Coronavirus شیوع می تواند درسی برای دانشکده مجازی

آنچه که احتمالا می تواند بیشتر آموزشی برای یک نوجوان از زندگی از طریق یک بیماری همه گیر?

در یک دنیای ایده آل, اگر من یک دبیرستان به عنوان به زودی به عنوان کلاس رفت مجازی, من می خواهم که زندگی در حال حاضر خود کتاب درسی.

من می خواهم که تا به حال دانش آموزان بررسی همه گیر دولت و سیاست همه گیر اقتصاد همه گیر روانشناسی. من می خواهم که تا به حال آنها را پس از شیوع این ویروس در کلاس های علوم, تجزیه آماری مدل در کلاس ریاضی, جمع آوری تاریخ شفاهی و مستند روزانه جزئیات این بار عجیب و غریب به عنوان راهی برای تبدیل مطالعه تاریخ به چیزی زندگی و تنفس و فوری.

من هم در حال غرق آماده خواندن لیست و تا به حال سابقه دانش آموزان به عنوان خوانده شده تا در سال 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی و هر کلاس زبان انگلیسی بخوانید آلبرت کامو’ “طاعون.” (من خواندن آن را در حال حاضر برای کتاب من ، آن را نمی تواند بیشتر مرتبط است.)

تبلیغات

همه دانش آموزان من خواهد بود پرسید: برای نگه داشتن همه گیر مجلات از این روز — که آنها نمی توانند به دیدن دوستان خود را و آنها گیر در خانه با پدر و مادر و خواهر و برادر و ساعت به نظر می رسد کشش طولانی تر و حتی معمول پیام کوتاه کسل کننده می شود.

آنها می خواسته می شود را امتحان کنید برای ثبت به عنوان وضوح که ممکن است خود را در تجربیات و احساسات هر چند کوچک به طوری که آنها می توانید بعد از احضار تا دقیقا چگونه این زمان احساس می شود.

هر دانش آموز نیز می خواسته می شود که برای مصاحبه با پدربزرگ و مادربزرگ و همسایگان محلی مغازه داران و کارگران خط مقدم آنچه که در مورد این بیماری همه گیر است برای آنها.

این ها همه می تواند انجام شود با خیال راحت از طریق تلفن. این امر می تواند یک منبع برای مورخان آینده. این امر کمک به ساخت دانش آموزان مهارت های ارتباطی. و در یک حس عمیق تر از آن خواهد ساخت درک خود را از چگونه عمیقا همه گیر است تحت تاثیر دیگران — و چرا از آن مهم است حتی اگر شما احساس می کنید رویین تن را اندازه گیری ایمنی برای کمک به حفاظت از آنها.

تبلیغات

من شروع به فکر کردن در این مورد یک ماه پیش زمانی که من برای اولین بار شنیده ام از یک متفکر 16 ساله به نام میرا Kwon یک کاربر در مرلبروق مدرسه بود که فقط پس از آن راه اندازی یک داوطلب تحویل-هزینه-سرویس رایگان به مواد غذایی را به همسر و ضعف سيستم ايمنی مردم است.

تا به حال برابر شده است در حالت عادی میرا هنگامی که ما برای اولین بار صحبت کرد را فقط صرف شکستن بهار در یک تور ساحل شرق و کالج ها. به جای او شده است می خواهم در صفحه اصلی و حوصله و به دنبال چیزی — هر چیزی جالب را انجام دهید که خاله اش فرستاده او یک داستان در مورد Zoomers به Boomers ارائه خدمات آغاز شده توسط سانتا باربارا دانش آموزان دبیرستانی. میرا تلفن را برداشت و به زودی پس از توافق برای باز کردن لس آنجلس شعبه دارد.

او تا به حال هیچ ایده چه چیزی یک تعهد بزرگ است که خواهد بود و یا چه مقدار از او می خواهم که به شکل آن را به کار.

عضویت در خبرنامه

دریافت رایگان ما Coronavirus امروز عضویت در خبرنامه

برای ثبت نام در, آخرین اخبار و بهترین داستان های و معنی آنها را برای شما به همراه پاسخ به پرسش های شما.

شما گاهی اوقات ممکن است دریافت محتوای تبلیغاتی از لس آنجلس تایمز.

تبلیغات

خدمات اجتماعی توسط راه خواهد نقش مرکزی در ایده آل من coronavirus دوران مدرسه. من بلوک کردن برای آن زمان و از هر دانش آموز به ارتکاب به یک مفید پروژه — آیا توان ساخت ماسک و یا رسیدن طریق تلفن و چت با مردم زندگی می کنند به تنهایی و یا با استفاده از خود اجتماعی-مهارت های رسانه ای به crowdfund برای کسانی که در نیاز بزرگ است.

برای هفته ها در حال حاضر در ساعات مدرسه میرا شده است خیره در روی صفحه نمایش کامپیوتر, تماشای معلمان خود را سعی کنید به همان پوشش زمین آنها را تحت پوشش قبل از همه گیر. او مورد مطالعه برای آزمون تعیین سطح پیشرفته و به تازگی آغاز شده به آنها را فقط به عنوان او انجام داده اند قبل از اینکه آنها در حال حاضر آنلاین.

اما کسانی که تجربه گرفتن — و من اعتقاد دارم که آموزش و کمک به او — به مراتب کمتر در این لحظه از او همیشه در حال رشد فوق تلاش است که به طور مداوم دست جدید خود را در جهان واقعی چالش است.

