کره ای Dalgona قهوه شوق بازدید دنور

اگر یکی از نوشیدنی (به غیر از تاج آبجو) ساخته شده است که یک نام برای خود را به عنوان نوشیدنی از بیماری همه گیر آن dalgona قهوه. چه آغاز شده به عنوان یک روند در کره جنوبی طی اجتماعی-فاصله مقررات به سرعت در زمان خاموش در Tik Tok و دیگر شبکه های اجتماعی-رسانه ای نرم افزار. این مواد به اندازه کافی ساده است: قهوه و شکر و آب گرم— اگر چه این روش از تبدیل آن به یک دسر-مانند شلاق باعث می شود آن را مشکل تر از شما می خواهم فکر می کنم. شما می توانید با عضویت در #dalgonacoffeechallenge با تلاش به آن را به خودتان و یا پیدا کردن آن را در چند دنور موسسات.

اکثر dalgona دستور العمل های تماس برای مساوی از هر یک از این سه مواد تشکیل دهنده, بنابراین شما در حال مخلوط کردن در مورد دو اونس مایع عمل شلاق توسط دست (روش ارجح از آنلاین کارشناسان) خسته کننده. با استفاده از یک ماهوت پاک کن زدن بازده نتایج پس از حدود ده دقیقه شدید, whipping — اگر شما خوش شانس هستید. اما اگر شما را به تحت تاثیر قرار دادن برقی شخص برتر از اقران برطرف روند. بعد از شلاق مخلوط بالا شیر سرد (لبنی و غیر لبنی) را با dalgona. برخی از شرکت کنندگان چالش برای انتخاب قهوه داغ اما چربی طول می کشد و طعم بهتر بیش از یک سرد و یا سرد و مایع. نتیجه یک شیرین مانند عطر و طعم تافی که به تدریج در ترکیب با شیر به خامه قهوه نوشیدن.

پس از این ایده برای dalgona ظهور در قرنطینه این پدیده شده است بیشتر از یک خانه-آشپزخانه پروژه, اما میزان تلاش معمولا بیشتر پاداش. خوشبختانه چندین محلی کافی شاپ گرفتار شده اند به روند: هر دو هادسون تپه و میانی دولت قهوه اضافه شده خامه معجون به منوهای خود را پس از تکمیل دستور العمل و روش.

میانی دولت رو به مسنجر-قهوه بازی سه سال پیش تا غرب دنور سرخ و فروشگاه دسترسی به تامین بخش عمده ای از dalgona اصلی تشکیل دهنده. صاحب جی DeRose می گوید که او نیز تا به حال یک عنصر کلیدی دیگر: “ما تا به حال زمان برای آزمایش.”

DeRose می گوید او سعی کرد نزدیک به پنجاه dalgonas استخوانی قبل از آن است. بعد از افزایش سرعت او فرود در یک دستور نیست که دقیقا به دنبال “مساوی” حکومت و enlists کمک از یک همزن برقی برای سرعت بخشیدن به روند.

در علاوه بر این به dalgona میانه دولت اضافه کرده است اسپرسو میلک شیک و سرد-دم میلک شیک به آن منو را آغاز کرده است و کنسرو سرد دم. این شرکت شعار “لذت ببرید. دم کردن قهوه” است که هنوز هم هدایت DeRose و تیم خود را از طریق دشوار COVID عصر. “بسیاری از جدیت دقیقا نمی از دست رفته, اما من فکر می کنم مردم شروع به آمدن و [قهوه] کمی کمتر جدی — از جمله خود من,” او اشاره می کند.

در اینجا برخی از راهنمایی و ترفندها از میانه دولت اگر شما تصمیم به خود را dalgona:

— DeRose ادعا می کند شما می توانید طعم و مزه تفاوت در کیفیت بین, قهوه فوری, بنابراین اگر شما در حال استفاده به تخصص قهوه را که به هنگام انتخاب یک قهوه فوری برای استفاده در پایگاه خود را. باور کنید یا نه برخی از خیلی خوب مارک های وجود دارد خارج وجود دارد.

— حل کردن قهوه فوری و شکر را در آب داغ و سپس اجازه دهید آن را سرد قبل از مخلوط کردن.

— مخلوط را نشسته در بالای یخ و شیر برای حدود پنج دقیقه قبل از آن را حل و فصل.

— وجود کلید های میانبر مانند استفاده از همزن برقی مخلوط کن بطری و یا حتی یک ماشین مخصوص مخلوط کردن, اما شما قربانی برخی از بافت خامه.

— یک ضربه فوق العاده, اضافه کردن یک قاشق چای خوری یا دو تا از نارگیل قهوه به قهوه مخلوط قبل از دستگاه های همزن.

— آماده کردن خودتان برای یک کافئین وزوز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر