آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— نخست وزیر اسپانیا خواهان تمدید وضعیت اضطراری در 1 ماه.

— نپال گزارش برای اولین بار تایید کرد coronavirus مرگ است.

— بریتانیا راه اندازی آزمایشی برای سگ به خر خر کردن انسان با COVID-19.

— ایتالیا کاهش محدودیت های مسافرتی در محل پس از مارس.

___

کاتماندو, نپال, نپال گزارش اول خود را تایید coronavirus مرگ است.

وزارت بهداشت می گوید: یک مادر بیمار و درگذشت پنج شنبه در یک بیمارستان در نزدیکی کاتماندو. بیمارستان نتايج نشان داد او آزمایش مثبت برای ویروس.

29 سال داده بود تولد در 8 مه در کاتماندو و به خانه بازگشت. او را به یک بیمارستان پس از قطع بیمار است. مقامات مهر و موم شده بیمارستان او ایجاد کرد و در حال تماس با مردم او را ملاقات کرد در چند روز گذشته.

نپال 281 تایید coronavirus موارد است. یک مستند در مارس 24 تمدید شده است و چندین بار برنامه ریزی شده برای پایان دادن به یکشنبه.

تمام پروازها و حمل و نقل زمینی متوقف شده اند و مردم در حال ممنوع از خروج از خانه خود را. تمام مدارس و بسیاری از بازارها تعطیل هستند.

___

آتن, یونان, یونانی مقامات اعلام کرده اند دو جدید و میر ناشی از COVID-19 بیش از 24 ساعت گذشته, آوردن مجموع 162.

وجود دارد و نه جدید تایید موارد با کل در 2,819.

آرامش اقدامات قرنطینه ادامه داد: روز شنبه با 515 سازمان سواحل باز در سراسر کشور در میان یک موج گرما با درجه حرارت نزدیک شدن به 100 درجه است. روز دوشنبه مردم را مجاز به سفر به تمام مقصد در سرزمین اصلی یونان و جزیره کرت.

مقامات بهداشتی تایید شده اند باز کردن کافه ها و رستوران ها در مه 25.

___

بوداپست مجارستان — مجارستان دولت می گوید coronavirus محدودیت را به تدریج آسانسور در بوداپست شروع هفته آینده.

به دلیل عفونت های بیشتری پایتخت مسیرهای پیاده روی بقیه کشور که در آن محدودیت بودند کاسته ممکن است 4.

در بوداپست تمام فروشگاه ها را اجازه داده شود باز از دوشنبه هر چند استفاده از ماسک یا روسری باقی خواهد ماند اجباری در فروشگاه ها و در حمل و نقل عمومی.

بین ساعت 9 صبح و ظهر فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها ادامه خواهد داد برای به خدمت تنها کسانی که بیش از 65. پارک و زمین بازی باز خواهد شد همراه با باغ وحش بوداپست و استخر در فضای باز. رستوران می تواند در خدمت مشتریان تنها در خارج از منزل در تراس و یا در باغ.

در حالی که دانشگاه ها را مجاز به باز کردن روز شنبه مدارس در سراسر کشور بسته باقی می ماند.

مجارستان ثبت شده 3,473 coronavirus موارد و 448 مرگ و میر.

___

پیشاور پاکستان — پاکستان بازگشایی آن دو کلید گذرگاه های مرزی با افغانستان اجازه می دهد تا برای تجارت و رفت و آمد مردم بین دو کشور.

اعلام می آید و حدود شش هفته پس از دولت بسته مرز با افغانستان و ایران به کمک شامل گسترش coronavirus. تا کنون هیچ تصمیم گیری شده است به بازگشایی مرز با ایران است که ضربه سخت توسط ویروس.

دولت می گوید کسانی که سفر بین پاکستان و افغانستان باید به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل.

پاکستان گزارش 31 مرگ و میر بیشتر از coronavirus شنبه, بالا بردن ویروس و میر مربوط به 834.

پاکستان تقریبا 39,000 موارد تایید شده.

___

کلمبوس, اوهایو اوهایو سیستم زندان به از سرگیری برنامه های پذیرش زندانیان از زندان شهرستان خود را آغاز زندان خانگی یک تمرین به حالت تعلیق در طول coronavirus همه گیر برای کاهش ازدحام بیش از حد.

روز دوشنبه دولت را تا 50 زندانیان یک روز در تادیبی مرکز پذیرش در مرکز اوهایو. مقامات برگزار خواهد شد زندانیان حداقل 35 روز قبل از انتقال آنها به امکانات در سراسر کشور بر اساس سطح امنیتی و عوامل دیگر.

