آخرین coronavirus بیماری همه گیر. جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم برای اکثر مردم است. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ.

بالای ساعت:

— فلوریدا شرکت مراقبت های بهداشتی گزارش هزاران نفر از غیر قابل اعتماد COVID-19 انجام شد.

— ترکیه مرگ و میر پایین ترین سطح از اوایل ماه مارس.

— نیواورلئان آغاز می شود بازگشایی.

— دکتر بیمار با COVID-19 می میرد در برزیل سقوط هواپیما.

___

ST. پترزبورگ فلوریدا. — نتایج حاصل از بیش از 35,000 COVID-19 آزمایش به دستور فلوریدا مبتنی بر سیستم مراقبت های بهداشتی و انجام شده توسط یک شخص ثالث آزمایشگاه غیر قابل اعتماد هستند این شرکت خبر داد.

با توجه به AdventHealth ایمان مبتنی بر سیستم مراقبت های بهداشتی وضعیت ایجاد کرده است “غیر قابل قبول به تاخیر می اندازد.” AdventHealth نمی نام و نام خانوادگی شخص ثالث, آزمایشگاه, اما در گفت و گو با فسخ قرارداد خود را با آزمایشگاه است.

آزمايش مخلوطی از نتایج مثبت و منفی و برخی از آنان شده است در آزمایشگاه در حالی که برای. حدود 25000 نفر از غیر قابل اعتماد آزمايشات در منطقه مرکزی فلوریدا.

AdventHealth رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت تری شاو گفت: شرکت اطلاع خواهد بیمارانی که نهفته است.

AdventHealth دارای 49 بیمارستان در نه متحده است. سخنگوی شرکت ملانی Lawhorn گفت: دو نفر از کسانی که در کشورهای در حال سرمایه گذاری مشترک سیستم بودند و نه تحت تاثیر غیر قابل اعتماد, تست.

___

مصر و سودان در وزارت بهداشت گزارش کرده است این کشور در بالاترین یک روز شمارش از coronavirus عفونت با 325 جدید COVID-19 بيمار و شش مرگ و میر.

شنبه ارقام گرفته اند این کشور شمارش به 2,289 تایید موارد از جمله 97 مرگ و میر وزارت گفت. در مجموع 222 بودند مرخص پس از دوره نقاهت.

بسیاری از کشور COVID-19 بيمار در پایتخت خارطوم که در آن مقامات اعمال دور ساعت منع رفت و آمد در ماه آوریل برای جلوگیری از گسترش ویروس.

سودان سیستم مراقبت های بهداشتی تضعیف شده است توسط چندین دهه جنگ و تحریم. این کشور هنوز از وضعیتی وخیم از سال گذشته که قیام سرنگون دیرین حاکم Omar al-Bashir.

___

استانبول — ترکیه وزارت بهداشت می گوید 41 نفر از درگذشت COVID-19 در 24 ساعت گذشته, آوردن تلفات به 4,096.

میزان مرگ و میر پایین ترین ثبت نام پس از پایان ماه مارس.

وزیر Fahrettin Koca نیز توییتی شنبه که از 1610 عفونت های جدید تایید شد که به ارمغان می آورد تعداد موارد تایید شده 148,067.

پانزده استان کشور از جمله استانبول در چهار روز مستند. این کشور برقرار جزئی مستندات برای مبارزه با رمان coronavirus. افراد زیر 20 و بالای 65 گیر شده است در صفحه اصلی به صورت هفته هر چند آنها در حال حاضر مجاز به ترک برای چند ساعت در روز اختصاص داده شده.

دیگر کاهش اقدامات را به اثر از جمله افتتاح مراکز آرایشگاه و سالن مو.

تعداد استانهای تحت مستند در تعطیلات آخر هفته و تعطیلات ملی کاهش یافته است و از 31 تا 15.

___

رم — ایتالیایی برتر جوزپه کونته اذعان کرد از روز شنبه بازگشایی ایتالیایی اقتصاد به ارمغان می آورد و خطر شیوع بیماری های جدید از coronavirus اما گفت: “ما باید آن را قبول کند.”

کونته به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که در سراسر کشور مستند آغاز شد که در اوایل ماه مارس تا به حال آورد “انتظار نتایج” قرار دادن این کشور در یک موقعیت برای گسترش فعالیت های اقتصادی در مرحله دوم از بازگشایی.

فروشگاه کافه و رستوران و آرایشگاه و موزه ها در میان کسب و کار و فعالیت های فرهنگی است که می تواند از سر شروع دوشنبه. سالن های ورزشی و استخرهای شنا می تواند به بازگشایی یک هفته پس از. سفر بین مناطق و به ایتالیا از خارج از کشور مجاز خواهد بود با شروع ماه ژوئن 3.

کونته گفت: این کشور باید قبول خطرات و باز قبل از در دسترس بودن واکسن. اما گسترده نظارت بر سیستم در محل است و دولت خواهد مداخله به مناطق اگر وجود دارد شیوع بیماری های جدید.

___

آلبانی, n. y. — ده ها تن از معترضان با تجمع در مقابل از New York state Capitol روز شنبه با برگزاری آمریکا پرچم و نشانه خواستار آن است که کسب و کار بازگشایی شده است.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو شروع به اجازه می دهد بزرگ عصری شمالی و مرکزی نیویورک به آغاز بازگشایی در روز جمعه اجازه کسب و کار خاص مانند ساخت و ساز برای باز کردن درهای خود را تحت دستورالعمل های ایمنی. اما ساکنان در downstate مناطق سخت-برخورد با موارد COVID-19 باقی می ماند تحت محدودیت های خود را به عنوان جوامع سعی کنید برای کاهش میزان عفونت و متراکم کردن به اندازه کافی تست و ردیابی به بازگشایی در هفته های آینده.

نیویورک بان کی مون در تمام غیر ضروری تجمعات باقی مانده است در اثر.

___

NEW ORLEANS — New Orleans شروع به گرفتن اولین گام خود را شنبه به سمت شل شدن دو ماه از محدودیت در کسب و کار رستوران ها و خانه ها ،

شهر محدود کردن ساختمان به 25 درصد از ظرفیت و نیاز رستوران ها, ناخن سالن ها و دیگر کسب و کار را تنها به مشتریان با رزرو. مراکز و فروشگاه های خرده فروشی می تواند بازگشایی اما قمار پوکر ویدئو, سرگرمی زندگی می کنند و میله ها هنوز بسته است.

مقامات هنوز در حال ترغیب مردم به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است و نیاز مردم به پوشیدن ماسک در مکان عمومی, مگر اینکه ورزش.

Coronavirus زده نیواورلئان به سرعت در مارس وجود دارد نگرانی های همه گیر خواهد پایمال دولت نظام سلامت است. بستری شدن در بیمارستان شده است رفتن را برای حدود یک ماه اما مقامات هشدار داده سنبله در موارد و یا مرگ و میر می تواند منجر به قرار دادن محدودیت در محل.

___

CINCINNATI — تنها چند روز پس از اعلام آن را به پایان خطر “قهرمان” پرداخت به خط مقدم کارگران کروگر می گوید آن را به آنها فوق العاده “با تشکر از شما” پاداش است.

که با توجه به Cincinnati Enquirer. این حرکت در می آید و پس از اعتراض از فروشگاه مواد غذایی در اتحادیه اروپا, که به گفته کارگران هنوز هم خطر زندگی خود را در آینده به کار می کنند.

پاداش 400 دلار برای کارگران تمام وقت و 200 دلار به صورت پاره وقت کارگر پرداخت می شود در دو اقساط Kroger اعلام کرد. خطر پرداخت شد $2-در هر ساعت و مکمل های غذایی.

سینسیناتی بر اساس بقال برآورد جایزه جدید ارائه خواهد شد 130 میلیون دلار به کارگران آن است.

ایالات مواد غذایی و تجاری بین المللی کارگران تخمین می زند که در سراسر کشور حداقل 65 خواروبار کارگران کشته شده در Kroger و دیگر خرده فروشان پس از ابتلا به کوروناویروس.

___

ریو دو ژانیرو — یک هواپیمای کوچک حامل یک بیمار با دکتر, COVID-19 سقوط کرد در دولت برزیل از, Ceara, در شب جمعه, کشته شدن چهار نفر در این هواپیما با توجه به اخبار آنلاین سایت G1 با استناد به دولت آتش نشان.

بیمار, دکتر, شد و در حال انتقال به بخش مراقبتهای ويژه در دولت خانه پیاوی. دو پزشکی کارکنان درمان او را به عنوان به خوبی به عنوان خلبان نیز در هواپیما.

