال” دورتموند اجرایی هانس یواخیم Watzke گفت: آسمان تلویزیون است. “من به دریافت پیام از سراسر جهان در چند ساعت که همه در حال تماشای و سپس شما را از طریق شهرستان و وجود دارد هیچ چیز در جریان است.”

در دیگر بازی های شنبه: هرتا برلین برنده 3-0 در Hoffenheim در مربی Bruno Labbadia اولین بازی در شارژ; فرایبورگ به خود جلب کرد در لایپزیگ 1-1; پادربورن به خود جلب کرد در فورتونا دوسلدورف 0-0; و وولفسبورگ 2-1 برنده در آوگسبورگ که در آن خانه سمت مربی جدید Heiko Herrlich مجبور شد به پخش از غرفه پس از شکستن قرنطینه برای خرید لوازم آرایش. Herrlich تنها بازگشت و پس از دو تست منفی برای ویروس.

جشن شد خاموش در طول تنها با هرتا بازیکنان ظاهر می شود به حد خود تجاوز خواستار خویشتن داری.

آنها اولین بازی به بازی در لیگ پس از 11 مارس. اینتراخت فرانکفورت بود و با توجه به میزبان Borussia Mönchengladbach بعد.

در اوایل روز شنبه بخش دوم از سر گرفته و با چهار بازی نیز بدون طرفداران در حال حاضر و در میان سخت فاصله گرفته است.

کره جنوبی هافبک لی جائه سونگ به ثمر رساند بخش اول هدف برای گاوهای کیل در یک تساوی 2-2 در یاهن رگنسبورگ. او جشن با دادن هم تیمی مشت ضربه.

هدف این جشن در دیگر بازی نیز مشخص شده توسط ضربه مشت و آرنج به آرنج دست زدن.

بازی مقامات مشتاق بودند به راه اندازی مجدد این کشور به دو بخش با چند باشگاه از جمله شالکه در مواجهه با مشکلات شدید مالی به دلیل تعلیق در بازی.

متعدد نظرسنجی نشان داد رشد اکثریت در آلمان بودند و در برابر از سرگیری لیگ. طرفداران نیز انتقادی از بازی بدون هواداران حاضر.

“فوتبال بدون هواداران هیچ چیز” خواندن یک بیانیه مشترک از چندین بایرن مونیخ فن گروه پس از لیگ تصمیم گرفت در مارس 7 را از سر گرفت.

ادکلن طرفداران متهم به مقامات روز شنبه از اولویت پول بیش از سلامت مردم است. یک بنر در آوگسبورگ را در بازی برابر ولفسبورگ گفت: “فوتبال را برای زنده ماندن کسب و کار خود و بیمار است!”

وجود دارد انتقاد بیش از حد از بازیکنان.

Karlsruher SC هافبک مارک لورنز گفت: نمایشگاه اختصاص Neueste Nachrichten روزنامه که در لیگ تا به حال در نظر گرفته نمی سلامت بازیکنان “در همه” در عجله خود را به عقب بر گردیم. او هشدار داد از خستگی منجر به آسیب های جدی.

بازیکنان و کادر قرار گرفته اند به طور منظم تست برای COVID-19. وجود دارد سه مورد در یافت کلن, در حالی که دوم-بخش دینامو درسدن دستور داده شد به 14 روز از قرنطینه پس از دو بیشتر موارد آورده خود را در مجموع به سه شنبه گذشته. درسدن آلمان بازی برابر هانوفر روز یکشنبه نامیده می شد و این تیم نمی تواند قطار در طول دوره قرنطینه.

___

بیشتر AP فوتبال: https://apnews.com/Soccer و https://twitter.com/AP_Sports

___

Ciarán فاهی در توییتر https://twitter.com/cfaheyAP

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de