آژانس نیاز به رزومه مسکن زندانیان به عنوان اوهایو دادگاه بازگشایی می گوید JoEllen اسمیت سخنگوی وزارت احیا و اصلاح.

“بازگشایی پذیرش فرآیند انجام خواهد تدریجی شیوه ای کنترل می شود در حالی که ما همچنان به دقت نظارت بر زندان شهرستان عملیات” اسمیت گفت.

اعلام می آید حتی به عنوان موارد مثبت COVID-19 ادامه به افزایش در اوهایو زندان همراه با اهل بیت و میر. بیش از 4500 زندانیان سیستم گسترده آزمایش مثبت یا نزدیک به یک در 10. برخی از 60 زندانی اند و در سراسر هفت نهاد.

___

لندن — مقامات بریتانیایی گزارش داده اند 468 بیشتر COVID-19 مرگ و میر در آخرین به روز رسانی روزانه آوردن این کشور به طور کلی مرگ و میر به 34,466.

مرگ عبارتند از کسانی که در بیمارستان و پرستاری و مراقبت از خانه و جامعه.

وزارت بهداشت می گوید: شنبه یکی دیگر از 3,451 مردم باید آزمایش مثبت برای coronavirus قرار دادن کل در 240,161.

بریتانیا در اروپا کمترین تلفات و بیشترین موارد تایید شده.

___

پاریس — صدها نفر از سواحل در فرانسه بازگشایی با محدودیت هایی از جمله عدم آفتاب.

مقامات محلی تصمیم خواهد گرفت که سواحل خواهد بازگشایی پس از دولت فرانسه به چراغ سبز به عنوان بخشی از آن مبهوت طرح برای پایان دادن دقیق دو ماه مستند آغاز شد که مارس 17 به سرعت گسترش coronavirus.

وزیر کشور کریستف Castaner بازدید از ساحل نرماندی هشدار داد “ما نمی دریغ” به سواحل اگر قوانین نیست و محترم است.

Beachgoers می توانید شیب را اما نمی تواند غیر روحانی در آفتاب و یا پیک نیک در شن و ماسه. اجتماعی فاصله قوانین باید حفظ شود و گروه های محدود باید به بیش از 10 نفر.

برخی از مناطق مانند پاس د کاله و Le Nord, داد, go-ahead برای قایق با محدودیت. کسانی که زندگی در مارسی باید صبر کنید تا شروع ماه ژوئن به لذت بردن از 21 سواحل در منطقه است.

___

مادرید — نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز می گوید او را درخواست مجلس برای آنچه که او امیدوار خواهد بود که آخرین تمدید وضعیت اضطراری.

سانچز می گوید او به دنبال حمایت از قوه مقننه برای حمایت از یک ماه تمدید وضعیت اضطراری است که به دولت او قدرت فوق العاده ای برای حفظ این کشور در دو ماه مستند. قبلا سانچز دریافت پارلمانی پشتیبانی از دو هفته پسوند به وضعیت اضطراری که در زمان اثر در 14 مارس و منقضی مارس 24.

مقامات بهداشتی گزارش 102 تایید مرگ از COVID-19 روز شنبه در مصرف اسپانیا تلفات به 27,563. بیش از یک ماه پیش اسپانیا تا به حال بیش از 900 تن در روز قبل از مستند اقدامات برای شیوع این که آلوده تایید 276,505.

پشتیبانی از سانچز را اقلیت و جناح چپ ائتلاف دولت شده است پایانی با هر رای به تمدید وضعیت اضطراری. اما رهبر سوسیالیست موفق به نجات یک کلید رای دو هفته پیش توسط قابل توجه معاملات در آخرین لحظه با احزاب کوچکتر.

___

TIRANA, Albania — U. N. کودکان سازمان می گوید که نگران است در مورد اتهام سوء استفاده پلیس از یک آلبانیایی نوجوان که ظاهرا نقض coronavirus مقررات منع رفت و آمد.

یونیسف اظهار نظر در این حادثه نشان داده شده در رسانه های اجتماعی از چهار افسر پلیس ضرب و شتم a 15-year-old boy روز جمعه در تیرانا.

“خشونت متعهد توسط کسانی که موظف به حفاظت از قانون و نظم است که واقعا نگران کننده می گوید:” یونیسف در بیانیه ای خواستار “تحقیقات و اقدامات کافی توسط مسئول ساختارهای دولتی.”

پلیس به حالت تعلیق افسر درگیر و در حال بررسی این پرونده است.

“پلیس ایالتی به شدت محکوم کردن چنین اعمال که نقض پلیس تصویر در میان شهروندان می گوید:” وزارت امور خارجه سخنگوی پلیس Gentian Mullai.