این Ceara آتش نشانی و سائو برناردو شهرداری که در آن هواپیما سقوط کرد بلافاصله پاسخ به درخواست برای اطلاعات.

___

میلان — ایتالیا ثبت کمترین تعداد مرگ و میر در یک دوره 24 ساعته از اوایل در آن coronavirus مستند فقط در 153.

که به ارمغان می آورد در کل در این بیماری همه گیر به 31,763 های داخلی در آژانس حفاظت از گزارش روز شنبه. آخرین باری که این تعداد مرگ بود که کم شد آوریل 9 روز پس از مستند در سراسر کشور اعلام شد.

تعداد تایید عفونت های جدید افزایش 875 مجموع 224,760 در حالی که این تعداد در حال حاضر آلوده کاهش یافته و به بیش از 70000.

___

کاتماندو, نپال, نپال گزارش اول خود را تایید coronavirus مرگ است.

وزارت بهداشت می گوید: یک مادر بیمار و درگذشت پنج شنبه در یک بیمارستان در نزدیکی کاتماندو. بیمارستان نتايج نشان داد او آزمایش مثبت برای ویروس.

29 سال داده بود تولد در 8 مه در کاتماندو و به خانه بازگشت. او را به یک بیمارستان پس از قطع بیمار است. مقامات مهر و موم شده بیمارستان او ایجاد کرد و در حال تماس با مردم او را ملاقات کرد در چند روز گذشته.

نپال 281 تایید coronavirus موارد است. یک مستند در مارس 24 تمدید شده است و چندین بار برنامه ریزی شده برای پایان دادن به یکشنبه.

تمام پروازها و حمل و نقل زمینی متوقف شده اند و مردم در حال ممنوع از خروج از خانه خود را. تمام مدارس و بسیاری از بازارها تعطیل هستند.

___

آتن, یونان, یونانی مقامات اعلام کرده اند دو جدید و میر ناشی از COVID-19 بیش از 24 ساعت گذشته, آوردن مجموع 162.

وجود دارد و نه جدید تایید موارد با کل در 2,819.

آرامش اقدامات قرنطینه ادامه داد: روز شنبه با 515 سازمان سواحل باز در سراسر کشور در میان یک موج گرما با درجه حرارت نزدیک شدن به 100 درجه است. روز دوشنبه مردم را مجاز به سفر به تمام مقصد در سرزمین اصلی یونان و جزیره کرت.

مقامات بهداشتی تایید شده اند باز کردن کافه ها و رستوران ها در مه 25.

___

بوداپست مجارستان — مجارستان دولت می گوید coronavirus محدودیت را به تدریج آسانسور در بوداپست شروع هفته آینده.

به دلیل عفونت های بیشتری پایتخت مسیرهای پیاده روی بقیه کشور که در آن محدودیت بودند کاسته ممکن است 4.

در بوداپست تمام فروشگاه ها را اجازه داده شود باز از دوشنبه هر چند استفاده از ماسک یا روسری باقی خواهد ماند اجباری در فروشگاه ها و در حمل و نقل عمومی.

بین ساعت 9 صبح و ظهر فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها ادامه خواهد داد برای به خدمت تنها کسانی که بیش از 65. پارک و زمین بازی باز خواهد شد همراه با باغ وحش بوداپست و استخر در فضای باز. رستوران می تواند در خدمت مشتریان تنها در خارج از منزل در تراس و یا در باغ.

در حالی که دانشگاه ها را مجاز به باز کردن روز شنبه مدارس در سراسر کشور بسته باقی می ماند.

مجارستان ثبت شده 3,473 coronavirus موارد و 448 مرگ و میر.

___

پیشاور پاکستان — پاکستان بازگشایی آن دو کلید گذرگاه های مرزی با افغانستان اجازه می دهد تا برای تجارت و رفت و آمد مردم بین دو کشور.

اعلام می آید و حدود شش هفته پس از دولت بسته مرز با افغانستان و ایران به کمک شامل گسترش coronavirus. تا کنون هیچ تصمیم گیری شده است به بازگشایی مرز با ایران است که ضربه سخت توسط ویروس.

دولت می گوید کسانی که سفر بین پاکستان و افغانستان باید به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل.

پاکستان گزارش 31 مرگ و میر بیشتر از coronavirus شنبه, بالا بردن ویروس و میر مربوط به 834.

