زمانی که سالن رستوران ها و کافه ها مجاز به بازگشایی جنوبی برادوی را کاملا چند ارواح.

در حال حاضر 3 پادشاهان میخانه و La Cour اعلام کرده اند که آنها در حال بسته شدن است. حتی قبل از همه گیر نقاط مورد علاقه از معروف پیتزا به Gildar گالری به حال تعطیل. صاحبان کسب و کار در نوار طولانی در مورد شکایت آسمان-اجاره بالا و چالشهای کسب و کار در یک محله که به سرعت در حال gentrified…و در حال حاضر همه چیز در حال بدتر.

در طول خاموش کردن اگر شما راه می رفت و در امتداد خیابان به دنبال سوار کردن ساختمان ها و بار شکوفایی رستوران تنزل به انجام takeout تنها شما احتمالا دیده می شود برخی از ارواح خود را — روحیه شادتر از زمانی که این شهر غنی از هنر و فرهنگ, موسیقی, مواد غذایی و جامعه است. ارواح از فقط چند ماه پیش.

Sputnik یکی از آن نقاط است که ایجاد بار خوب است که معطل در خاطرات ما و ما امیدواریم که ما می تواند بیشتر وجود دارد به زودی. در حالی که نوار/رستوران/پاتوق در 3 جنوبی برادوی با موفقیت منتقل شده به بایگانی اطلاعات در طول اقامت در خانه بسته و دیرین مشتریان همچنان به سفارش غذا از نوار خالی است.

ترور Liebler یک متصدی بار که همچنین سرپرستی هنر را نشان می دهد در Sputnik نتواند نوار صحنه آنقدر که او ایجاد یک نصب و راه اندازی یاد آنها.

“نصب و راه اندازی شد و با الهام از خستگی عمدتا” او می گوید. “من تا به حال یک فرد وسواس با ارواح در حالی که برای, اما اغلب آن را نگه داشته به نقاشی و نقاشی. یک همکار مادلین و من طوفان مغزی یک بعد از ظهر و زمانی که این ایده تا ظهور. برخورد با یک بیت از تنهایی و سودا از قرنطینه به نظر می رسید مناسب برای آوردن این احساسات به زندگی است.”

These ghosts remember better times.گسترش

این ارواح به یاد داشته باشید بار بهتر است.

ترور Liebler

با هم, آنها آمد تا با ایده از ارواح که به نمایندگی از هنرمندان و دیگران که پس از پر Sputnik. “ما ساخته شده زندگی به اندازه ارواح به نشستن در نوار و در غرفه رفتار به عنوان اگر آنها ما مشتریان عادی, شب,” او توضیح می دهد. “وجود دارد عاشقان gamblers, loners و بیشتر. هر یک شبح می گوید یک داستان را برای بیننده به تصمیم گیری آنچه که داستان است.”

اگر شما نشان می دهد تا برای بایگانی اطلاعات شما قادر خواهید بود برای دیدن ارواح از طریق ویندوز.

Liebler دیده می شود بسیاری از دنور در طول ده سال در شهر صحنه فرهنگی در Sputnik شد بخش بزرگی از زندگی خود را. او نمی خواهید به آن را ببینید و یا بقیه جنوبی برادوی ناپدید می شوند.

“من احساس می کنم مثل من و زندگی صد مختلف زندگی از من اینجا بوده است,” او توضیح می دهد. “من شده است در گروههای کمک به ایجاد برف , مجله, نقاشی, چند نقاشی های دیواری در اطراف شهر که در نوع خود از مسائل است. هنر در برخی از شکل یا فرم همواره ثابت است. من عهد بوق و ترتیب در Sputnik برای حدود ده سال در حال حاضر, و من می خواهم هر چه زودتر من ملحق شبح جوانه در نوار از ترک این کار است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de