آخرین: یونان باز می شود سواحل اجتماعی فاصله

آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— بریتانیا راه اندازی آزمایشی برای دیدن اگر سگ می تواند تشخیص دهد که آیا انسان باید COVID-19.

— ایتالیا کاهش محدودیت های مسافرتی در جای خود قرار داده در ماه مارس است.

— هند به برتری چین در coronavirus عفونت موارد است.

___

لندن — محققان بریتانیایی در حال راه اندازی آزمایشی برای دیدن اینکه آیا سگ می توانید با استفاده از بینی خود را برای تشخیص اینکه آیا انسان COVID-19 قبل از آنها علائم نشان می دهد.

بریتانیا وزارت بهداشت گفت: کنترل بیماری کارشناسان به دنبال به اینکه سگ که آموزش دیده اند به خر خر کردن برخی سرطان ها و مالاریا به طور بالقوه می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک “غیر تهاجمی هشدار دهنده زود هنگام اندازه گیری” برای شناسایی coronavirus.

محققان در دانشکده بهداشت لندن و طب گرمسیری و دانشگاه دورهام در حال همکاری با موسسه خیریه پزشکی, تشخیص سگ. محاکمه شدن است 500.000 پوند ($600,000) از بودجه دولت است.

شش سگ از جمله Labradors و کاکر فلاشينغ را آغاز کرده اند آموزش های پایه برای محاکمه. در فاز اولیه پژوهشگران برای جمع آوری بو نمونه از هر دو نفر مبتلا به این ویروس و کسانی که نیستند.

وزارت بهداشت می گوید: سگ خواهد شد و سپس تحت آموزش کامل استفاده از نمونه ها و تنها مستقر می شود اگر حمایت قوی شواهد علمی.

___

میلان — ده ها تن از صاحبان رستوران باید اعتراض خارج از میلان اصلی ایستگاه قطار در برابر قوانین جدید برای بازگشایی همانطور که از دوشنبه.

آنها می گویند این قوانین باقی می ماند و معلوم نیست که کل بخش — از جمله تامین کنندگان و تولید کنندگان مواد غذایی — رنج می برد.

آنها اعتراض در مقابل نشانه های خواندن: “من باز نمی شود و امروز به فردا” و خواستار لغو مالیات و بتن بیشتر کمک کند.

دولت در اوایل روز شنبه ارسال شده قوانین برای رستوران ها برای بازگشایی, از جمله یک فاصله حداقل یک متر (سه پا) بین کاربران نیاز به رزرو و حفظ سوابق برای حداقل دو هفته و یک توصیه به استفاده از ظروف یکبار مصرف و یا منوها الکترونیکی است که می توان به عنوان خوانده شده بر روی دستگاه های شخصی. آن را نیز توصیه می کند اما نیازی به در نظر گرفتن درجه حرارت از شام به عنوان آنها می رسند.

در ایتالیا مالی سرمایه 3,400 رستوران برنامه ریزی برای باز کردن دوشنبه همراه با 4,800 میله از 2900 آرایشگری 2,200 فروشگاه های لباس و 700 مغازه ها کفش.

___

کراچی پاکستان — اولین پاکستان COVID-19 بیمار که تحت درمان در یک بیمارستان با خون اهدا شده از یک مرد که جان سالم به این بیماری به طور کامل بهبود یافتند.

بیمار تحت درمان در یک بیمارستان در این کشور جنوب استان سند.

چند COVID-19 بيمار در حال حاضر تحت پلاسما درمانی پس از آنکه مقامات مجاز 350 بیماران تحت یک کارآزمایی بالینی در سراسر کشور است.

یک پاکستانی دکتر که درمان بیمار خواست کسانی که شکست coronavirus برای اهدای خون برای درمان است که با استفاده از پلاسما از افرادی که برای کمک به بهبود بیماران به طور جدی بیمار.

توسعه می آید که پاکستان گزارش 31 بیشتر مرگ و میر ناشی از کوروناویروس بالا بردن ویروس های مربوط به مرگ و میر به 834.

پاکستان 38,799 مورد تأیید و افزایش عفونت نیز همزمان با رشد تعداد روزانه تست های انجام شده در این کشور از 220 میلیون نفر است.

___

رم — دولت ایتالیا است که کاهش سفر از محدودیت های اعمال شده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اجازه می دهد مردم را به حرکت آزادانه در داخل منطقه ای که در آن زندگی می کنند و از دوشنبه و بین مناطق شروع ژوئن 3.

فرمان دولت اعلام کرد در اوایل روز شنبه نیز اجازه مسافرت های بین المللی و از ایتالیا از ژوئن 3.

ایتالیا تحمیل سراسر کشور مستند قوانین در اوایل ماه مارس و پس از آن تبدیل به اولین کشور خارج از آسیا با عمده شیوع کروناویروس. بیش از 31,000 مردم ترک ایتالیا با کمترین تلفات پس از ایالات متحده و بریتانیا. اما دولت به رهبری برتر جوزپه کونته به تدریج بازگشایی این کشور به عنوان نرخ عفونت و مرگ و میر کاهش یافته است.

اجتماعی فاصله قوانین در حال اجرا در این بخش از اقتصاد که دوباره باز شده اند از جمله کارخانه ها و برخی از کسب و کار. مدارس بسته باقی می ماند و جمعیت مجاز نیست هر چند مردم خواهد بود و مجاز به شرکت در جرم در کلیساها با برخی از محدودیت ها شروع هفته آینده.

___

دهلی نو — هند coronavirus عفونت موارد پیشی گرفتن چین با وزارت بهداشت در روز شنبه گزارش سنبله به 85,940 موارد با 2,752 مرگ و میر.

در مجموع چین گزارش کرده است 4,633 مرگ و میر در میان 82,933 موارد پس از این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در اواخر سال گذشته در مرکز شهر ووهان.

بدترین ضربه هندی متحده ماهاراشترا با 29,100 موارد تامیل نادو 10,108 گجرات 9,931 و دهلی نو 8,895.

نارندرا نخست وزیر دولت است که با توجه به اعلام این آخر هفته تصمیم گیری که آیا برای گسترش 54 روز مستند. اوایل این ماه آن آغاز شده و به تدریج کاهش محدودیت های اعمال شده برای از سرگیری فعالیت های اقتصادی با اجازه دادن به محله مغازه ها به بازگشایی و تولید و کشاورزی را از سر گرفت. آن را نیز از سر گرفته شده است محدود قطار خدمات در سراسر کشور برای کمک به رشته کارگران مهاجر دانش آموزان و گردشگران است.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>