پاکستان تقریبا 39,000 موارد تایید شده.

___

کلمبوس, اوهایو اوهایو سیستم زندان به از سرگیری برنامه های پذیرش زندانیان از زندان شهرستان خود را آغاز زندان خانگی یک تمرین به حالت تعلیق در طول coronavirus همه گیر برای کاهش ازدحام بیش از حد.

روز دوشنبه دولت را تا 50 زندانیان یک روز در تادیبی مرکز پذیرش در مرکز اوهایو. مقامات برگزار خواهد شد زندانیان حداقل 35 روز قبل از انتقال آنها به امکانات در سراسر کشور بر اساس سطح امنیتی و عوامل دیگر.

آژانس نیاز به رزومه مسکن زندانیان به عنوان اوهایو دادگاه بازگشایی می گوید JoEllen اسمیت سخنگوی وزارت احیا و اصلاح.

“بازگشایی پذیرش فرآیند انجام خواهد تدریجی شیوه ای کنترل می شود در حالی که ما همچنان به دقت نظارت بر زندان شهرستان عملیات” اسمیت گفت.

اعلام می آید حتی به عنوان موارد مثبت COVID-19 ادامه به افزایش در اوهایو زندان همراه با اهل بیت و میر. بیش از 4500 زندانیان سیستم گسترده آزمایش مثبت یا نزدیک به یک در 10. برخی از 60 زندانی اند و در سراسر هفت نهاد.

___

لندن — مقامات بریتانیایی گزارش داده اند 468 بیشتر COVID-19 مرگ و میر در آخرین به روز رسانی روزانه آوردن این کشور به طور کلی مرگ و میر به 34,466.

مرگ عبارتند از کسانی که در بیمارستان و پرستاری و مراقبت از خانه و جامعه.

وزارت بهداشت می گوید: شنبه یکی دیگر از 3,451 مردم باید آزمایش مثبت برای coronavirus قرار دادن کل در 240,161.

بریتانیا در اروپا کمترین تلفات و بیشترین موارد تایید شده.

___

پاریس — صدها نفر از سواحل در فرانسه بازگشایی با محدودیت هایی از جمله عدم آفتاب.

مقامات محلی تصمیم خواهد گرفت که سواحل خواهد بازگشایی پس از دولت فرانسه به چراغ سبز به عنوان بخشی از آن مبهوت طرح برای پایان دادن دقیق دو ماه مستند آغاز شد که مارس 17 به سرعت گسترش coronavirus.

وزیر کشور کریستف Castaner بازدید از ساحل نرماندی هشدار داد “ما نمی دریغ” به سواحل اگر قوانین نیست و محترم است.

Beachgoers می توانید شیب را اما نمی تواند غیر روحانی در آفتاب و یا پیک نیک در شن و ماسه. اجتماعی فاصله قوانین باید حفظ شود و گروه های محدود باید به بیش از 10 نفر.

برخی از مناطق مانند پاس د کاله و Le Nord, داد, go-ahead برای قایق با محدودیت. کسانی که زندگی در مارسی باید صبر کنید تا شروع ماه ژوئن به لذت بردن از 21 سواحل در منطقه است.

___

مادرید — نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز می گوید او را درخواست مجلس برای آنچه که او امیدوار خواهد بود که آخرین تمدید وضعیت اضطراری.

سانچز می گوید او به دنبال حمایت از قوه مقننه برای حمایت از یک ماه تمدید وضعیت اضطراری است که به دولت او قدرت فوق العاده ای برای حفظ این کشور در دو ماه مستند. قبلا سانچز دریافت پارلمانی پشتیبانی از دو هفته پسوند به وضعیت اضطراری که در زمان اثر در 14 مارس و منقضی مارس 24.

مقامات بهداشتی گزارش 102 تایید مرگ از COVID-19 روز شنبه در مصرف اسپانیا تلفات به 27,563. بیش از یک ماه پیش اسپانیا تا به حال بیش از 900 تن در روز قبل از مستند اقدامات برای شیوع این که آلوده تایید 276,505.

پشتیبانی از سانچز را اقلیت و جناح چپ ائتلاف دولت شده است پایانی با هر رای به تمدید وضعیت اضطراری. اما رهبر سوسیالیست موفق به نجات یک کلید رای دو هفته پیش توسط قابل توجه معاملات در آخرین لحظه با احزاب کوچکتر.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de