آلبانی تحمیل یک حکومت نظامی از اواسط ماه مارس که همچنان در پایتخت تیرانا است که ویروس-منطقه آسیب دیده. افراد می تواند به مدت دو ساعت با آنلاین اجازه و نه پس از 5.30 بعد از ظهر

آلبانی در کل مستند با تمام مرزهای خود را بسته است. هفته آینده آن را به استراحت قوانین برای بسیاری از کسب و کار اما نه عمومی transportion ورزشی و فرهنگی و سرگرمی فعالیت است.

آلبانی دارای 933 تایید ویروس موارد و مرگ و میر 31

___

آتن — یونان بازگشایی سازماندهی سواحل عمومی تحت سخت اجتماعی فاصله اقدامات در طول موج گرما.

ساکنان شهرستان flocked به سواحل در حالی که درجه حرارت رسیده 98 درجه به امید طراوت شنا کمتر از یک هفته پس از کامل مستند اقدامات برداشته شد.

کاهش ساحل محدودیت دیده می شود به عنوان کلیدی برای محور صنعت گردشگری در طول تابستان در یک کشور انتظار می رود که بدترین رکود اقتصادی در اتحادیه اروپا به عنوان یک نتیجه از COVID-19 بیماری همه گیر.

روز شنبه, شنا و لنجر خورشید اجازه داده شد اما هیچ گروه ورزش یا مواد غذایی ، دولت صادر دقیق دستورالعمل های ساحل با کسب و کار در مواجهه با جریمه تا 20 ، 000 یورو ($21,650) و سه ماه از بسته شدن برای نقض.

تعداد beachgoers نمی تواند بیش از 40 نفر در هر 1000 متر مربع. متر (10,764 sq. پا) و دو چتر ساحل باید 1.5 متر (5 فوت) از هم جدا. فاصله بین گروه باید در 4 متر (13 فوت).

دولت است و با توجه به باز کافه ها و رستوران ها در مه 25.

___

لندن — مقامات محلی و گردشگری تخته منع مردم از بازدید از نقاط توریستی محبوب در اولین تعطیلات آخر هفته پس از مستند قوانین انگلستان کاسته شد.

شهرستان شوراهای شبکه که نشان دهنده 36 روستایی و ساحلی مقامات در انگلستان می گوید: خود را نگران “روز معلق” از شهرستانها و شهرهای کوچک می تواند در بالا بردن ميزان عفونت در شهرستان ها و پایمال کردن پارک ها و سواحل است.

سخنگوی جولیان آلمانی می گوید: “ما ساحلی و مناطق روستایی وجود دارد خواهد بود در زمانی که این است.”

دولت بریتانیا آرام مستند قوانین روز چهارشنبه به مردم اجازه می دهد در انگلستان به صرف زمان بیشتری را خارج از منزل. آنها می توانند به بازی گلف و تنیس حمام افتاب گرفتن رفتن به ماهیگیری و یک پیک نیک. جلسه یک نفر دیگر مجاز است با اجتماعی فاصله.

قوانین برای بقیه بریتانیا — اسکاتلند ولز و ایرلند شمالی —نمی کاسته شده است.

___

لندن — محققان بریتانیایی در حال راه اندازی آزمایشی برای دیدن اینکه آیا سگ می توانید با استفاده از بینی خود را برای تشخیص اینکه آیا انسان COVID-19 قبل از آنها علائم نشان می دهد.

بریتانیا وزارت بهداشت گفت: کنترل بیماری کارشناسان به دنبال به اینکه سگ که آموزش دیده اند به خر خر کردن برخی سرطان ها و مالاریا به طور بالقوه می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک “غیر تهاجمی هشدار دهنده زود هنگام اندازه گیری” برای شناسایی coronavirus.

محققان در دانشکده بهداشت لندن و طب گرمسیری و دانشگاه دورهام در حال همکاری با موسسه خیریه پزشکی, تشخیص سگ. محاکمه شدن است 500.000 پوند ($600,000) از بودجه دولت است.

شش سگ از جمله Labradors و کاکر فلاشينغ را آغاز کرده اند آموزش های پایه برای محاکمه. در فاز اولیه پژوهشگران برای جمع آوری بو نمونه از هر دو نفر مبتلا به این ویروس و کسانی که نیستند.

وزارت بهداشت می گوید: سگ خواهد شد و سپس تحت آموزش کامل استفاده از نمونه ها و تنها مستقر می شود اگر حمایت قوی شواهد علمی.

___

میلان — ده ها تن از صاحبان رستوران باید اعتراض خارج از میلان اصلی ایستگاه قطار در برابر قوانین جدید برای بازگشایی دوشنبه.