او تا به حال به آمده تا با یک مدل برای کمک به مردم که نمی شامل قرار دادن یا خودش و یا آنها را در معرض خطر که به معنای یادگیری همه چیز در مورد چگونه برای پاکسازی صحیح و چگونه به پوشیدن ماسک و دستکش و آنها را با خیال راحت. او تا به حال برای جذب دوستان و شکل به تعامل آنها با یادگیری به نماینده و توانمند سازی آنها را در نقش مستقل در این پروژه است.

تبلیغات

او و دو کلید همکلاسی — Lexi Gluck که شد مدیر امور مالی و Sadie ویل که در ارتباطات — تا به حال برای پیدا کردن راه هایی برای جذب دانش آموزان دیگر از دولتی و خصوصی و مدارس سراسر شهرستان. آنها تا به حال به یاد بگیرند که چگونه به راه اندازی و تحویل برنامه و فاکتورها و پرداخت و چگونه به مردم اجازه می دانم که خدمات خود را وجود با تماس با رادیو شوراهای محله کلیساها و کنیسه.

میرا می دانستم که او نمی خواست او را داوطلبان مصرف روزانه خطرات بزرگ در سوپر مارکت ها. او می خواست به جای دستورات است که می تواند بسته بندی شده در پیشبرد. بنابراین او ساخته شده و تماس های سرد تا زمانی که او در بر داشت در مزرعه تولید تازه در اصلی بازار کشاورزان بود که مایل به ایجاد استاندارد assortments از سبزیجات و میوه ها به صورت امن وانت.

سپس افرادی که دستور قرار می گیرد شروع به درخواست برای چیزهای دیگر پس از او ساخته شده و تماس های سرد دوباره به بسیاری از کسب و کارهای کوچک به فرم بیشتر مشارکت. او رسیده و بیش از حد به دفتر مرکزی اصلی بازار کشاورزان است که او در تماس با مغازه دیگر. و هنگامی که او در بر داشت افرادی که نمی تواند پرداخت هزینه برای خود مواد غذایی او در ارتباط با یک سازمان غیر انتفاعی برای کمک به ارائه وعده های غذایی رایگان.

تبلیغات

او آزمایشی در ابتدا او گفت: “در مورد نزدیک شدن به غریبه ها. هنگامی که یک فرد به او تحویل داده شده در اوایل روز با انتقاد او (که اتفاق افتاده فقط یک بار دیگر پس از او به نام پدر و مادر او می لرزید. او را سخت تر در حال حاضر او به من گفت: از تجربه.

روز چهارشنبه بعد از ظهر از یک فاصله امن من به تماشای میرا پر تحویل در بازار است. مغازه داران استقبال او به گرمی. او با اطمینان و کارآمد نقل مکان کرد و از غرفه به غرفه چیدن ریواس و پرتقال و سیب و آلو و بادام از محصولات تازه نوزاد عقب, دنده از هانتینگتون گوشت & سوسیس و شیر و کوکی ها را از موسیو مارسل تازه boysenberry از پای Du-par است.

روز دیگر او در زمان تحویل سفارش از مریم ناوارو معلول زن در اواخر 70s گفت که میرا است که آن را سخت برای او به راه رفتن و او را از ترس به بیرون رفتن و که او می خواهم زندگی را برای حداقل یک هفته در بلغور جو دوسر خشک و میوه و سوپ کمپبل و saltines. همسایه گفته بود او در مورد میرا خدمات. او راحت است.

تبلیغات

میرا او به ارمغان آورد کباب مرغ و میوه های تازه و سبزیجات از او خواسته به عنوان به خوبی به عنوان افزودنی — شکلات تراشه کوکی ها پخته با خواهر کوچک, سالاد پر کردن از مادر او است.

“این احساس کریسمس” ناوارو به من گفت از تحویل. “من هنوز هم درخشان از مهربانی.”

یک سال پیش میرا مبتنی بود برای پرتاب سه حزب که پدر و مادر او دور بودند. او فکر اتصالات در اهمیت.

در حال حاضر او می داند که چیزهای دیگر مانند کمک به کسانی که نیاز به ماده خیلی بیشتر.

تبلیغات

“من فکر می کنم بسیاری از مردم جدا هستند و ما جدا شده اند بیش از حد” او گفت: از تیم نوجوانان داوطلبان. “پس از آن واقعا مفید هم برای آنها و هم برای ما به برخی از تعامل است. من فکر می کنم که آنچه را که معنی دار به ما قادر به به روز کسی را.”

این چیزی است که او در مدرسه آموخته اند.

من می دانم که بسیاری از معلمان شده اند و خلاق در طول این زمان. من دوست دارم به شنیدن داستان خود را. من هم درک می کنم که برنامههای درسی و مورد نیاز تمایل به بصورتی پایدار و محکم مجموعه به خصوص در نمرات بالاتر — زمانی که هدف این است که بچه ها به کالج.

اما اگر این بحران ادامه می دهد و به یک مدرسه جدید سال آن را به عنوان به احتمال زیاد به انجام, من امیدوارم که مدارس خواهد شد بسیار بیشتر از سلتنج چه آنها همیشه باید آموخت به صاف فرمت آنلاین.

من امیدوارم که آنها را ببینید قدرت آموزشی آموزش در مورد این زمان.

تبلیغات

چون اگر لازم بود یک تعلیم لحظه آن را در حال حاضر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de