آنها می گویند این قوانین باقی می ماند مشخص نیست و تمام بخش ها از جمله تامین کنندگان و تولید کنندگان مواد غذایی — رنج می برد.

آنها اعتراض در مقابل نشانه های خواندن: “من باز نمی شود و امروز به فردا” و خواستار لغو مالیات و بتن بیشتر کمک کند.

دولت ارسال شده قوانین شنبه برای رستوران ها برای بازگشایی, از جمله یک فاصله حداقل یک متر (سه پا) بین کاربران نیاز به رزرو و حفظ سوابق برای حداقل دو هفته و یک توصیه به استفاده از ظروف یکبار مصرف و یا منوها الکترونیکی است که می توان به عنوان خوانده شده بر روی دستگاه های شخصی. آن را نیز توصیه می کند اما نیازی به در نظر گرفتن درجه حرارت از شام به عنوان آنها می رسند.

در ایتالیا مالی سرمایه 3,400 رستوران برنامه ریزی برای باز کردن دوشنبه همراه با 4,800 میله از 2900 آرایشگری 2,200 فروشگاه های لباس و 700 مغازه ها کفش.

___

کراچی پاکستان — اولین پاکستان COVID-19 بیمار که تحت درمان در یک بیمارستان با خون اهدا شده از یک مرد که جان سالم به این بیماری به طور کامل بهبود یافتند.

بیمار تحت درمان در یک بیمارستان در این کشور جنوب استان سند.

چند COVID-19 بيمار در حال حاضر تحت پلاسما درمانی پس از آنکه مقامات مجاز 350 بیماران تحت یک کارآزمایی بالینی در سراسر کشور است.

یک پاکستانی دکتر که درمان بیمار خواست کسانی که شکست coronavirus برای اهدای خون برای درمان است که با استفاده از پلاسما از افرادی که برای کمک به بهبود بیماران به طور جدی بیمار.

توسعه می آید که پاکستان گزارش 31 بیشتر مرگ و میر ناشی از کوروناویروس بالا بردن ویروس های مربوط به مرگ و میر به 834.

پاکستان 38,799 مورد تأیید و افزایش عفونت نیز همزمان با رشد تعداد روزانه تست های انجام شده در این کشور از 220 میلیون نفر است.

___

رم — دولت ایتالیا است که کاهش سفر از محدودیت های اعمال شده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس اجازه می دهد مردم را به حرکت آزادانه در داخل منطقه ای که در آن زندگی می کنند و از دوشنبه و بین مناطق شروع ژوئن 3.

فرمان دولت اعلام کرد در اوایل روز شنبه نیز اجازه مسافرت های بین المللی و از ایتالیا از ژوئن 3.

ایتالیا تحمیل سراسر کشور مستند قوانین در اوایل ماه مارس و پس از آن تبدیل به اولین کشور خارج از آسیا با عمده شیوع کروناویروس. بیش از 31,000 مردم ترک ایتالیا با کمترین تلفات پس از ایالات متحده و بریتانیا. اما دولت به رهبری برتر جوزپه کونته به تدریج بازگشایی این کشور به عنوان نرخ عفونت و مرگ و میر کاهش یافته است.

اجتماعی فاصله قوانین در حال اجرا در این بخش از اقتصاد که دوباره باز شده اند از جمله کارخانه ها و برخی از کسب و کار. مدارس بسته باقی می ماند و جمعیت مجاز نیست هر چند مردم خواهد بود و مجاز به شرکت در جرم در کلیساها با برخی از محدودیت ها شروع هفته آینده.

___

دهلی نو — هند coronavirus عفونت موارد پیشی گرفتن چین با وزارت بهداشت در روز شنبه گزارش سنبله به 85,940 موارد با 2,752 مرگ و میر.

در مجموع چین گزارش کرده است 4,633 مرگ و میر در میان 82,933 موارد پس از این ویروس برای اولین بار شناسایی شده در اواخر سال گذشته در مرکز شهر ووهان.

بدترین ضربه هندی متحده ماهاراشترا با 29,100 موارد تامیل نادو 10,108 گجرات 9,931 و دهلی نو 8,895.

نارندرا نخست وزیر دولت است که با توجه به اعلام این آخر هفته تصمیم گیری که آیا برای گسترش 54 روز مستند. اوایل این ماه آن آغاز شده و به تدریج کاهش محدودیت های اعمال شده برای از سرگیری فعالیت های اقتصادی با اجازه دادن به محله مغازه ها به بازگشایی و تولید و کشاورزی را از سر گرفت. آن را نیز از سر گرفته شده است محدود قطار خدمات در سراسر کشور برای کمک به رشته کارگران مهاجر دانش آموزان و گردشگران است.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de